kuz

0

Nie powiem, człowiek podekscytowany tą LM w tym sezonie. Ale z drugiej strony wkurzony, bo byłem w Orange i nie dogadali się z C+, w tym sezonie nie ma możliwości wykupienia pakietu z Ligą Mistrzów i będzie trzeba zapłacić całe 60 zł za C+ Online, które może różnie działać przy tych hitowych kolejkach + jest to osobna apka czyli klikanie itp.

kuz

26

Grado będzie się tłumaczył srogo z tych 3 pkt dla nas xD

kuz

0

Chłop będzie doliczal póki nie strzelą?

kuz

0

Ale nerwówka :P

kuz

0

Rapha maratończyk

kuz

0

10 minut doliczył chłop, nie no hit xD ciekawe kogo dadzą na następny mecz, Hernandeza?

kuz

1

Chłop ręką se dotyka hahahah, co ten Grado robi?

kuz

2

W końcu mamy trenera który reaguje i ogrywa taktycznie rywala.

kuz

0

Ja już zaczynam szczekać trochę, a Wy? :D

kuz

2

Kounde faulował, ale Olmo już nie sprawdzali bo po co?

kuz

5

Anulują na bank, info z Madrytu i wytyczne są jasne

kuz

0

Olmo debiut a wygląda jakby rządził i rozdawał

kuz

0

Dobra dusimy ich teraz. Olmo ich rozruszał.

kuz

3

Odszczekamy szybko te narzekania coś czuje xd

kuz

2

Czemu on nie podał do Raphy?

kuz

4

Boże Lewus... Coś Ty zrobił xD

kuz

0

Jak to karny jest xd

kuz

0

Hansi reaguje, pięknie!

kuz

0

Zobaczymy różnice i Flick zareaguje juz od początku drugiej połowy? Czy będzie czekał do 70 minuty jak Xavi bo jest dobrze?

kuz

0

Fermin i Olmo na ratunek

kuz

2

Yamal chyba najbliżej młodego Neymara. Niesamowity jest chłopak.

kuz

0

Yamal i długo nic...

kuz

4

25 minut imienia Xaviego Hernandeza. Dobrze, że pamiętają o byłym trenerze.

kuz

1

Hahaha ten Ferran pokraka

kuz

0

@Cvzx cicho, ostatnio zagrał fantastyczne spotkanie

kuz

1

Pierwsze ciężary przed nami xd

kuz

0

Obrona marzeń, Laporta prowadz

kuz

0

Isi Palazon dziś znowu mecz życia?

kuz

2

Ten Krecidlo i Jego modulowanie głosu jak z jakiejś fify...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?