kuz

1

@tristan87 Ale jedzie Yamal, Olmo, Fermin, Pedri, jeden wypada i całkowicie zmienia się obraz taktyczny, lepiej żeby wszyscy wrócili. Bez sensu jest ta Liga Narodów przy takim natłoku meczów.

kuz

3

Rapha co forma gigant, koleś będzie żołnierzem Flicka. Byle tylko wirus FIFA nam nie popsuł drużyny...

kuz

1

@KamQiX Zmienić meczu na meczach i będzie gitarka :)

kuz

0

@PeteR10 On chyba świeżo po kontuzji, może nie chcą jeszcze ryzykować?

kuz

1

@Arden Ale do jakiego błędu mam się przyznać? Stwierdziłem, że oba zachowania to patola i żadnego nie porównałem, które jest większe a które mniej. W obu przypadkach nie jest to zachowanie normalnego człowieka, chyba, że chodzisz po monciaku z otwartym browarem to luz. To Ty właśnie sobie wymyśliłeś coś, czego nie napisałem i starasz się na siłę mi wmówić, że tak uważam, ale tak to już jest z ludźmi w internecie. @panczo poza tym już się nie będę powtarzał, ale ja nigdzie nie porównałem imigranta z zerowym IQ do Sebixów, stwierdziłem, że to i to jest patolą a co większą/mniejszą to już niech sobie każdy zdecyduje. To Wy się uruchomiliście, że ktoś coś porównuje. Czas do spania, a Wam życzę spokojnego wieczoru i mniej wciskania komuś swoich dziwnych interpretacji, bo gwałciciel/molester to ściek ludzki, tymbardziej imigrant z iq puszki po piwie, ale patusy w mniejszym co prawda stopniu, też nie są normalnymi obywatelami.
Dla przykładu jeszcze na koniec, jak kibole Legii robią nam wstyd na całą Europę w pucharach to ciśniecie ich od najgorszych, ale jak "pilnują" kraju przed ściekiem ze wschodu to już w sumie spoko. Tu nie ma nic po środku.

kuz

1

@Arden Typ z browarem otwartym, który obetnie głowę :d spoko. Dlaczego mówisz o typie gwałciciel skoro jedyne co słyszysz to to, że macał dziewczyny? To jest molestowanie a nie gwałt, Panie szczegółowy.

kuz

1

@Arden "Pytanie która strona reprezentuje mocniejszą patologię" widzisz tu gdzieś znak równości? :P

kuz

1

@Arden @ObiektywnyKibic121 @panczo @Donnie_Darko Ale się tu napięliście jak plandeka na żuku, a ja nic nie napisałem, że nie popieram takiego działania i że dzięki takim sebixom nasz kraj różni się od zachodu. Nie zrozumieliście chyba.
@FCB_dimiC nie uratuje, ale jak Ciebie na drodze/chodniku/zakupach spotka taki Sebix i będzie się pruł o coś, czego nie zrobiłeś, to już będzie źle? :) Czy też wtedy powiesz "dobrze ziomeczku, że jesteś, dzięki Tobie czuję się bezpiecznie."?

kuz

4

@BorzyKrzys Trzymanie delikwenta, wezwanie policji i oddanie w ręce służb, a nie publiczny lincz patusów. Żyjemy w cywilizowanym kraju jednak. Służby powinny reagować na macanie przez chłopa dziewczyn, ale jak jest wszyscy wiemy.

kuz

10

@Arden Pytanie która strona reprezentuje mocniejszą patologię. Zwalczanie zła złem w sumie. :P Polecę klasykiem, jeżeli mam wybierać między większym złem a mniejszym, to wolę nie wybierać wcale.

kuz

1

@Bocheno1 Ja nic nie wiem proszę się odczepić

kuz

4

Co oni widzą w tym Ferranie :D Nie rozumiem

kuz

9

@heniusss To taki co nie śmierdzi czy jak?

kuz

1

@Kidd Z PSG dwumecz przegrał Xavi a nie Araujo. Chłop nerwowo nie wytrzymywał tam, dostał czerwoną kartkę, jaka to jest motywacja dla zawodników? Ze trener zwątpił? To po co grać? W 10 można było z dobrym pomysłem utrzymać ten wynik 1-0 do samego końca, ew. 1-1 bo mieliśmy zaliczkę. To się nazywa właśnie doświadczenie czego Xaviemu brakowało i odpalał się przy każdym niepowodzeniu. Flick po pierwszej słabej połowie spokojnie sobie czyta błędy, wprowadza dwie zmiany i gramy całkiem inaczej. Za Xaviego było czekanie do 70 minuty na bezsensowne zmiany, które i tak niczego nie dały bo były bez pomysłu.

kuz

0

@TheCule Co Ty gadasz, my sprzedajemy za 15M Faye, młodego i zdolnego który też mało grał. Można narzekać na Deco, ale akurat odejścia z klubu w tym okienku ogarnęli ładnie.

kuz

0

@fart Bo Liga Mistrzów to już jest gonienie za kasą a nie coś wielkiego jak kiedyś. Kiedyś było mniej turniejów, mniej meczy, mniejsze pieniądze, to liczył się ten prestiż. Teraz to zanika.

kuz

0

@PatrykBarca Czy większy od Roque? Nie wiadomo.

kuz

0

@esem91 Chłop dopiero co przyszedł a Betis już Jego? :D Żebyśmy się nie zdziwili, jak w Betisie będzie siedział na ławie, to nie jest pierwszy lepszy średniak, a Chimy Avila czy Ruibal to nie są słabi zawodnicy.

kuz

3

@Rust_Cohle POV: De Jong po powrocie po kontuzji.

kuz

1

@Bartula A to wbiegnięcie nie liczy się tylko przy obronie? Co to zmienia skoro i tak strzelił bramkę?

kuz

0

Mbejpi się ładnie odbija od zorganizowanej obrony w La Liga :P

kuz

0

Haha Endrick piękny strzał, jak na mundialu w 72, fatalni są xD I tak wygrają ale forma mutant

kuz

0

Nie no, nawet nie kibicując im liczyłem, że Mbappe lepiej pogra, coś pokaże, mecze będą ciekawsze. Póki co Joselu więcej im dawał .

kuz

0

Interwencja kolejki chyba :)

kuz

0

@maroon I co teraz? Nadal gra była tragiczna.

kuz

6

Wisła wraca z tarczą. Legia wraca z przyczepą obornika.

kuz

0

Boli Was wielki Real Madryt? Z wielkim Mekambe? I tak wygrają, ale cieszy pokraczna forma.

kuz

0

@adamek20151 Coś w tym jest :D

kuz

0

@juarez Chłop tymi podcastami tylko jeszcze bardziej zepsuje opinię o Sobie :D EGO tam się grzeje ale teraz wszyscy się dowiedzą.

kuz

0

@cules100pro Niby nie fortuna, ale mam C+ prestige, wszystkie kanały oprócz LM, więc tak jakbym płacił podwójnie... no trudno, trzeba to trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?