2 października 2024, 22:56
2
Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.
2 października 2024, 22:54
1
@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.
2 października 2024, 22:51
Czy Lille złamie klątwę?
2 października 2024, 22:40
Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.
2 października 2024, 22:37
0
Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P
2 października 2024, 22:31
@escarabajo Zabierz Zagrzebiowi gracza w 10 minucie i by się skończyło 0-2
2 października 2024, 22:27
Stawiajcie na 1-2 dla Realu, kurs rośnie z każdą minutą. Tu nie chodzi o to czy wejdzie, tylko kto ustrzeli najlepszy.
2 października 2024, 22:20
Czerwo za takie coś :)
2 października 2024, 22:08
6
@Faro Niektórzy wodzowie plemion afrykańskich mają lepsze fryzury
2 października 2024, 21:47
Karny ewidentny. Rządowa TV już szuka Francesca Negreirois, żeby jutro wrzucić coś na ruszt w sprawie Lille.
2 października 2024, 21:25
A Madryt jak zwykle w końcówce zacznie strzelać? Ależ oni są potężni, rozgrywają rywala psychologicznie żeby się nie zmęczyć a potem i tak mają 3pkt.
2 października 2024, 17:03
Dobra to teraz tylko turbo dzbanix za Ferrana na flankę i można zamykać kadrę. Lewy działaj.
1 października 2024, 22:54
46
Rozje**lismy ich w 10 :D Torres ma szczęście, że mamy tak słaba kadrę i tyle kontuzji, bo by nie powąchał nawet murawy.
1 października 2024, 22:41
Drugi łakomy na Montjuic, pierwszy to Laporta z bebechem.
1 października 2024, 22:33
7
Wchodzi De Jong, będą kółeczka. Tęskniłem!
1 października 2024, 22:13
Ferran nawet na tle ulubionego klubu Jacksona jest słaby...
1 października 2024, 21:58
@Lisek Nawet powalczyć i remis ugrać, byle meczyk był wyrównany. Bez kolejnego oklepu.
1 października 2024, 21:55
@bart_azz Skoro potrafiliśmy ich w 10 utrzymać i przegrać tylko 2-1 to nie taki diabeł straszny.
1 października 2024, 21:54
20
Ale chłop co na łeb strzał Pedriego przyjął to pewnie zobaczył flashbacki z VHSA z komunii
1 października 2024, 21:53
Monaco by tak samo skończyło gdyby nie błąd Ter Stegena
1 października 2024, 12:34
@Arden Fajnie jest się znowu poczuć młodo! Zazdroszczę.
1 października 2024, 12:31
@siuuu Jeszcze w kartony po tymbarkach to włożyli xD nie no hit
1 października 2024, 12:28
Franklin i tak dziś pewnie nie zagra, a nie spodziewał bym się łatwego meczu, bo przecież to LM a tam naszych coś paraliżuje.
30 września 2024, 21:47
@Kgorecki2500 Ale przecież jest aż zbyt spokojnie :D
30 września 2024, 20:13
Nie ogłaszali transferu bo zarząd był zajęty sprawozdaniami finansowymi, mamy odpowiedź, nie ma co się martwić. :)
30 września 2024, 20:09
9
@Nazio_87 Laporta przyłapał Wojtka na szlugu i kazał mu wypalić przy nim całą paczkę.
30 września 2024, 19:42
Dziś pewnie bez oficjalki, ale w sumie to przecież ten transfer jest już pewny :P
30 września 2024, 19:28
@kamiVeB Dzień w którym odszedł ten przygłup był jednym z najlepszych dni w Barcelonie. Niech to się nie zmienia. @MesQueUnClub_87 umiejętności też nie miał, 2 na 10 meczów to nie jest wszystko.
30 września 2024, 15:53
Jakieś pro tipy przed rozpoczęciem Hogwarts Legacy? :)
30 września 2024, 15:26
Ameyaw i Oyedele, co to za farbowane lisy? Nie oglądam ekstraklasy. Tego drugiego już kojarze ten z Legii co grał w ManU, ale ten pierwszy?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Dibu można nie lubić ale to jest TOP bramkarz.
1
@AduŚ07 My walczyliśmy, zabrakło trochę szczęścia i precyzji.
1
Czy Lille złamie klątwę?
2
Nie taki ten Baja Munsia straszny jak go malują, jak nam nie sparaliżuje pośladków to powinniśmy dać radę.
0
Atleti dostało lekcje w Lizbonie jak my kiedyś :P
0
@escarabajo Zabierz Zagrzebiowi gracza w 10 minucie i by się skończyło 0-2
0
Stawiajcie na 1-2 dla Realu, kurs rośnie z każdą minutą. Tu nie chodzi o to czy wejdzie, tylko kto ustrzeli najlepszy.
0
Czerwo za takie coś :)
6
@Faro Niektórzy wodzowie plemion afrykańskich mają lepsze fryzury
0
Karny ewidentny. Rządowa TV już szuka Francesca Negreirois, żeby jutro wrzucić coś na ruszt w sprawie Lille.
0
A Madryt jak zwykle w końcówce zacznie strzelać? Ależ oni są potężni, rozgrywają rywala psychologicznie żeby się nie zmęczyć a potem i tak mają 3pkt.
0
Dobra to teraz tylko turbo dzbanix za Ferrana na flankę i można zamykać kadrę. Lewy działaj.
46
Rozje**lismy ich w 10 :D Torres ma szczęście, że mamy tak słaba kadrę i tyle kontuzji, bo by nie powąchał nawet murawy.
6
Drugi łakomy na Montjuic, pierwszy to Laporta z bebechem.
7
Wchodzi De Jong, będą kółeczka. Tęskniłem!
2
Ferran nawet na tle ulubionego klubu Jacksona jest słaby...
2
@Lisek Nawet powalczyć i remis ugrać, byle meczyk był wyrównany. Bez kolejnego oklepu.
1
@bart_azz Skoro potrafiliśmy ich w 10 utrzymać i przegrać tylko 2-1 to nie taki diabeł straszny.
20
Ale chłop co na łeb strzał Pedriego przyjął to pewnie zobaczył flashbacki z VHSA z komunii
2
Monaco by tak samo skończyło gdyby nie błąd Ter Stegena
1
@Arden Fajnie jest się znowu poczuć młodo! Zazdroszczę.
1
@siuuu Jeszcze w kartony po tymbarkach to włożyli xD nie no hit
0
Franklin i tak dziś pewnie nie zagra, a nie spodziewał bym się łatwego meczu, bo przecież to LM a tam naszych coś paraliżuje.
0
@Kgorecki2500 Ale przecież jest aż zbyt spokojnie :D
0
Nie ogłaszali transferu bo zarząd był zajęty sprawozdaniami finansowymi, mamy odpowiedź, nie ma co się martwić. :)
9
@Nazio_87 Laporta przyłapał Wojtka na szlugu i kazał mu wypalić przy nim całą paczkę.
0
Dziś pewnie bez oficjalki, ale w sumie to przecież ten transfer jest już pewny :P
2
@kamiVeB Dzień w którym odszedł ten przygłup był jednym z najlepszych dni w Barcelonie. Niech to się nie zmienia. @MesQueUnClub_87 umiejętności też nie miał, 2 na 10 meczów to nie jest wszystko.
0
Jakieś pro tipy przed rozpoczęciem Hogwarts Legacy? :)
1
Ameyaw i Oyedele, co to za farbowane lisy? Nie oglądam ekstraklasy. Tego drugiego już kojarze ten z Legii co grał w ManU, ale ten pierwszy?