kuz

61

Dwa dni od pierwszej plotki i już dopięte. Bez żadnej sagi, zwrotów akcji, pizzy pod biurami. Barcelono, nie poznaję...

kuz

1

@Hindus Polaczki wyjaśnieni, szczególnie Ci "hahający" na facebooku :P I to jak szybko!

kuz

1

To co, może szaman rzucił klątwę na Mareczka w Lidze Mistrzów i ze Szczeną będzie lepiej?

kuz

0

@Bunk420 Dostał szansę i jej nie wykorzystał. Jest po prostu za słaby. Nie można powiedzieć, że ma pecha bo miał czas się pokazać i wpuścił 35 bramek.

kuz

9

Mbappe nie zagra z Atleti? Ahhh ten Negreira ustalił derby Madrytu akurat pod kontuzję.

kuz

4

@Hubert102 Tak, było milion razy. Możemy zarejestrować 80% pensji Matsa.

kuz

3

Pomoc mocarna jest haha

kuz

5

Przecież to jest śmieszne, że kibice Barcy przed meczem boją sie najbardziej o zdrowie zawodników a nie o wynik, większość oddała by 3pkt za to żeby któryś z tych rzeźników nie uszkodził gracza. Szok.

kuz

0

@MOLESTA A to nie było w załączniku w CV do Madrytu? Przecież dlatego go wzięli, dla nich to atuty.

kuz

4

Jutro dobre chłopaki z Getafe będą nas przestawiać a sędzia zapomni kartek :)

kuz

1

Tak z minutkę doliczy

kuz

10

Real się rozpędza, ale mają metr do kibla :D

kuz

9

Endrick już zagrzane styki i tylko żółta, co za typ

kuz

8

@regatta52 Kupiłem Xiaomi Redmi Note 13 Pro i mam to samo, a zapłaciłem 1150 zł.

kuz

6

W ogóle zastanawialiście się też kiedyś co ten Endrick ma na głowie? Chłop ma 18 lat a wygląda jakby wyłysiał i miał perukę.

kuz

0

@Muevertigo ale oni nawet w ważnych meczach grają piach i niewiarygodny fart zawsze pomaga im wygrać. Ich opętanie nie spowodowało, że Neuer wypluł piłkę.

kuz

0

No to było ładne.

kuz

6

Alaves jest tragiczne a Real tylko 1-0 i cały mecz jakiś taki nijaki. Typowy styl, zero grania, 3 pkt i trofea na koniec.

kuz

2

@Kgorecki2500 Mnie się podoba

kuz

1

@norbi77 Same pewnie tam poszły za hajs, widać, że typiara trochę zażenowana, ale wzięła pitos to trzeba się zachować.

kuz

1

Ale siadł nowy Linkin Park, pierwszy singiel to petarda, drugi też ma ten vibe i jest świetny. Hype na płyte jest fest.

kuz

3

@xvcWinterSoldier tępa dzida jak była tak będzie i żaden "mamowy kontent" tego nie zmieni. Dziecko podrośnie i zobaczy jak cała Polska się śmiała z matki bez godności, to największa kara jaka czeka tych wszystkich pato influ.

kuz

3

@D10SLEO Rozlana coca-cola, wytarta mokrym i brudnym mopem, wyciśnięta i wlana do tej butelki. Tak to smakowało.

kuz

1

@NeroTFP1 Jeszcze kilka kontuzji i zaraz Flick będzie grał Barcą Atletic, będzie liderem La Liga bez porażki, niektórym wciąż za mało :D

kuz

1

@cules100pro Bierz Sony. Beatsy są przereklamowane i dopłaca się do marki. Noise cancelling w tych Sony jest świetny, dźwięk też. Ewentualnie w podobnej półce cenowej to tylko coś od BOSE, np. QuietComforty.

kuz

1

@TheNekro94 No jeszcze nikt nie napisał tego :D Swoją drogą fajną bekę mają Ci piłkarze. Napiszą cokolwiek dla żartu, a media jak pijawki podłapują i podniecają się przez tydzień tym, dodają clickbaity, przeinaczają... hit.

kuz

1

@Comentateiro "A najlepsze jest nie szukanie plusów na siłę, tylko zmiana trenera na kompetentnego. I tyle."
Tak może powiedzieć Laporta a nie przeciętny Polski kibic...

kuz

4

@Comentateiro Znacznie lepsze jest szukanie plusów, nawet na siłę, niż przez cały sezon dołowanie się tym, że trener jest słaby. To niczego nie zmieni, nie zwolnią go dzięki Tobie szybciej a Ty się tylko męczysz bo nie możesz oglądać wuefisty na ławce. Ja zazdroszczę tym, którzy i tak pozytywnie do wszystkiego podchodzą i szukają pozytywów mimo tego, że jest ich garstka.
Ja miałem podobnie ale po kolejnych kompromitacjach wymiękam przeważnie.

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci Jeżeli zrobią takie miasteczko i to będzie legalne, to już nie będzie takie fajne dla tych idiotów.

kuz

2

@BorzyKrzys najmniej znani, jakieś randomy najbardziej się gibają na tym nagraniu. Zaistnieć mimo wszystko trzeba... Wstyd. Niech jadą lepiej worki z piaskiem nosić. Kiedyś to jeszcze miało jakiś przekaz .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?