kuz

2

COD MW III wleciał do Gamepassa :P

kuz

1

I tyle by było z Girony w następnym sezonie, Dovbyk w Romie, Savio w City, stracili dwie mocne persony.

kuz

6

@Arden Yamal jakie chude nóżki ma względem Juniora :D

kuz

1

@AlwaysBlaugrana Póki nie zmienią trenera zawsze będą słabsi od Realu i Barcy. Pragmatyczna gra z taką kadrą przez tyle lat, mogli na pewno więcej wygrać gdyby nie ten antyfutbol Simeone w ostatnich latach przynajmniej.

kuz

0

@Arcybiskup Gdyby tego nie podpisał, to z drugiej strony by się odezwali, że dyma kibiców na kasę i szkoda mu 300 biletów. Nikomu nie dogodzisz, a patrząc na wariujące ceny biletów w innych ligach jest to spoko inicjatywa.

kuz

31

Laporta pożyczył od Bidena hajs na Williamsa, bo Joe i tak jutro zapomni komu pożyczał.

kuz

0

Electric Callboy, kozacka kapela właśnie daje czadu na polandrocku. :P

kuz

4

@barcelonaLM i zwierzak też fajny

kuz

7

Aaaguueeeeeeerooooooooo @blakkudium

kuz

6

@sergio5 Wszyscy biorą co popadnie, jakieś Mbappe i inne odpady. My jesteśmy koneserami i czekamy do 1 września na najlepsze okazje.


Jesteśmy dziadami.

kuz

0

Rogucki w formie, tak samo jak reszta. :)

kuz

0

O 20:50 wjeżdża na scenę COMA, po latach przerwy :P Transmisja na YT

kuz

0

@partymaker Ale ja mówię o tym kto startował z Laportą. Font i Freixa, jeden bez doświadczenia, gadający jakieś swoje wymyślone teorie, drugi pies od Bartomeu, który tylko krytykuje klub. No wyboru to za dużego nie było.

kuz

0

@partymaker Czcionka za to poległ by jeszcze bardziej, wydaje mi się, że nie dotrwałby do teraz bo miał 0 doświadczenia.

kuz

6

@Cule1234 Może ogłoszą duo Williams & Olmo i nam wszystkim szczęki opadną, tego nam życzę.

kuz

0

Mam nadzieję, że hajs na klauzule Williamsa jest już bezpiecznie odłożony, i dlatego teraz starają się negocjować Olmo z tego co zostało. Inaczej kiepsko widzę to okienko.

kuz

0

@Arden The list of Shame

kuz

9

@ObiwanKenobi Skoro sportowców zawieszają za doping, nieregulaminowe substancje, to dlaczego taki babochłop który wcina teścia jak żelki jest dopuszczony? Równie dobrze każda kobieta może zacząć stosować testosteron w celu nabycia masy mięśniowej tudzież siły. Nawet jeżeli jest kobietą, to powinna zostać zdyskwalifikowana bo nie mieści się w przedziale.

kuz

45

Cześć i chwała BOHATEROM!

kuz

0

Transgresja daje ognia na Dużej Scenie. Ależ ja lubię ten zespół.

kuz

0

@John_Doe To niech jadą tam charytatywnie :) Eurokołchoz jak to nazywają, ale euro na koncie to już jest ok i super.

kuz

0

@John_Doe Politycy obsadzają "swoich" w Państwowych spółkach, ależ mi nowość :D Tak było, jest i będzie bez względu na partię i obóz rządzący, bo wszyscy tam to hipokryci i tyle.
Fajnym przykładem są posłowie Konfy którzy dostali się do Europarlamentu, i teraz za pokaźne sumki euro (to im nie śmierdzi, nie przeszkadza) powiedzą parę złych słówek na Ursulę i Unię, ot złota robota, ale ile w niej hipokryzji?
Dlatego nie ma co się kłócić, spierać na lewo i prawo, bo polityka to jest szambo i nie ma lepszych i gorszych jeżeli chodzi o pieniądze. Wszyscy kradną.

kuz

5

@xvcWinterSoldier Ale irytujący jest koleś :D No ale dzięki temu pewnie ma już miliony wyświetleń. IM GŁUPSI TYM BOGATSI - TO NASZE MOTTO!

kuz

2

@bartekvisca Może chce odpocząć na wakacjach, wie juz jaka jest decyzja ale chce ją ogłosic jak wróci z urlopu?

kuz

2

@Cule1234 Dziennikarze sobie wymyślają, że zostaje w Athleticu a ten jeszcze nic nie powiedział, odpoczywa sobie z Yamalem w ciepłych krajach i ma w trąbce całą aferę. Tak to widzę.

kuz

2

@Xxxbarca4ever Ja jarałem się tylko Coutinho, Dembele od początku był dla mnie boiskowym bezmózgiem który ma trochę szybkości...

kuz

3

@Arden Ale tutaj ludzie nie patrzą na Jego umiejętności a na pozycję, której nie potrzebujemy na gwałt. LS to jest pozycja która od 2016 nie miała swojego zawodnika, ciągłe kombinowanie, ściąganie wszystkich żeby tylko grali na skrzydle. O to tutaj chodzi, bo Olmo to jest dobry zawodnik, ale ŚPO mamy już w drużynie.

kuz

1

@Kalipso Mnie trzyma nadzieja, że to media wszystko rozdmuchują, a Nico jeszcze nie podjął żadnej decyzji. Jeżeli wezmą Nico + pivota i Olmo, to przełknę przereklamowanego Hiszpana.

kuz

3

@Kidd TO jest hit, chyba nie ma klubu na świecie, który miałby podobnie jeżeli chodzi o transfery. W innych klubach z reguły jest info o zainteresowaniu i zaraz jest transfer.

kuz

4

Już było dobrze, przyszedł Flick, chciało się oglądać ten nowy sezon, a teraz ściągną Olmo za 65 milionów, znowu nie będzie skrzydłowego a na DMF będzie grał Oriol albo farbowany Christensen. A idź Pan w...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?