@Hosh Ja wszystko rozumiem, ale wracasz z roboty po 10h, chce Ci się tylko uwalić na kanapie i odpalić meczyk. Strumyk musisz szukac, nie każdy tv obsługuje adblocka a bez tego to kryminał, do tego wywala go co jakiś czas. Zarabiam, pracuje ciężko żeby chociaż odrobinę wygody poczuć, ale płacić podwójnie to co najmniej dziwne rozwiązanie C+, nie dogadali się z resztą po prostu i wyszedł fakap, bo mogli chociaż do końca umów dać dostęp dla tych, co już go mieli wcześniej.
6
Jak jakimś cudem ukulamy tu jakieś 1-2 to Yamala i Flicka powinni nosić na rękach
11
Hansi tak ich opier**li w przerwie, że któryś wyjdzie z Siebie i wrócimy do 11 na 11.
0
Mats broni tylko jak ładują w Niego :P
3
Za takie łokcie pokazywali nam czerwo w lidze :P
0
@regatta52 Mieliśmy kontrolę jak z Gironą do czasu tego błędu.
1
Szukać walki i wyrównania sił , w 10 dostaniemy sromotny łomot .
0
Nie dość, że Flick szyję skład z gówna to jeszcze odwalają taká maniane. Czy my możemy kiedyś zagrać w LM bez parodii?
1
Teraz stał i patrzył jak posada, mam nadzieję że Flick zobaczy te błędy.
3
Odechciało mi się oglądać, dzięki Mats
9
Czerwona kartka, pokraczna kontra, wraca stara dobra Barca
0
Walka bark w bark nie było tam faulu...
2
Araujo 2 elo, nawet Flick nie pomoże, ale tam chyba nie było faulu, Marc kryminał, klasyczna Barca w LM
0
Komentarz usunięty
3
@pinasmeister Lepiej usuń bo obejrzysz co najwyżej Banik Ostrava
3
@Hosh Ja wszystko rozumiem, ale wracasz z roboty po 10h, chce Ci się tylko uwalić na kanapie i odpalić meczyk. Strumyk musisz szukac, nie każdy tv obsługuje adblocka a bez tego to kryminał, do tego wywala go co jakiś czas. Zarabiam, pracuje ciężko żeby chociaż odrobinę wygody poczuć, ale płacić podwójnie to co najmniej dziwne rozwiązanie C+, nie dogadali się z resztą po prostu i wyszedł fakap, bo mogli chociaż do końca umów dać dostęp dla tych, co już go mieli wcześniej.
0
@pioz123 I Fermina, i Bernala, i De Jonga, nie ma zmienników, a sam Olmo ciągnął grę nieźle.
0
Dziś najtrudniejszy mecz w sezonie, nie ze względu na przeciwnika, a ze względu na braki kadrowe. Ale wierzę we Flicka.
1
Mam nadzieję, że City rozjedzie ten obrzydliwy klubik
3
@ranger3120 I, że ta planeta to tylko wymysł z legend i przesądów.
1
@PatrychoO Te dwie karty akurat wymienne, ale czekam z nimi do 28-29 bo będą kosztować więcej.
1
@PatrychoO Ja trafiłem Adeyemiego IFa i Alissona z paczek powitalnych, wszystko działa :P Dawno tak dobrze na start nie miałem
8
@tomek8756 Ale on nie sprawdza tylko pewnie ma pewność, ze tam nie ma prądu i to samo mówi :D Pewnie z drugiej strony ten kabel jest też obcięty
1
Getafe 4 kartki w 15 minut, widzę, że tryb rzeźnia nadal aktualny.
0
Swoją drogą reakcja Mbappe po golu Charltona mówi wszystko xD Chłop był wkurzony, że tamten mu nie podał, rozłożył tylko ręce, dziwne to było.
2
Rudiger se łokciem odpycha i jeszcze się cieszy...
1
Oficjalnie Dinamo dorównuje Barcelonie! Mega wyczyn!
0
Real wygra tak czy siak, ale cieszy słaba forma. Oby jak najdłużej ją utrzymali.
2
Jak się słucha Cwiakaly, to jakby Real grał niewiadomo jakie zawody , każdy z nich był w mega formie, ale pech sprawia że remisują .
2
Zaraz coś znajdą i cofną
0
Offsajd 3 metry a on daje różny