@KacperVEB Generalnie od lipca było wiadomo że robią ludzi w ciula i lecą na hajs. Ja dziś musiałem podwójnie zapłacić za kanały canal plus, bo mam całą ofertę prócz ligi mistrzów .
@Masnymichael Jak gra Barca albo jakiś klub, na którym chcę się skupić to oglądam oczywiście jeden mecz, ale dzisiaj akurat wybiorę multi żeby nie przełączać streamów co chwilę bo na C+ online to niewygodne.
@Pawel13sz Wiadomo, że o siły będzie trzeba dbać, ale prowadząc 2-0 z jakimś średniakiem drużyny będą chciały mimo wszystko wcisnąć więcej, żeby nabić bramek w tabeli, to cieszy bo będzie fajniejsze dla oka zamiast murowanka.
I to jest fajne w tej edycji LM, że taka bramka stracona przez Juve w końcówce może być potem fatalna w skutkach. Trzeba grać do końca w każdym meczu bo same punkty to jedno, ale różnica bramek też się liczy.
@Piotii16 Wojsko to przede wszystkim dylemat moralny. Jednak idziesz tam po to, żeby nauczyć się jak zabijać wroga w razie potrzeby. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wyjazdy na poligony (2 tyogodnie raz na jakiś czas), wysyłki na granicę (podobno nawet na 3 miesiące) i ewentualna pomoc przy klęskach to coś dla Ciebie.
@Jacek770 Nie chce mówić na 100%, ale chyba C+ się zcwanił i nie uznają innych pakietów jako ten konkretny z LM i chcą, aby płacić na C+ Online osobno za to.
@Piotii16 Ćwiczenia (strzelanie, taktyka), dbanie o broń i sprzęt by był w gotowości w czasie jakiejkolwiek potrzeby, zajęcia z wiedzy ogólnej i tak dalej. Praca lekka i przyjemna, dopóki coś się nie od**bie (konflikt, atak wroga), wtedy ludzie zapominają co przysięgali i że nie są tam tylko dla 6 koła na rękę.
@cules100pro Tak, ale nadal w głównym menu nie mam kafelków LM. Tata, któremu dałem dostęp przez Mi TV Sticka ma normalnie, ja musiałem wejść w kanały, potem Sport Extra i tam dopiero są wszystkie wydarzenia. Dzięki za chęć pomocy. To chyba wina oprogramowania LG i braku aktualizacji apki C+.
18:45 a u mnie nadal reklamy na C+ ekstra. Opóźnienie, czy to co zapowiadali, że podczas hymnu i wyjścia graczy będzie blok reklamowy? Same minusy. EDIT. Juve już zaczęło według flashscore, a u mnie nadal reklamy lecą. :D Świetny będzie ten sezon z oglądaniem online i opóźnieniem pewnie kilku minutowym.
2
Wylewix obrońcy, tap on, zaczynają zabawę
2
Co ten Stuttgart marnuje, współczuję im w drugiej połowie
2
Ten napadzior ze Sportingu za rok 100M będzie kosztował
0
Dinamo rzadkie jak forma Realu i włosy na głowie Mbappe
0
@AmigoBlancos A gdzie kartka dla Rudigera który się zwijał jak po zderzeniu z małym fiatem?
0
Żółta za sulymulke dla tego głupka
0
Hahahaha karny xD hit, on go tam w ogóle dotknął?!
4
Ale oni mają farta xD forma kibel
0
Książkowe użycie VARU, brawo!
1
Spalony Gnabrego 100%
4
Real już mógł przegrywać, setka Stuttgartu zmarnowana, więc wiadomo jak się skończy.
0
@KacperVEB Generalnie od lipca było wiadomo że robią ludzi w ciula i lecą na hajs. Ja dziś musiałem podwójnie zapłacić za kanały canal plus, bo mam całą ofertę prócz ligi mistrzów .
4
@KacperVEB Ludzie Wy od dwóch miesięcy pod kamieniem żyliście? :D
0
Co tam Hernandez jakieś problemy z sercem?
0
@Masnymichael Jak gra Barca albo jakiś klub, na którym chcę się skupić to oglądam oczywiście jeden mecz, ale dzisiaj akurat wybiorę multi żeby nie przełączać streamów co chwilę bo na C+ online to niewygodne.
1
@Masnymichael Oczywiście, że multiligę :P Brakowało tego najbardziej chyba przez ten zasmarkany polzad.
0
@Pawel13sz Wiadomo, że o siły będzie trzeba dbać, ale prowadząc 2-0 z jakimś średniakiem drużyny będą chciały mimo wszystko wcisnąć więcej, żeby nabić bramek w tabeli, to cieszy bo będzie fajniejsze dla oka zamiast murowanka.
7
I to jest fajne w tej edycji LM, że taka bramka stracona przez Juve w końcówce może być potem fatalna w skutkach. Trzeba grać do końca w każdym meczu bo same punkty to jedno, ale różnica bramek też się liczy.
2
@fart Jednak nie będzie :D
1
@Piotii16 Wojsko to przede wszystkim dylemat moralny. Jednak idziesz tam po to, żeby nauczyć się jak zabijać wroga w razie potrzeby. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wyjazdy na poligony (2 tyogodnie raz na jakiś czas), wysyłki na granicę (podobno nawet na 3 miesiące) i ewentualna pomoc przy klęskach to coś dla Ciebie.
1
@partymaker Eder za Vasqueza i Once De Gala, ale tak patrząc na ławkę to też nie mają tam zbytnio kim straszyć.
0
@Jacek770 Nie chce mówić na 100%, ale chyba C+ się zcwanił i nie uznają innych pakietów jako ten konkretny z LM i chcą, aby płacić na C+ Online osobno za to.
4
@Piotii16 Ćwiczenia (strzelanie, taktyka), dbanie o broń i sprzęt by był w gotowości w czasie jakiejkolwiek potrzeby, zajęcia z wiedzy ogólnej i tak dalej. Praca lekka i przyjemna, dopóki coś się nie od**bie (konflikt, atak wroga), wtedy ludzie zapominają co przysięgali i że nie są tam tylko dla 6 koła na rękę.
4
Solidnie te Juve wygląda, albo PSV takie słabe.
0
@cules100pro Tak, ale nadal w głównym menu nie mam kafelków LM. Tata, któremu dałem dostęp przez Mi TV Sticka ma normalnie, ja musiałem wejść w kanały, potem Sport Extra i tam dopiero są wszystkie wydarzenia. Dzięki za chęć pomocy. To chyba wina oprogramowania LG i braku aktualizacji apki C+.
5
@AmigoBlancos Oczywiście że zmieni. W razie gdyby nie było żadnego karnego w meczu - strzeli w 90 minucie.
1
@Gibbon_FCB Ale jak zapłaciłeś? Przecież nikt nie ma w ofercie tych pakietów poza C+, jeżeli mówisz o mistrzowskiej piłce i polsatach to osobny temat.
0
Uczucie jakby jakaś Liga Konferencji wystartowała a nie LM :D Tylko ja?
9
@MesQueUnClub96 Brak ryja pijanego Hajty
0
18:45 a u mnie nadal reklamy na C+ ekstra. Opóźnienie, czy to co zapowiadali, że podczas hymnu i wyjścia graczy będzie blok reklamowy? Same minusy. EDIT. Juve już zaczęło według flashscore, a u mnie nadal reklamy lecą. :D Świetny będzie ten sezon z oglądaniem online i opóźnieniem pewnie kilku minutowym.