@GeneralXavi Jego największym atutem jest posłuch wśród piłkarzy, konsekwencja i twarda postawa. Od czasów Coliny nie było takiego arbitra, docenia go każdy prócz Polaków ale to taka nasza cecha. A nie myli się ten, co nic nie robi. Marciniak to TOP.
@Zoker A to nie było info, że będą robić nie Shreka a pełnoprawny film o Ośle ze Shreka? Też miałem nadzieję że będzie go dubbingował... Może wykorzystają AI w jakiś sposób, bo inny Osioł to nie będzie już to samo.
@FcPortoFan1999 Początek sezonu należy traktować z dystansem, no chyba, że jest chłop tak dobry jak miał sezon w Bayernie i w presezonie wyłoni kolejnego Fermina do środka pola np. Casado i będą grać skrzypce w pierwszych meczach.
Wracam z Mety. Co to był za koncert... Genialny. Kto był ten wie, a kto nie był polecam w przyszłości bo goście to zawodowcy, a i Narodowy dał radę ze sceną w centrum.
@Kobieras Nie, wtedy idziesz na zakupy gdzie bliżej i lejesz na te wojenki, które nie mają żadnego poparcia w rzeczywistości. Ale jak masz wybór, to IM ma dużo lepsza ofertę towarową, podobne ceny i np. u mnie dobre wędliny które sami wędzą. Sam często jade do biedry/lidla bo mam pod nosem, ale na większe zakupy wybieram coś innego.
0
Francja wraca do samobójów, wszystko w normie.
0
Nie tera, ruszyła maszyna!! !! !
0
Lecą z nimi hahaha pięknie
1
@pyku91 Bo masa Niemców na trybunach a zagrywał ręką z nimi i sędzia nie odgwizdał.
0
Muani strzelił to co Ruiz zmarnował.
1
@TheNekro94 Może i ktoś tu kibicuje ale wstyd się publicznie przyznać, ogólnie do kibicowania w eklapie xD
10
@GeneralXavi Jego największym atutem jest posłuch wśród piłkarzy, konsekwencja i twarda postawa. Od czasów Coliny nie było takiego arbitra, docenia go każdy prócz Polaków ale to taka nasza cecha. A nie myli się ten, co nic nie robi. Marciniak to TOP.
2
@AFA To dlatego miał dwa podania w całym meczu? Słońce go raziło?
1
@Antimadridista_WR No żeby ten Mbappe i Theo jeszcze coś grali. Nie będą mieli nawet czasu na atak bo przy piłce będzie duet Williams & Yamal.
1
@Zoker A to nie było info, że będą robić nie Shreka a pełnoprawny film o Ośle ze Shreka? Też miałem nadzieję że będzie go dubbingował... Może wykorzystają AI w jakiś sposób, bo inny Osioł to nie będzie już to samo.
0
@FcPortoFan1999 Początek sezonu należy traktować z dystansem, no chyba, że jest chłop tak dobry jak miał sezon w Bayernie i w presezonie wyłoni kolejnego Fermina do środka pola np. Casado i będą grać skrzypce w pierwszych meczach.
0
@Criss18Barca Szkoda mi już chłopa, bo zacznie sezon z Gundoganem w środku pola i zaraz będą głosy, że do zwolnienia.
7
@RosjaninBut Koleś wyciąga broń = dostaje kulkę. Proste jak budowa cepa i tak powinno być.
1
Diety od brokuła pomogą nam ściągnąć Nico Williamsa? Jestem za!
2
Wracam z Mety. Co to był za koncert... Genialny. Kto był ten wie, a kto nie był polecam w przyszłości bo goście to zawodowcy, a i Narodowy dał radę ze sceną w centrum.
0
Jak oni bronią to jest hit :D wszystko na czuba buta
3
Gakpo TOP rosnących po tym turnieju
9
@MesQueUnClub96 Kibicuj Anglii i Francji
0
No to gospodarze blisko pożegnania z turniejem.
1
Dwie repki z Polskiej grupy w półfinale. Jesteśmy topem.
0
Holandio spakuj kebaba na wynos i wyślij do Turcji :)))))
6
@Lucyfffer Patrzac sportowo i instytucjonalnie aktualnie trafił najlepiej jak mógł, ale że nas tu boli dupa to już inna akcja.
0
Trossard dobrze się odnalazł w roli sędziego póki co.
0
@Criss18Barca pragmatyzm, niszczyciel emocji i dobrej zabawy
0
Depay gwiazdor to niech ściągnie tę opaskę i się nie ośmiesza. Myślał, że się zapisze w historii ale oprócz atrybutu jeszcze trzeba coś pograć.
28
Każdy z Madrytu automatycznie ma twarz działającą na nerwy czy to tylko ja jestem dziwny?
1
@Kobieras Nie, wtedy idziesz na zakupy gdzie bliżej i lejesz na te wojenki, które nie mają żadnego poparcia w rzeczywistości. Ale jak masz wybór, to IM ma dużo lepsza ofertę towarową, podobne ceny i np. u mnie dobre wędliny które sami wędzą. Sam często jade do biedry/lidla bo mam pod nosem, ale na większe zakupy wybieram coś innego.
7
@Gaz Ostatni z Brazoli zanim zaczęli być przereklamowanymi gwiazdorami
1
@Rust_Cohle raczej odwrotnie. Normalni ludzie idą do inter marche czy innych dyskontów, a tamci niech dalej się kopią jak dwa retardy.
2
Hiszpanie czekają w półfinale niczym na Ankę Lewandowską przed zajęciami z baciaty :P