Gündoğan in a conversation in Turkish with Arda Güler: "He (a Barça player) doesnt have a brain look at how many times he lost the ball in 15 minutes, he doesnt have a brain and he doesnt use it either, how hard can it be to pass the ball?"
@Azi No ale widać, że koleś ani nie ma techniki, ani szybkości, nic co mogło by wskazywać, że odniesie sukces. Ciągle się przewraca, przegrywa wszystkie pojedynki. Rodrygo, Vini, Neymar od razu dawali jakiś błysk, że mozna było czekać na rozwój, tutaj jest fatalnie.
Czy to wina strony, czy mojego telefonu, że czasami pisze mi podwójnie pierwszą literę wyrazu? Irytujące to strasznie, grzebalem w opcjach ale nic nie znalazłem, mam tak od jakiegoś czasu.
@Gall No ale jednak na tle młodzików powinien pokazać więcej. Vini wszedł i od razu zrobił różnice, Lewego nakryli Torre, Victor. Doceniam te dwie akcje ale w sezonie trzeba cały mecz grać odpowiedzialnie, a on tracił praktycznie każdą piłkę. Po prostu jestem trochę zaniepokojony formą z końcówki poprzedniego sezonu.
Obejrzałem wczoraj mecz od początku do końca, oto moje przemyślenia. Ter Stegen: solidnie, prócz jednego wybicia pod nogi rywala, które mogło skończyć się golem. Inigo/Christensen: pierwszy jedno złe wyprowadzenie skończone kontrą , drugi solidnie. Balde: świetny mecz, jak na powrót po kontuzji to szarpał na skrzydle i w obronie też dobry mecz. Bernal: chłopak z numerem 16 chwilami przypominał młodego Busiego. Opanowamy i spokojny. Casado: dobry mecz, solidny występ. PAU VICTOR: W pierwszej połowie dwa groźne strzały, potem gol, w drugiej bramka. Nasz najlepszy napastnik. Lewy? Chciałbym napisać coś dobrego ale się nie da. Prócz przypadkowej asysty i przerzutu w drugiej połowie kompletnie nic nie dał. Straty, odbicia, długie cholowanie, jak zwykle. Torre: Będą z Niego ludzie. Brał grę na Siebie, rozgrywał, walczył, fajnie się go oglądało. Niski środek ciężkości i poruszanie robi wrażenie. Faye: krótko ale solidnie. Kasował wszystko, raz nawet poszedł w pole karne za akcją. Generalnie nasza młodzież zjada tą Realu. U nich na plus Guler, bez kompleksów, odważnie. Gol Paza przypadkowy, zmiany u nas pogubiły obrone. Warto też wspomnieć o wejściu Viniego, bo od razu zrobił różnice. Można go nie lubić, ale wczoraj na tle młodzieży pokazał, że ma jakość, robił dużo na tym skrzydle, ale brakowało końcowej decyzji. Fajny przyjemny mecz dla oka, mamy zdloną młodzież i jak Flick to dobrze poukłada to będzie dobrze, wierzę.
Muszę się podzielić odczuciami... Dodali COD MWIII do gamepassa. Co oni zrobili z moim codem... Jakieś skiny kolorowe, znikające, dodatki, modele, kolorowe eksplozje, mapy... Tyle bodźców teraz w tej rozgrywce ze głowa mała... Nie dziwie się, że ludzie narzekali.
@Faro Jak najbardziej, chłopak pokazał że ma jaja i potencjał na topowego ŚO, wolę zdecydowanie chwilowy spadek formy niż płacenie milionów za jakiegoś obrońcę, któremu też może się zdarzyć spadek formy. Poza tym Cubarsi nie gra tu 3 lata tylko pół roku, daj spokój z tymi wywodami bo nie mają sensu. To jakbyś się czepiał kierowcy z półrocznym stażem, że nie ogarnia do końca jazdy po Warszawie w stresowych sytuacjach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Człowiek nie zdąży iść do kibla i wrócić, a już remis a były 3 pkt przewagi co jest :D
1
@Derean Ta, czerwo dopiero jak połamie nogę. Od razu powinni wywalać takiego gościa, szczęście, że nie trafił a nie żółta.
1
@adi7adi8 Na taką odpowiedź liczyłem, nie zawiodłem się. Pozdrawiam.
0
I gdzie ten Olmo, gdzie ten Nico?
1
@DonCarletto Może to jakiś inside joke czy coś :P
1
@partymaker No zdziwię Cię, bo tak było i wyczytali z ruchu warg. To nie jest żaden troll tylko Gundo serio o kimś tak powiedział. :P
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/453901081_909609631210591_5852796124880480261_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=qWc5qnrOkgwQ7kNvgG4Lm8k&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&oh=00_AYCUGogNKIeACL09ZjJc4i8mKsELuWXkJJccZZFk3Juv0A&oe=66B5A9CA
4
Gündoğan in a conversation in Turkish with Arda Güler: "He (a Barça player) doesnt have a brain look at how many times he lost the ball in 15 minutes, he doesnt have a brain and he doesnt use it either, how hard can it be to pass the ball?"
Gundo znowu z RIGCZEM o Lewandowskim. xD
1
@Azi No ale widać, że koleś ani nie ma techniki, ani szybkości, nic co mogło by wskazywać, że odniesie sukces. Ciągle się przewraca, przegrywa wszystkie pojedynki. Rodrygo, Vini, Neymar od razu dawali jakiś błysk, że mozna było czekać na rozwój, tutaj jest fatalnie.
2
Endrick to będzie ten sam casus co Roque. Oboje pompowani niesamowicie a odbijają się od Europejskiej piłki. Wczoraj grubasek był tragiczny.
2
@Peciak Wierzysz w cuda? Sędziowie nie są takimi rasistami jak Ty, byś się wstydził.
0
@KrychaFCB Więcej podróży, łydki Pedriego wytrzymają!
0
@barcafan1789 A zdążysz go zrobić do premiery FC25? Przecież tam są chore wymagania a są lepsze i tańsze karty.
0
@Kamiloza91 Moim zdaniem powinni kupić kogoś doświadczonego i ogrywać przy nim Bernala.
0
@Kamiloza91 Czy są gotowi to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Wczoraj obaj solidne zawody ale to presezon, ciężko jakieś większe wnioski wyciągnąć.
0
@LambiPL Tylko tutaj.
1
Czy to wina strony, czy mojego telefonu, że czasami pisze mi podwójnie pierwszą literę wyrazu? Irytujące to strasznie, grzebalem w opcjach ale nic nie znalazłem, mam tak od jakiegoś czasu.
0
@Gall No ale jednak na tle młodzików powinien pokazać więcej. Vini wszedł i od razu zrobił różnice, Lewego nakryli Torre, Victor. Doceniam te dwie akcje ale w sezonie trzeba cały mecz grać odpowiedzialnie, a on tracił praktycznie każdą piłkę. Po prostu jestem trochę zaniepokojony formą z końcówki poprzedniego sezonu.
1
Obejrzałem wczoraj mecz od początku do końca, oto moje przemyślenia.
Ter Stegen: solidnie, prócz jednego wybicia pod nogi rywala, które mogło skończyć się golem.
Inigo/Christensen: pierwszy jedno złe wyprowadzenie skończone kontrą , drugi solidnie.
Balde: świetny mecz, jak na powrót po kontuzji to szarpał na skrzydle i w obronie też dobry mecz.
Bernal: chłopak z numerem 16 chwilami przypominał młodego Busiego. Opanowamy i spokojny.
Casado: dobry mecz, solidny występ.
PAU VICTOR: W pierwszej połowie dwa groźne strzały, potem gol, w drugiej bramka. Nasz najlepszy napastnik.
Lewy? Chciałbym napisać coś dobrego ale się nie da. Prócz przypadkowej asysty i przerzutu w drugiej połowie kompletnie nic nie dał. Straty, odbicia, długie cholowanie, jak zwykle.
Torre: Będą z Niego ludzie. Brał grę na Siebie, rozgrywał, walczył, fajnie się go oglądało. Niski środek ciężkości i poruszanie robi wrażenie.
Faye: krótko ale solidnie. Kasował wszystko, raz nawet poszedł w pole karne za akcją. Generalnie nasza młodzież zjada tą Realu. U nich na plus Guler, bez kompleksów, odważnie. Gol Paza przypadkowy, zmiany u nas pogubiły obrone.
Warto też wspomnieć o wejściu Viniego, bo od razu zrobił różnice. Można go nie lubić, ale wczoraj na tle młodzieży pokazał, że ma jakość, robił dużo na tym skrzydle, ale brakowało końcowej decyzji.
Fajny przyjemny mecz dla oka, mamy zdloną młodzież i jak Flick to dobrze poukłada to będzie dobrze, wierzę.
0
@Patolodzi No jasne, tylko idiota płaci za gracza 65 mln gdy niecały miesiąc wcześniej miał klauzule 60 mln.
0
@MrPGG O to mi chodziło, dzięki. Ale to w sumie może oznaczać, że se poszedł do kina :P
0
@TR3YWAY Tak? Jakiś rzetelny dziennikarz czy co?
2
@tbas No niech się ogrywa młody talent, potem będzie pożytek
0
@TR3YWAY A co to za koleś? Bo chyba pierwsze słyszę?
0
@ShawnC modern warfare pierwsze było super, mw2 też było kozackie. Teraz taki chłam robią bo kasę ludzie płacą za skiny.
10
@Yamal_Williams Powinien iść siedzieć jak za człowieka. To tak jakby dziecko bez opieki zostawił.
4
Ale męczy ten tenis na la bambie
0
Muszę się podzielić odczuciami... Dodali COD MWIII do gamepassa. Co oni zrobili z moim codem... Jakieś skiny kolorowe, znikające, dodatki, modele, kolorowe eksplozje, mapy... Tyle bodźców teraz w tej rozgrywce ze głowa mała... Nie dziwie się, że ludzie narzekali.
1
@Faro Jak najbardziej, chłopak pokazał że ma jaja i potencjał na topowego ŚO, wolę zdecydowanie chwilowy spadek formy niż płacenie milionów za jakiegoś obrońcę, któremu też może się zdarzyć spadek formy. Poza tym Cubarsi nie gra tu 3 lata tylko pół roku, daj spokój z tymi wywodami bo nie mają sensu. To jakbyś się czepiał kierowcy z półrocznym stażem, że nie ogarnia do końca jazdy po Warszawie w stresowych sytuacjach.
3
@Rust_Cohle Jakbyś miał ojca zafiksowanego nad ćwiczeniami to też byś tak wyglądał. Młody pewnie nawet minuty nie może siedzieć bezczynnie.