kuz

4

@draxidox Debil jedzie lewym pasem, zamiast depnąć, wyprzedzić i zjechać to jedzie równą prędkością. Ten drugi też głupek, obaj Siebie warci.

kuz

2

@Kondziubarca Jak będzie miał rok do końca kontraktu to nikt nie zapłaci 100 milionów. Będzie tańszy.

kuz

1

Gdyby Gnabry się wyłożył to byłby karny :)

kuz

2

@Herato Orły Górskiego xD Przecież tamta piłka a piłka 2000+ to jest kolosalna różnica w technice i w stylu gry. Teraz na orlikach mają lepszą technikę niż kiedyś zawodowcy.

kuz

1

@misterio Niebywałe, jak tak wielki obiekt w takim kształcie można z taką dokładnością sterować i wrócić nim do "bazy".

kuz

0

Przetną na 4 części samochód alb sprzedadzą na złom i się podzielą.

kuz

8

Jakiś madryciak z fioletowej w awanturze o kase :D

kuz

0

Cloudflare na stronie coś szwankuje, przed chwilą miałem info, że jestem zablokowany, teraz strona zamula i wyskakuje co jakiś czas error.

kuz

3

Tak krzyczycie, że Mbappe i Vini sobie wymyślają urazy, a Yamal sobie pyknął jeden mecz na spokojnie, też coś tam powymyślał, że go mięsień boli i wraca sobie do Barcelony będąc na repce, mając szacun u kibiców i odpoczywając przed ważnymi meczami. Mastermind. :P

kuz

3

@Kondziubarca Już go wyjaśnili z Jego debiutem z Emiratami, gdzie dwie bramki padły przez Niego.

kuz

1

@Rastafarnianin O dwie za dużo tego 15 i 22 grudnia :)

kuz

2

Jakiś Lyon grał ?

kuz

0

@okiemtypera_lucaxx95 Chłopie, Tobie ukradli konto czy dostałeś jakiegoś zaćmienia/wylewu/udaru? Czemu ostatnio tylko prowokujesz?

kuz

0

SIUUUUUUUUuuuuuuu

kuz

1

@koziar Inny mecz oglądamy? Początek mieliśmy dobry, teraz oni atakują.

kuz

0

Oyedele chyba trochę w szoku

kuz

1

@Rust_Cohle Wojtek nawet nie miał na myśli Realu tylko słabe i mocne drużyny. Po prostu tak wypowiedź wybrzmiała.

kuz

2

@fart Ziomki co się nie chcą ewakuować: "Jasne, ziemia jest płaska a to fake. Chcą mnie zmanipulować."

kuz

2

@vangoor Wszystko co ten kretyn udostępnia jest robione pod wyświetlenia. Nie ma ludzi aż tak głupich, i słabo się już czyta te wysrywy.


Tutaj widać co reprezentuje ten koleś, zwykły lamus który się napina na twitterze.

kuz

3

@Kapitan hawk Weszły mu chyba wszystkie kupony i mu odwaliło od hajsu

kuz

5

@BorzyKrzys Taka wolna, że jak wyjdziesz z nią na miasto to otacza Cię nagle 200 rozdartych gówniarzy

kuz

3

@Trojanek23 Większa część ludzi powie, że to największe oszustwo w historii i, że zapłaciliśmy sędziom. Niestety, ale większa część z nich to dzbany i nie sprawdzą sobie dwumeczu, gdzie wydymana została zarówno Barca jak i Chelsea, ale my po prostu byliśmy lepsi. Overbo sędziował tragicznie w obie strony, ale bardziej na czasie jest ciśnięcie po Barcelonie to większość taką taktykę przyjmuje, jakby pierwszy mecz się nie odbył.

kuz

0

@karolszymek fanboy.pl jak się odezwiesz to na pewno podpowie, a na Jego stronie masz zestawy do każdej kwoty

kuz

2

@Radioactive9705 Stawiam, że Deyna na zdjęciu miał pewnie z 18 lat a wygląda jakby był 40 latkiem z problemami alkoholowymi :D Tamte czasy były jakieś inne

kuz

6

@barcacrew23 Dziennikarz zadał pytanie czy Araujo popełnił błąd i czy to zaważyło na wyniku, Gundo powiedział, że powinien zachować się inaczej i że przez to przegrali mecz, nie skłamał tylko powiedział prawdę, a Araujo powinien to przyjąć na klatę i przeprosić zespół.

kuz

2

@Kgorecki2500 Laska nagrywa gówno muzykę nie patrząc na to, że nie potrafi śpiewać a ma się przejmować jakimś zdrowym jedzeniem? Mac zapłacił hajs i nawet nie zwracała uwagi na takie rzeczy. Czego on wymaga? :D

kuz

6

@Borneo Spokojnie, Yamal pokazuje tylko złość sportową i póki co to nic złego. Kounde za spóźnienie wyleciał ze składu więc Flick tam króciutko z nimi, oby tylko nie zaczęło to im przeszkadzać.

kuz

18

The relationship between Gündogan and the rest of Barça dressing room was never the same after the midfielder's comments on Araújo after the defeat against PSG. [Diario Sport]

Wychodzi szydło z worka, klepane po plecach gwiazdki się obraziły bo Gundo pierwszy raz od lat powiedział prawdę i śmiał skrytykować krytyczny błąd. Dobrze, że Flick wpaja im od początku bardzo krytyczne podejście i nawet po wysokich wygranych wspomina, że czegoś tam zabrakło, może coś się zmieni w końcu.

kuz

15

@AnsuLamine Bezdomni też dostają, ale za wyjątkiem tych co chodzą ciągle naje**ni bo takich nie wpuszczają do przytulisk. W więzieniu też nie chleją codziennie.

kuz

1

@Sau_Ron xD prychłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?