kuz

6

Jak jakimś cudem ukulamy tu jakieś 1-2 to Yamala i Flicka powinni nosić na rękach

kuz

11

Hansi tak ich opier**li w przerwie, że któryś wyjdzie z Siebie i wrócimy do 11 na 11.

kuz

0

Mats broni tylko jak ładują w Niego :P

kuz

3

Za takie łokcie pokazywali nam czerwo w lidze :P

kuz

0

@regatta52 Mieliśmy kontrolę jak z Gironą do czasu tego błędu.

kuz

1

Szukać walki i wyrównania sił , w 10 dostaniemy sromotny łomot .

kuz

0

Nie dość, że Flick szyję skład z gówna to jeszcze odwalają taká maniane. Czy my możemy kiedyś zagrać w LM bez parodii?

kuz

1

Teraz stał i patrzył jak posada, mam nadzieję że Flick zobaczy te błędy.

kuz

3

Odechciało mi się oglądać, dzięki Mats

kuz

9

Czerwona kartka, pokraczna kontra, wraca stara dobra Barca

kuz

0

Walka bark w bark nie było tam faulu...

kuz

2

Araujo 2 elo, nawet Flick nie pomoże, ale tam chyba nie było faulu, Marc kryminał, klasyczna Barca w LM

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

3

@pinasmeister Lepiej usuń bo obejrzysz co najwyżej Banik Ostrava

kuz

3

@Hosh Ja wszystko rozumiem, ale wracasz z roboty po 10h, chce Ci się tylko uwalić na kanapie i odpalić meczyk. Strumyk musisz szukac, nie każdy tv obsługuje adblocka a bez tego to kryminał, do tego wywala go co jakiś czas. Zarabiam, pracuje ciężko żeby chociaż odrobinę wygody poczuć, ale płacić podwójnie to co najmniej dziwne rozwiązanie C+, nie dogadali się z resztą po prostu i wyszedł fakap, bo mogli chociaż do końca umów dać dostęp dla tych, co już go mieli wcześniej.

kuz

0

@pioz123 I Fermina, i Bernala, i De Jonga, nie ma zmienników, a sam Olmo ciągnął grę nieźle.

kuz

0

Dziś najtrudniejszy mecz w sezonie, nie ze względu na przeciwnika, a ze względu na braki kadrowe. Ale wierzę we Flicka.

kuz

1

Mam nadzieję, że City rozjedzie ten obrzydliwy klubik

kuz

3

@ranger3120 I, że ta planeta to tylko wymysł z legend i przesądów.

kuz

1

@PatrychoO Te dwie karty akurat wymienne, ale czekam z nimi do 28-29 bo będą kosztować więcej.

kuz

1

@PatrychoO Ja trafiłem Adeyemiego IFa i Alissona z paczek powitalnych, wszystko działa :P Dawno tak dobrze na start nie miałem

kuz

8

@tomek8756 Ale on nie sprawdza tylko pewnie ma pewność, ze tam nie ma prądu i to samo mówi :D Pewnie z drugiej strony ten kabel jest też obcięty

kuz

1

Getafe 4 kartki w 15 minut, widzę, że tryb rzeźnia nadal aktualny.

kuz

0

Swoją drogą reakcja Mbappe po golu Charltona mówi wszystko xD Chłop był wkurzony, że tamten mu nie podał, rozłożył tylko ręce, dziwne to było.

kuz

2

Rudiger se łokciem odpycha i jeszcze się cieszy...

kuz

1

Oficjalnie Dinamo dorównuje Barcelonie! Mega wyczyn!

kuz

0

Real wygra tak czy siak, ale cieszy słaba forma. Oby jak najdłużej ją utrzymali.

kuz

2

Jak się słucha Cwiakaly, to jakby Real grał niewiadomo jakie zawody , każdy z nich był w mega formie, ale pech sprawia że remisują .

kuz

2

Zaraz coś znajdą i cofną

kuz

0

Offsajd 3 metry a on daje różny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?