kuz

0

@JohnnySilverhand Grał z Zubimendim na dwóch DMF, ale co ja tam wiem.

kuz

1

@La Pulgaa https://fullmatchshows.com/barcelona-vs-manchester-city-30-juil-2024/ Nie sprawdzałem linków, ale powinny śmigać. :)

kuz

2

@DLFCB Szkoda, że... ah, w sumie...

kuz

0

@misterio Aż tak to nie przesadzaj, bo zeszliśmy z pensji i nawet Tebas chwali działania zarządu.

kuz

5

@speed1 Zamiast brać Merino i Williamsa, bo to dwie najbardziej potrzebne pozycję, to walczą o Olmo jak o jakiegoś must have, gdzie środek pola mamy przepchany zawodnikami. De Jong, Gundogan, Fermin, Pedri, wróci jeszcze Gavi, są chłopaki z Barcy B... Nie rozumiem tego zarządu.

kuz

0

Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że Laporta i Deco nie wiedzą co robią, nie ma kasy, nie ma deali dopiętych i grają na zwłokę. Gdyby było inaczej, Williams już by tu był, Olmo byłby dopinany a Merino nie szedłby do Arsenalu. Coś czuje, że będziemy mieli tylko transfer trenera i ziomeczków z Barcy Atletic.

kuz

0



No zasuwają chłopaki nie ma co. Byle tylko nie było tak w presezonie, bo walka o miejsce w pierwszej drużynie jest zacięta, szkoda, że tłuste koty nie grają bo i tak mają pewne miejsce w składzie. Trzymam kciuki, że będzie takie zapier**lanie w najbardziej wymagających meczach (cały sezon tak się nie da).
PS. Pena przy bramce Grealisha zrobił Ter Stegena :DDD

kuz

14

@Arden Nie to, że bronie tych zwyroli, ale wsiadanie z obcym facetem w ramach podwózki? Czy nie uczą tego od najmłodszych, żeby tak nie robić?

kuz

3

Najlepiej jest wrócić z koncertu Kultu (skubani grają 3 godziny, Kazik ma zdrowie) i pewnie jeszcze czekać do trzeciej żeby się dowiedzieć, że mecz się nie odbędzie...

kuz

0

@Bobo25 Chodzi o to skąd on ma te wątpliwości.

kuz

11

@Cule1234 Łoniaki mówi: "Nico przestań, zostań w Bilbao na lata, przecież nie możesz mieć lepszej kariery ode mnie, mówię Ci." Chociaż w sumie to już ma :P

kuz

2

@Bobo25 Takie same gadki były przy tamtych transferach. "Nikt nie przyjdzie, nikogo nie zarejestrują, nie będą mieli z czego płacić." Zlewam już takie gadanie, bo Barca to nie jest średniak z Czeskiej ligi tylko światowa potęga. @BARCA1899Messi ale zeszliśmy z limitu pensji, nawet Tebas mówi, że Barca idzie w dobrym kierunku jeżeli chodzi o stabilizację finansową, powrót do 1:1 jest bardzo blisko. Przecież przez te lata ciągle oszczędzaliśmy i robili wszystko żeby wyjść na prostą. W końcu musi się tak stać. Trochę optymizmu.

kuz

4

@Arden Ale jak zwolnił, gdy zobaczył że ten nie zdąży zawrócić i będzie musiał coś zrobić a nie tylko cwaniakować :D

kuz

1

@Ojciec5tkidzieci Bardziej jak typowy sufer boy ze Stanów (taką mu daliśmy ksywkę). Obsługiwałem go kilka razy w sklepie w którym pracowałem, a że nie interesowałem się siatkówką to nie wiedziałem kto to :P Spoko koleś ogólnie.

kuz

2

Nico się boi o to, że Barca nie będzie w stanie dać mu gwarancji finansowych? Ktoś mu tam tak doradza z przyjaciół? No to świetne podcinanie skrzydeł.
Przypomnę, że wzięliśmy Lewego, Gundo, Kounde, Raphinhie, Cancelo, Felixa, których zarejestrowaliśmy i którym płacimy, w dużo trudniejszym okresie niż aktualny. Dlaczego mielibyśmy nie dać rady tego zrobić z taką perełką, która jest celem numer 1 tego lata? On wierzy komentarzom na facebooku czy jak? Mam nadzieję, że to tylko gównoburza medialna i za parę dni klub ogłosi transfer, bo te obway nie mają żadnych podstaw, a jeżeli marzył o grze w Barcy to tymbardziej.

kuz

3

Tylko proszę dzisiaj Pana Flicka nie obrażać, jak przegra z City, które ma jednego trenera od lat, są najmocniejszą ekipą na świecie (Real miał farta), i mają utarty styl w przeciwieństwie do Barcy w odbudowie po raz kolejny.

kuz

1

@AndresCuccittini Kariera od zawsze grana :P ale fut offline tez jest git

kuz

2

Rzadko gram w fife online, bardziej SB OFFLINE dla frajdy i budowania składu. Dzis sobie zagrałem fut Champions bo jest nagroda za 10 meczy w trybie i to jest jakiś koszmar. Tam ludzie z ujemnym iq grają albo mają jakieś porażenie mózgowe. Koleś ewidentnie lepszy ode mnie, ale każda cieszynkę ogląda do samego końca. Nie wiem, marnuje tym swój czas dla frajdy? Ostatni raz zagrałem ten tryb dla ameb.

kuz

13

@Eto'o9 R10 Ale co Ci takiego Nico zrobił? Przecież on jest na wakacjach do których ma pełne prawo po takim sezonie i dopiero potem musi podjąć decyzję. Niczego nie musi robić pochopnie bo ma po prostu na to czas. A to, że media rozdmuchują sytuację tak jak lubią to robić to już ich wina. Ten co już cytaty z Johana tu przypisuje... :DDDDD

kuz

2

@HypeR W życiu :D Saints Row próbował być parodią GTA ale nieudolnie im to szło, była masa błędów w tych grach a o grywalności już nie wspomnę. Nigdy nie dogonili rockstara.

kuz

14

@PatrychoO No ale z drugiej strony, pracowała na produkcji, na pewno był jakiś dress code obowiązujący o którym wiedziała, ale musiała zrobić dramę na cały internet. I jeszcze te słowa "CHCE ABY POSZŁO W VIRAL". Aż się nóż w kieszeni otwiera, zachowuje się jakby ją tam molestowali a tylko kazali jej się stosować do odpowiedniego ubioru w firmie. Przychodzisz do pracy to akceptujesz zasady tam panujące. Może akurat na tej produkcji latające cycki były niewskazane i trzeba było nałożyć stanik?

kuz

0

@Barcasub To dwie zupełnie inne sytuacje. Gavi nie musiał niczego udowadniać a FDJ najlepszego sezonu nie zaliczył od paru lat i kibice są wku**ieni.

kuz

1

@maroon Dzwoń na infolinię banku i zgłoś, mi mówili że są wdzięczni za każdą taką informację.

kuz

2

@MessiForeverTheBest Ale ona już weszła na szczyt. Jest TOP1 WTA

kuz

0

@Barcasub Gavi z gorszą kontuzją nie szlajał się po wakacjach tylko praktycznie codzień pracował z lekarzami i fizjo.

kuz

1

@Dejvo Trzeba było od razu napisać, że o FDJ piszesz. Wszyscy teraz narzekają że Williams nas robi w uja i za Niego dużo płacimy. Z FDJ się zgadzam.

kuz

1

@Dejvo Chłop musi być na wakacjach bo doszedł do finału euro xD Przecież nawet chyba nie może od razu wrócić do treningów, tak samo Yamal. Widać, że masz zero pojęcia.

kuz

3

@Dejvo Ale to ze ma wywalone wiesz tylko z gówno mediów. Czy Wy sie kiedyś nauczycie?

kuz

1

@Stinger_ Pewnie tak, ale Kompany jest świeży więc kombinuje bo od tego są takie mecze, z osądami lepiej poczekać na początek sezonu jak wszyscy wrócą.

kuz

0

Flightradar pokazuje, że jeszcze nie wylecieli tylko czekają na start na płycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?