La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1187 Culés

9

Co z tego, że ma 37 lat. Iago Aspas ciągle jest w stanie strzelać na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Brawo Iago!

/video/1

konto usunięte

0

@NeroTFP1 Co ty taki hype tworzysz na tego Aspasa?

1

@NeroTFP1 Lewy by to przyjął, przełożył do środka, i stracił. :P

5

@MesQueUnClub96
Bo jest wspaniałym zawodnikiem, który od wielu lat trzyma Celtę Vigo w La Liga, nie pozwalając jej spaść, mimo że odbywało się to niejednokrotnie kosztem swojego zdrowia. Nie schodzi z tonącego okrętu. Do tego to jeden z ostatnich zawodników, którzy uosabiają ponadczasowe wartości w futbolu, których w kolejnych pokoleniach jest coraz mniej. I wreszcie to jeden z ostatnich zawodników w futbolu, z którym łączy mnie jakaś więź. Całe to młode pokolenie Mbappe, Haalandów, itd jest dla mnie kompletnie anonimowe i bezpłciowe.

Gwiazda. Kapitan. Lider. I ta nieprawdopodobna lewa noga.

konto usunięte

0

@NeroTFP1 niby jakie wartości ponadczasowe? Bo w jednym klubie to on nie grał

1

@MesQueUnClub96 myslisz ze takie araby, qatary i inne lepszy kluby go nie kusily w ciagu tych lat? On wolal byc w swojej celcie, zamiast wybrac grube petrodolary, ktore by mu zycie ustawily

2

@MesQueUnClub96
Pokazuje miłość do Celty, bo pomimo tego, że od kilku lat ma zrujnowane plecy, gra od 1 do 90 minuty, tym samym niejako skracając swoją karierę. Jasne, miał epizod w Liverpoolu, ale czy to w jakikolwiek sposób umniejsza jego miłości do tego klubu? Nie. To gość, który w wieku 37 lat, gdy inni są już na emeryturze, od wielu lat praktycznie w pojedynkę trzyma ten klub w La Liga. Mógłby odpuścić? Mógłby. Czy chce? Nie.

I w końcu to jeden z ostatnich z tego pokolenia zawodników dla którego futbol jest czymś więcej niż zwykłą maszynką do zarabiania pieniędzy. Niejednokrotnie szedł już Celcie na rękę w kwestiach finansowych, która ujmując delikatnie, dobrze finansowo nie stoi. Czy gdzie indziej mógłby zarobić więcej? Pewnie tak, ale on chce tu grać, aż padnie, bo już i tak jego plecy nadają się do operacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?