kuz

5

@Kgorecki2500 Sztuka Wojny Sun Zi

kuz

0

@SeWo77 A co miał tu zrobić? Przecież to idealna piłka.

kuz

7

W stylu Leo przymierzył

kuz

4

Słyszeliście nowy singiel Linkin Park? Mnie się bardzo podoba. Stare kawałki nigdy nie będą takie same bez Chestera, ale nowy to jest kawał dobrego Linkin Park, czuć ducha tam.

kuz

26

Borek zachlał i nie komentuje xD myślałem że to skrót. Mati szybko z browarem z baru biegł do mikrofonu.

kuz

1

Piękny strzelił 900 bramkę , teraz to my ego wypier**li ponad skalę

kuz

0

Lewus już jakiś uraz xD pięknie

kuz

0

Sędzia dziś myśli, że jesteśmy Realem Madryt xD

kuz

1

@kanver_ Nikt nie strzelał bo się odbiła i wcale nie leciała szybko, ale nie mam zamiaru tłumaczyć, uważam że powinien to złapać.

kuz

0

@kanver_ No, dobry bramkarz albo to łapie albo wybija.

kuz

1

Bramka Bułki niestety

kuz

2

@MesQueUnClub_87 Sona też była spoko. Uwielbiam Skazanych na Shawshank i zawsze jakoś te dwie produkcję są mi bliskie.

kuz

1

@Kengo Ktoś powie, że to nie byli wymagający rywale bo się spotkałem z takimi opiniami. Raz, Bilbao i Valencia to mocni rywale, dwa, Xavi miał problem nawet z takim Valladollid. Koniec dyskusji, Flick odmienia tę drużynę.

kuz

0

@AtakMozna To wrzuciłbym w opór ile się da, za resztę kupił jakieś mieszkania i opłacił ludzi żeby mi się nimi zajmowali.

kuz

2

@tomek8756 Wrzuciłbym 20 baniek na lokatę, za 18 baniek kupiłbym sobie wymarzony dom, obdarował rodzinę i z odsetek z lokaty żył jak lord. Możliwe, że rozkręcił bym jakiś własny biznes o którym zawsze marzyłem, bo nic nie robienie kiedyś się nudzi.

kuz

18

@urbipl Takiego obrazka w żadnym meczu ekstraklasy nie uświadczymy :D

kuz

0

@urbipl 10,49 to kobiecy rekord :DDD Tak tylko mówię

kuz

5

@matirix20 Wygrał Ligę, Ligę Mistrzów z Realem, miał na to ogromny wpływ jako kapitan. Wygrał Euro z Hiszpanią też jako doświadczony zawodnik i przyczynił się bez dwóch zdań do tych trofeów. Inni nie odjechali statystykami jak Messi czy Ronaldo żeby robili aż taką różnicę.

kuz

9

Kandydaci do ZP są tak bezpłciowi (Vini to średniak, Bellingham poza początkiem sezonu i przewrotką na Euro słabo, Rodri ok, ale Carvajal więcej wygrał), ze poza Carvajalem nie widzę nikogo godnego tej nagrody. Serio, odpowiedni moment żeby przyznać ją obrońcy.

kuz

3

@Linnox Hansi z dolnego pokładu, z bliska jeszcze piękniejszy

kuz

0

@Tomek54321 Polsat sport premium ma teraz tylko LE + LKE, stracili LM na rzecz C+ który ma swoje kanały premium. Jeżeli masz nc+ to pójdz i zapytaj ile kosztuje ten pakiet, jeżeli nie to jesteś skazany na 75 zł/mies za CANAL+ online.

kuz

0

@VeB 1899 No tak, do końca roku są, ale potem ktoś przejmie te prawa i trzeba będzie znowu płacić. :)

kuz

4

@Nazio_87 Dużo nie jest, ale jak doliczysz Viaplay bo lubisz bundesligę i premier league, doliczysz eleveny bo też chcesz oglądać inne mecze hiszpańskiej, to już się robi więcej i więcej, i tak z roku na rok coraz bardziej dzielą i dzielą żeby tylko więcej od nas wyciągnąć. Z tą jakością też bym wstrzymał konie, bo płaciłem kiedyś za Viaplay 50zł a mecz z Frankfurtem w LE oglądałem na pirackim streamie bo VIaplay nie nadążał i nie dało się nawet odpalić meczu. To wciąż jest streaming.

kuz

4

@Lucyfffer Jak byłem mały jednego dnia miałem koszulkę z Raulem na plecach, a drugiego z Ronaldinho, trzeciego Kolera z BVB bo akurat Pan Jurek przyjechał z używkami i za 5 zł wyrwałem. Dzieciaki kochają ten sport bez podziałów (do pewnego momentu) na szczęście.

kuz

1

Gruby wyszedł i gada tak, jakby wielki prezes (wielki jest) rozwiewał wszystkie wątpliwości i plotki. Zapomniał tylko, że kibice już znają prawdę na większość tematów z bardzo dobrych albo konkretnych źródeł (patrz wywiad Gundo). Chłop się gubi w kłamstwach, szkoda tylko, że nie widać lepszego kandydata póki co.

kuz

1

@MysticCat Nie chcesz to nie oglądaj, jest tyle innych rzeczy w internecie dla każdego do wyboru, nie rozumiem po co się tu przypier**lasz jakby mnie interesowało co o mnie myślisz.

kuz

9

@MysticCat wystarczy trochę dystansu i świadomość, że on udaje kretyna pod wyświetlenia. Zdecydowanie wolę takie odmóżdżenie niż fejmy i polski YouTube. Wiadomo, że nie wszystko co tworzy jest śmieszne, ale ten robot albo np. gra w piłkę z burmistrzem Sofii w Jego biurze było nawet fajne.

kuz

3

@MesQueUnClub96 Ten to jest głupek hahahah xD lałem na tym streamie, chłop kontent tworzy niesamowity

kuz

0

@PatrykBarca Chodzi bardziej za marnowanie sytuacji, złe zagrania itp, przez moment ciągle miał taki dołek i nie dziwię się, bo na tym poziomie ludzie Cię zjadają jak tak grasz. Na szczęście teraz odpalił i pokazuje się z tej strony Leeds bardziej.

kuz

2

@Mixtape Nikt nie siedzi w norach. Koleś przez moment był serio tragiczny, wielu jest zawodników co już się nie odbiło od takiego dna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?