@Nazio_87 Nie od dziś wiadomo, że stałych klientów traktuje się gorzej niż nowych, bo i tak zapłacisz i tak, a nowego trzeba przekonać. Ja nie mam typowo od C+, więc przez Orange to też inaczej załatwiają i kolo się zarzekał że na 99% bez dopłaty to uruchomią bo ludzie płacili za mistrzowską piłkę dodatkowo do C+ prestige a teraz nie mają nic.
Ma ktoś z Was C+ w ofercie z Orange Love? Byłem miesiąc temu, facet zapewniał, że zamiast mistrzowskiej piłki (polsat) będą te kanały C+. Czas mija a nadal ich nie widać, chce się przejść znowu do punktu orange, ale może ktoś coś już ogarniał?
Najlepiej to sprzedajmy wszystkich rezerwowych, zostawmy tak z 13 zawodników, żeby dwóch było w razie czego dostępnych, reszta będzie z Barcy Atletic i jakoś to Flick poskleja. Przecież Niemiec jest naszym najlepszym transferem, więc po co wzmacniać jeszcze drużynę? Trzeba robić miejsce w budżecie płacowym, żeby Deco mógł polecieć sobie na wakacje w następnym sezonie a szynka była zawsze świeża na stadionie. Dzieciaki z La Masii sami sobie zrobią obiady, chyba, że Lewy zrezygnuje z połowy pensji to wtedy jakiś tam catering się skołuje, no ale nic na siłę. Jednymi słowy - jest to przepiękny okres dla kibica Barcelony, idealnie zatraciłem chęci do oglądania i ekscytację nowym sezonem od początku sierpnia. W tym szwagry są mistrzami.
@Kamiloza91 oj znalazło by się kilka niedociągnięć xd ale tam zawsze wpadło jakieś 5-0 w papę Realowi i człowiek potrafił wybaczyć resztę. Broniło się sportowo. Tutaj nie ma ani tego ani tego.
Tym samym Flick będzie budował skład na młodzieży w środku pola, która nie ma żadnego autorytetu aktualnie. Pozbywamy się ostatniego weterana z doświadczeniem. Nawet Real zostawił Modrica, bo młodzi muszą od kogoś czerpać wiedzę i doświadczenie, nawet jak ten nie gra w pierwszej 11. Rozgrywania nauczy ich teraz chyba Robercik, bo De Jong to nadal dzieciak we mgle. A szkoda strzępić...
@karol130197 Mozna budować na młodzieży, ale nie oddając wszystkich doświadczonych graczy. Z kim ta młodzież ma się uczyć gry? W środku pola nie mamy żadnego gościa, który byłby przykładem i weteranem. Nawet Real zostawił Modrica, bo wiedzą ile znaczy nawet jak nie gra. Szkoda słów.
Nie mogę się doczekać, aż 1 września zacznę swobodnie i bez skrupułów je**ć Laporte i Jego szwagra Deco, bo nie ściągną już nikogo poza Olmo i drużyna będzie słabsza niż przed okienkiem. Mają już tylko tydzień na odwrócenie tej sytuacji.
@PawkoFCB Zapomniałem jeszcze o Lucio, dziś trafiłem :P skrypt pomaga tylko przyśpieszyć proces, nie daje Ci większych szans więc nie rozumiem dlaczego mieliby za to banować. :/
@barcafan1789 A ja różne karty testuję, Ronaldo 98 mam, Beckhama 99 ostatnio trafiłem, Zico fajnie się gra. Shevchenko 97 na skrzydle u mnie lata pięknie. Długo już szukam dobrego LS, teraz mam Parka, ale poluje na Neya albo Henrego, a marzenie to Ronaldinho. Tych SBC na Eto i Eusebio chyba nigdy nie zrobie przez te blokady, bo czlowiek musi siedzieć i grindować a oni Cię blokują na 24h.
Zrobiłem za dużo SBC w krótkim czasie w fifie i dostałem soft bana, nie mogę grindować. Chłopy dają 84+x10 nielimitowane, a potem banują ludzi co sobie klepią te sbc z nudów. Nie przestaną mnie kanadyjczycy zaskakiwać, idioci nie ludzie.
Miałem dzisiaj już drugie w ciągu dwóch tygodni połączenie z nieznanego telefonu, odbieram i ktoś twierdzi, że dzwoniono do Niego z tego numeru. Miał ktoś podobnie?
@krol211 Jako jedyny potrafił krytykować słabą grę po meczu, potem wszyscy na Niego siedli, myślę, że on był niewygodny od początku w tym kur**dołku przyjaciół.
@LukaszFan Nie wiem co się zmieni, Ty też tego nie wiesz. Dlatego napisałem, że ocenie to 1 września. Jeżeli będzie tak jak mówisz, to jesteśmy dziadami, ale może w końcówce coś wygłówkują?
Ściągnęli Olmo - wszyscy narzekali, że mamy tylu zawodników na tę pozycję. Chcą się pozbyć Gundogana i Jego 18 milionowej pensji - źle. Rozumiem, Gundo to jeden z lepszych graczy minionego sezonu, ale wiek ma swój, odejdzie za darmo i zwolni prawie 20 baniek w budżecie płacowym, jak Ansu Fatiego pogonią to będzie prawie 35 milionów. Nie popieram ale rozumiem decyzję, jeżeli to Gundo jeszcze sam wyszedł z inicjatywą. Trochę cyrk, ale ocenię to 1 września.
@Veysel Zagral parę razy cała połowę, kilka razy ogony i było słabo, ale cała drużyna grała słabo a Lewandowski grał jeszcze słabiej a szanse dostawał ciągle.
Dlaczego Gundo nie powołany? Dalej ten łuk brwiowy leczy czy jakiś inny uraz złapał? Umknęło mi to. Właśnie potwierdzili, że to przez łuk brwiowy... Serio? Od poniedziałku jeszcze mu tego nie ogarnęli?
1
@Nazio_87 Nie od dziś wiadomo, że stałych klientów traktuje się gorzej niż nowych, bo i tak zapłacisz i tak, a nowego trzeba przekonać. Ja nie mam typowo od C+, więc przez Orange to też inaczej załatwiają i kolo się zarzekał że na 99% bez dopłaty to uruchomią bo ludzie płacili za mistrzowską piłkę dodatkowo do C+ prestige a teraz nie mają nic.
0
Ma ktoś z Was C+ w ofercie z Orange Love? Byłem miesiąc temu, facet zapewniał, że zamiast mistrzowskiej piłki (polsat) będą te kanały C+. Czas mija a nadal ich nie widać, chce się przejść znowu do punktu orange, ale może ktoś coś już ogarniał?
0
Najlepiej to sprzedajmy wszystkich rezerwowych, zostawmy tak z 13 zawodników, żeby dwóch było w razie czego dostępnych, reszta będzie z Barcy Atletic i jakoś to Flick poskleja. Przecież Niemiec jest naszym najlepszym transferem, więc po co wzmacniać jeszcze drużynę? Trzeba robić miejsce w budżecie płacowym, żeby Deco mógł polecieć sobie na wakacje w następnym sezonie a szynka była zawsze świeża na stadionie. Dzieciaki z La Masii sami sobie zrobią obiady, chyba, że Lewy zrezygnuje z połowy pensji to wtedy jakiś tam catering się skołuje, no ale nic na siłę. Jednymi słowy - jest to przepiękny okres dla kibica Barcelony, idealnie zatraciłem chęci do oglądania i ekscytację nowym sezonem od początku sierpnia. W tym szwagry są mistrzami.
0
@CZAJUN_119 Porownamy 1 września.
1
@Kamiloza91 oj znalazło by się kilka niedociągnięć xd ale tam zawsze wpadło jakieś 5-0 w papę Realowi i człowiek potrafił wybaczyć resztę. Broniło się sportowo. Tutaj nie ma ani tego ani tego.
0
Ten Chiesa to zagadka. Pamiętam jak się tu ludzie jarali kolesiem.
1
@Kidd Xavi się chowa.
9
Tym samym Flick będzie budował skład na młodzieży w środku pola, która nie ma żadnego autorytetu aktualnie. Pozbywamy się ostatniego weterana z doświadczeniem. Nawet Real zostawił Modrica, bo młodzi muszą od kogoś czerpać wiedzę i doświadczenie, nawet jak ten nie gra w pierwszej 11. Rozgrywania nauczy ich teraz chyba Robercik, bo De Jong to nadal dzieciak we mgle. A szkoda strzępić...
0
@karol130197 Mozna budować na młodzieży, ale nie oddając wszystkich doświadczonych graczy. Z kim ta młodzież ma się uczyć gry? W środku pola nie mamy żadnego gościa, który byłby przykładem i weteranem. Nawet Real zostawił Modrica, bo wiedzą ile znaczy nawet jak nie gra. Szkoda słów.
5
Nie mogę się doczekać, aż 1 września zacznę swobodnie i bez skrupułów je**ć Laporte i Jego szwagra Deco, bo nie ściągną już nikogo poza Olmo i drużyna będzie słabsza niż przed okienkiem. Mają już tylko tydzień na odwrócenie tej sytuacji.
6
@Who_you_mam Nie uda się zarejestrować Olmo, a pikniki będą i tak klaskać.
0
@PawkoFCB Zapomniałem jeszcze o Lucio, dziś trafiłem :P skrypt pomaga tylko przyśpieszyć proces, nie daje Ci większych szans więc nie rozumiem dlaczego mieliby za to banować. :/
0
@barcafan1789 A ja różne karty testuję, Ronaldo 98 mam, Beckhama 99 ostatnio trafiłem, Zico fajnie się gra. Shevchenko 97 na skrzydle u mnie lata pięknie. Długo już szukam dobrego LS, teraz mam Parka, ale poluje na Neya albo Henrego, a marzenie to Ronaldinho. Tych SBC na Eto i Eusebio chyba nigdy nie zrobie przez te blokady, bo czlowiek musi siedzieć i grindować a oni Cię blokują na 24h.
1
Zrobiłem za dużo SBC w krótkim czasie w fifie i dostałem soft bana, nie mogę grindować.
Chłopy dają 84+x10 nielimitowane, a potem banują ludzi co sobie klepią te sbc z nudów. Nie przestaną mnie kanadyjczycy zaskakiwać, idioci nie ludzie.
0
Miałem dzisiaj już drugie w ciągu dwóch tygodni połączenie z nieznanego telefonu, odbieram i ktoś twierdzi, że dzwoniono do Niego z tego numeru. Miał ktoś podobnie?
2
@Derean Te 5m to 5 miesięcy premium Spotify, ale zapisał to małym drukiem na dole oferty.
8
@juarez Ferran by się wy**bał na ryj już na początku tych schodów, detale...
5
@krol211 Jako jedyny potrafił krytykować słabą grę po meczu, potem wszyscy na Niego siedli, myślę, że on był niewygodny od początku w tym kur**dołku przyjaciół.
1
@LukaszFan Nie wiem co się zmieni, Ty też tego nie wiesz. Dlatego napisałem, że ocenie to 1 września. Jeżeli będzie tak jak mówisz, to jesteśmy dziadami, ale może w końcówce coś wygłówkują?
5
Ściągnęli Olmo - wszyscy narzekali, że mamy tylu zawodników na tę pozycję. Chcą się pozbyć Gundogana i Jego 18 milionowej pensji - źle. Rozumiem, Gundo to jeden z lepszych graczy minionego sezonu, ale wiek ma swój, odejdzie za darmo i zwolni prawie 20 baniek w budżecie płacowym, jak Ansu Fatiego pogonią to będzie prawie 35 milionów. Nie popieram ale rozumiem decyzję, jeżeli to Gundo jeszcze sam wyszedł z inicjatywą. Trochę cyrk, ale ocenię to 1 września.
0
Mendy prąd zgaszony
4
I tak wygrają, ale nie będą tacy mocni jak się wszyscy podniecali :P
0
Uuuuuu Galaktyczny Real traci bramkę...
5
Wymęczyli... Ufff.
0
Im bliżej meczu tym bardziej szkoda mi Flicka
2
@Herato A skad wiesz że Roque nie? Lewandowski miał więcej słabych meczy niż dobrych. Roque nie dostał tylu szans. Co to za argument w ogóle.
2
@Veysel Zagral parę razy cała połowę, kilka razy ogony i było słabo, ale cała drużyna grała słabo a Lewandowski grał jeszcze słabiej a szanse dostawał ciągle.
0
Wszyscy wyglądają średnio na początku sezonu, męczą bułe, składy okrojone. Podziękujmy fifa i uefa, następny sezon jeszcze cięższy.
0
@NeroTFP1 Skoro jest Polakiem mieszkającym w USA, napisał tablice po Polsku, to dlaczego Patrick a nie Patryk? Drażni mnie takie buractwo.
0
Dlaczego Gundo nie powołany? Dalej ten łuk brwiowy leczy czy jakiś inny uraz złapał? Umknęło mi to. Właśnie potwierdzili, że to przez łuk brwiowy... Serio? Od poniedziałku jeszcze mu tego nie ogarnęli?