kuz

2

Wylewix obrońcy, tap on, zaczynają zabawę

kuz

2

Co ten Stuttgart marnuje, współczuję im w drugiej połowie

kuz

2

Ten napadzior ze Sportingu za rok 100M będzie kosztował

kuz

0

Dinamo rzadkie jak forma Realu i włosy na głowie Mbappe

kuz

0

@AmigoBlancos A gdzie kartka dla Rudigera który się zwijał jak po zderzeniu z małym fiatem?

kuz

0

Żółta za sulymulke dla tego głupka

kuz

0

Hahahaha karny xD hit, on go tam w ogóle dotknął?!

kuz

4

Ale oni mają farta xD forma kibel

kuz

0

Książkowe użycie VARU, brawo!

kuz

1

Spalony Gnabrego 100%

kuz

4

Real już mógł przegrywać, setka Stuttgartu zmarnowana, więc wiadomo jak się skończy.

kuz

0

@KacperVEB Generalnie od lipca było wiadomo że robią ludzi w ciula i lecą na hajs. Ja dziś musiałem podwójnie zapłacić za kanały canal plus, bo mam całą ofertę prócz ligi mistrzów .

kuz

4

@KacperVEB Ludzie Wy od dwóch miesięcy pod kamieniem żyliście? :D

kuz

0

Co tam Hernandez jakieś problemy z sercem?

kuz

0

@Masnymichael Jak gra Barca albo jakiś klub, na którym chcę się skupić to oglądam oczywiście jeden mecz, ale dzisiaj akurat wybiorę multi żeby nie przełączać streamów co chwilę bo na C+ online to niewygodne.

kuz

1

@Masnymichael Oczywiście, że multiligę :P Brakowało tego najbardziej chyba przez ten zasmarkany polzad.

kuz

0

@Pawel13sz Wiadomo, że o siły będzie trzeba dbać, ale prowadząc 2-0 z jakimś średniakiem drużyny będą chciały mimo wszystko wcisnąć więcej, żeby nabić bramek w tabeli, to cieszy bo będzie fajniejsze dla oka zamiast murowanka.

kuz

7

I to jest fajne w tej edycji LM, że taka bramka stracona przez Juve w końcówce może być potem fatalna w skutkach. Trzeba grać do końca w każdym meczu bo same punkty to jedno, ale różnica bramek też się liczy.

kuz

2

@fart Jednak nie będzie :D

kuz

1

@Piotii16 Wojsko to przede wszystkim dylemat moralny. Jednak idziesz tam po to, żeby nauczyć się jak zabijać wroga w razie potrzeby. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy wyjazdy na poligony (2 tyogodnie raz na jakiś czas), wysyłki na granicę (podobno nawet na 3 miesiące) i ewentualna pomoc przy klęskach to coś dla Ciebie.

kuz

1

@partymaker Eder za Vasqueza i Once De Gala, ale tak patrząc na ławkę to też nie mają tam zbytnio kim straszyć.

kuz

0

@Jacek770 Nie chce mówić na 100%, ale chyba C+ się zcwanił i nie uznają innych pakietów jako ten konkretny z LM i chcą, aby płacić na C+ Online osobno za to.

kuz

4

@Piotii16 Ćwiczenia (strzelanie, taktyka), dbanie o broń i sprzęt by był w gotowości w czasie jakiejkolwiek potrzeby, zajęcia z wiedzy ogólnej i tak dalej. Praca lekka i przyjemna, dopóki coś się nie od**bie (konflikt, atak wroga), wtedy ludzie zapominają co przysięgali i że nie są tam tylko dla 6 koła na rękę.

kuz

4

Solidnie te Juve wygląda, albo PSV takie słabe.

kuz

0

@cules100pro Tak, ale nadal w głównym menu nie mam kafelków LM. Tata, któremu dałem dostęp przez Mi TV Sticka ma normalnie, ja musiałem wejść w kanały, potem Sport Extra i tam dopiero są wszystkie wydarzenia. Dzięki za chęć pomocy. To chyba wina oprogramowania LG i braku aktualizacji apki C+.

kuz

5

@AmigoBlancos Oczywiście że zmieni. W razie gdyby nie było żadnego karnego w meczu - strzeli w 90 minucie.

kuz

1

@Gibbon_FCB Ale jak zapłaciłeś? Przecież nikt nie ma w ofercie tych pakietów poza C+, jeżeli mówisz o mistrzowskiej piłce i polsatach to osobny temat.

kuz

0

Uczucie jakby jakaś Liga Konferencji wystartowała a nie LM :D Tylko ja?

kuz

9

@MesQueUnClub96 Brak ryja pijanego Hajty

kuz

0

18:45 a u mnie nadal reklamy na C+ ekstra. Opóźnienie, czy to co zapowiadali, że podczas hymnu i wyjścia graczy będzie blok reklamowy? Same minusy. EDIT. Juve już zaczęło według flashscore, a u mnie nadal reklamy lecą. :D Świetny będzie ten sezon z oglądaniem online i opóźnieniem pewnie kilku minutowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?