@AlwaysBlaugrana Póki nie zmienią trenera zawsze będą słabsi od Realu i Barcy. Pragmatyczna gra z taką kadrą przez tyle lat, mogli na pewno więcej wygrać gdyby nie ten antyfutbol Simeone w ostatnich latach przynajmniej.
@Arcybiskup Gdyby tego nie podpisał, to z drugiej strony by się odezwali, że dyma kibiców na kasę i szkoda mu 300 biletów. Nikomu nie dogodzisz, a patrząc na wariujące ceny biletów w innych ligach jest to spoko inicjatywa.
@partymaker Ale ja mówię o tym kto startował z Laportą. Font i Freixa, jeden bez doświadczenia, gadający jakieś swoje wymyślone teorie, drugi pies od Bartomeu, który tylko krytykuje klub. No wyboru to za dużego nie było.
Mam nadzieję, że hajs na klauzule Williamsa jest już bezpiecznie odłożony, i dlatego teraz starają się negocjować Olmo z tego co zostało. Inaczej kiepsko widzę to okienko.
@ObiwanKenobi Skoro sportowców zawieszają za doping, nieregulaminowe substancje, to dlaczego taki babochłop który wcina teścia jak żelki jest dopuszczony? Równie dobrze każda kobieta może zacząć stosować testosteron w celu nabycia masy mięśniowej tudzież siły. Nawet jeżeli jest kobietą, to powinna zostać zdyskwalifikowana bo nie mieści się w przedziale.
@John_Doe Politycy obsadzają "swoich" w Państwowych spółkach, ależ mi nowość :D Tak było, jest i będzie bez względu na partię i obóz rządzący, bo wszyscy tam to hipokryci i tyle. Fajnym przykładem są posłowie Konfy którzy dostali się do Europarlamentu, i teraz za pokaźne sumki euro (to im nie śmierdzi, nie przeszkadza) powiedzą parę złych słówek na Ursulę i Unię, ot złota robota, ale ile w niej hipokryzji? Dlatego nie ma co się kłócić, spierać na lewo i prawo, bo polityka to jest szambo i nie ma lepszych i gorszych jeżeli chodzi o pieniądze. Wszyscy kradną.
@Cule1234 Dziennikarze sobie wymyślają, że zostaje w Athleticu a ten jeszcze nic nie powiedział, odpoczywa sobie z Yamalem w ciepłych krajach i ma w trąbce całą aferę. Tak to widzę.
@Arden Ale tutaj ludzie nie patrzą na Jego umiejętności a na pozycję, której nie potrzebujemy na gwałt. LS to jest pozycja która od 2016 nie miała swojego zawodnika, ciągłe kombinowanie, ściąganie wszystkich żeby tylko grali na skrzydle. O to tutaj chodzi, bo Olmo to jest dobry zawodnik, ale ŚPO mamy już w drużynie.
@Kalipso Mnie trzyma nadzieja, że to media wszystko rozdmuchują, a Nico jeszcze nie podjął żadnej decyzji. Jeżeli wezmą Nico + pivota i Olmo, to przełknę przereklamowanego Hiszpana.
@Kidd TO jest hit, chyba nie ma klubu na świecie, który miałby podobnie jeżeli chodzi o transfery. W innych klubach z reguły jest info o zainteresowaniu i zaraz jest transfer.
Już było dobrze, przyszedł Flick, chciało się oglądać ten nowy sezon, a teraz ściągną Olmo za 65 milionów, znowu nie będzie skrzydłowego a na DMF będzie grał Oriol albo farbowany Christensen. A idź Pan w...
2
COD MW III wleciał do Gamepassa :P
1
I tyle by było z Girony w następnym sezonie, Dovbyk w Romie, Savio w City, stracili dwie mocne persony.
6
@Arden Yamal jakie chude nóżki ma względem Juniora :D
1
@AlwaysBlaugrana Póki nie zmienią trenera zawsze będą słabsi od Realu i Barcy. Pragmatyczna gra z taką kadrą przez tyle lat, mogli na pewno więcej wygrać gdyby nie ten antyfutbol Simeone w ostatnich latach przynajmniej.
0
@Arcybiskup Gdyby tego nie podpisał, to z drugiej strony by się odezwali, że dyma kibiców na kasę i szkoda mu 300 biletów. Nikomu nie dogodzisz, a patrząc na wariujące ceny biletów w innych ligach jest to spoko inicjatywa.
31
Laporta pożyczył od Bidena hajs na Williamsa, bo Joe i tak jutro zapomni komu pożyczał.
0
Electric Callboy, kozacka kapela właśnie daje czadu na polandrocku. :P
4
@barcelonaLM i zwierzak też fajny
7
Aaaguueeeeeeerooooooooo @blakkudium
6
@sergio5 Wszyscy biorą co popadnie, jakieś Mbappe i inne odpady. My jesteśmy koneserami i czekamy do 1 września na najlepsze okazje.
Jesteśmy dziadami.
0
Rogucki w formie, tak samo jak reszta. :)
0
O 20:50 wjeżdża na scenę COMA, po latach przerwy :P Transmisja na YT
0
@partymaker Ale ja mówię o tym kto startował z Laportą. Font i Freixa, jeden bez doświadczenia, gadający jakieś swoje wymyślone teorie, drugi pies od Bartomeu, który tylko krytykuje klub. No wyboru to za dużego nie było.
0
@partymaker Czcionka za to poległ by jeszcze bardziej, wydaje mi się, że nie dotrwałby do teraz bo miał 0 doświadczenia.
6
@Cule1234 Może ogłoszą duo Williams & Olmo i nam wszystkim szczęki opadną, tego nam życzę.
0
Mam nadzieję, że hajs na klauzule Williamsa jest już bezpiecznie odłożony, i dlatego teraz starają się negocjować Olmo z tego co zostało. Inaczej kiepsko widzę to okienko.
0
@Arden The list of Shame
9
@ObiwanKenobi Skoro sportowców zawieszają za doping, nieregulaminowe substancje, to dlaczego taki babochłop który wcina teścia jak żelki jest dopuszczony? Równie dobrze każda kobieta może zacząć stosować testosteron w celu nabycia masy mięśniowej tudzież siły. Nawet jeżeli jest kobietą, to powinna zostać zdyskwalifikowana bo nie mieści się w przedziale.
45
Cześć i chwała BOHATEROM!
0
Transgresja daje ognia na Dużej Scenie. Ależ ja lubię ten zespół.
0
@John_Doe To niech jadą tam charytatywnie :) Eurokołchoz jak to nazywają, ale euro na koncie to już jest ok i super.
0
@John_Doe Politycy obsadzają "swoich" w Państwowych spółkach, ależ mi nowość :D Tak było, jest i będzie bez względu na partię i obóz rządzący, bo wszyscy tam to hipokryci i tyle.
Fajnym przykładem są posłowie Konfy którzy dostali się do Europarlamentu, i teraz za pokaźne sumki euro (to im nie śmierdzi, nie przeszkadza) powiedzą parę złych słówek na Ursulę i Unię, ot złota robota, ale ile w niej hipokryzji?
Dlatego nie ma co się kłócić, spierać na lewo i prawo, bo polityka to jest szambo i nie ma lepszych i gorszych jeżeli chodzi o pieniądze. Wszyscy kradną.
5
@xvcWinterSoldier Ale irytujący jest koleś :D No ale dzięki temu pewnie ma już miliony wyświetleń. IM GŁUPSI TYM BOGATSI - TO NASZE MOTTO!
2
@bartekvisca Może chce odpocząć na wakacjach, wie juz jaka jest decyzja ale chce ją ogłosic jak wróci z urlopu?
2
@Cule1234 Dziennikarze sobie wymyślają, że zostaje w Athleticu a ten jeszcze nic nie powiedział, odpoczywa sobie z Yamalem w ciepłych krajach i ma w trąbce całą aferę. Tak to widzę.
2
@Xxxbarca4ever Ja jarałem się tylko Coutinho, Dembele od początku był dla mnie boiskowym bezmózgiem który ma trochę szybkości...
3
@Arden Ale tutaj ludzie nie patrzą na Jego umiejętności a na pozycję, której nie potrzebujemy na gwałt. LS to jest pozycja która od 2016 nie miała swojego zawodnika, ciągłe kombinowanie, ściąganie wszystkich żeby tylko grali na skrzydle. O to tutaj chodzi, bo Olmo to jest dobry zawodnik, ale ŚPO mamy już w drużynie.
1
@Kalipso Mnie trzyma nadzieja, że to media wszystko rozdmuchują, a Nico jeszcze nie podjął żadnej decyzji. Jeżeli wezmą Nico + pivota i Olmo, to przełknę przereklamowanego Hiszpana.
3
@Kidd TO jest hit, chyba nie ma klubu na świecie, który miałby podobnie jeżeli chodzi o transfery. W innych klubach z reguły jest info o zainteresowaniu i zaraz jest transfer.
4
Już było dobrze, przyszedł Flick, chciało się oglądać ten nowy sezon, a teraz ściągną Olmo za 65 milionów, znowu nie będzie skrzydłowego a na DMF będzie grał Oriol albo farbowany Christensen. A idź Pan w...