La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1268 Culés

0

Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Olmo, ale każdemu zawodnikowi, trzeba dać minimum sezon, żeby ocenić jego transfer. Nic innego, niz trzymanie za niego kciuków nam nie zostało. Dużo osób go skreśla na starcie i nie napawa do niego sympatią, tylko dlatego, że nie udało sie ściągnąć Nico i robi sie z niego kozła ofiarnego, a prawda jest taka, że Olmo + najprawdopodobniej Felix to opcja awaryjna, z której teraz korzysta klub, bo wie, że Nico kolejny raz sie wypiął.

3

@Arden Ale tutaj ludzie nie patrzą na Jego umiejętności a na pozycję, której nie potrzebujemy na gwałt. LS to jest pozycja która od 2016 nie miała swojego zawodnika, ciągłe kombinowanie, ściąganie wszystkich żeby tylko grali na skrzydle. O to tutaj chodzi, bo Olmo to jest dobry zawodnik, ale ŚPO mamy już w drużynie.

0

@kuz No ja akurat czytałem i czytam mnóstwo komentarzy, w których ludzie śmieją sie z jego umiejętności i oceniają transfer z góry.

0

@Arden tyle, że to nie ma ładu i składu bo tutaj nawet profile zawodników nie są choćby w minimalnym stopniu podobne. Sam Olmo ma też duże problemy z urazami co może się okazać mieszanką wybuchową razem z naszym sztabem medycznym. Nasza kadra jest budowana kompletnie bez planu i projektu sportowego jak nie mieliśmy tak dalej nie mamy. Jest za to życie chwila i działanie pod wpływem emocji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?