@mkord Wystarczy być po podstawówce, żeby zrozumieć, że chodzi tutaj o siłę i znaczenie państwa na arenie międzynarodowej a nie o jego powierzchnię. Tak tylko mówię.
@jacobFCB Jeżeli robią to ze smakiem tak jak np. ten Shrek, to spoko, ale wiele fajnych żartów z angielskiego jest po prostu tragicznie przeniesiona na cringowy dubbing, dlatego nie oglądam.
@Ardenhttps://streamable.com/nnaigv lepsza jakość nagrania. Co za czub, daje gazem, potem atakuje z partyzanta gościa po gazie, a jak dostaje wpier**l to wyciąga kose. ŚCIEK
@Bykunn Ich elektorat nie ma nawet jednej. @JoeBlack Nawet nie trzeba tu bronić aktualnego rządu, bo to co wypisujesz to są takie głupoty, że ciężko się to czyta. Jak niby w pół roku mają Ci zatrzymać podwyżki, gdy w poprzednich latach ceny były mrożone do granic możliwości, a przed wyborami to już pojechali po bandzie? Żadne państwo tego nie wytrzyma i podwyżki muszą być, nawet gdyby Twój kochany pis wygrał, wtedy byś zobaczył co by się działo, jakby mieli pewnie 4 lata rządzenia, całkiem mieliby na Ciebie wywalone i dalej okradali.
@arda Wejdz na fanboy.pl, wybierz zestaw za kwotę jaka Cię interesuje, będziesz miał składaka z moreli z najlepszymi komponentami do ceny. Nie będziesz żałował.
@Czerwo64 Co? xD Chłopie, czy ja coś napisałem tutaj o muzyce? Przecież ten stream nawet nie o tym a jakies pseudorapy to jest odległa planeta jeżeli o mnie chodzi.
Polecam wejść na stream. Kizo ma urodziny, Bandura do Niego przyjechał, latali se helikopterami nad Wisłą, a teraz Kizo ich zostawił na jakiejś wyspie i rzucił kiełbasę. :D TOP kontent.
4
Na 5 minut dobra gra a potem znowu antyfutbol. Nie da się ich oglądać.
0
Ktoś tam sprowokował go na rambli i macie
0
To nie Real, tu sędziowie nie dają nic za darmo
6
@Arden O matko boska, nawet gdyby mi dopłacali to bym tego nie założył, chyba że w pole na wykopki.
10
@mkord Wystarczy być po podstawówce, żeby zrozumieć, że chodzi tutaj o siłę i znaczenie państwa na arenie międzynarodowej a nie o jego powierzchnię. Tak tylko mówię.
2
@tristan87 Wina nieodpowiedniego przygotowania podłoża pod inwestycję :) Niestety ciężko takie rzeczy skontrolować przy odbiorze.
1
@Rust_Cohle Busquetsa widzę już w aktualnym jednak. Był dużo inteligentniejszym zawodnikiem niż Rodri i Pep by się pociął żeby mieć go w prime w City.
0
@Rust_Cohle Vieira sell - aktualny futbol raczej by go rozgniótł, Rodri na ławie a Busi w składzie. Oczywiście mówimy o Prime.
3
@zodiak_10 Tam Neymar powinien być :p Albo Rivaldo, a nie ten pajacyk
3
@tomek8756 To nie notatnik xD Tutaj to niewykonalne
2
@PatrychoO Koszulki takie jak gra
0
@jacobFCB Racja, to też dużo zmienia.
0
@jacobFCB Jeżeli robią to ze smakiem tak jak np. ten Shrek, to spoko, ale wiele fajnych żartów z angielskiego jest po prostu tragicznie przeniesiona na cringowy dubbing, dlatego nie oglądam.
2
@4drian0 Czy któryś z dubbingów w filmach o superbohaterach był dobry? Ja sobie nie przypominam, szanuje w sumie tylko Shreka.
0
@Popitek12 Jeżeli mówimy o Prime, to by trzeba było usiąść na spokojnie do ciężkiej debaty. Roo był kocurem.
0
@Kazragore Nastepni zobaczą co to lodówka, pralka i toaleta
0
Jakieś małe to boisko się wydaje przez te malowanie :P
0
@zadafcb 1:08, dość dziwna godzina xD
5
@Comentateiro Motoryki, szybkości itp. może brakować, ale celności i umiejętności podań to chyba nigdy. :P
2
@Arden https://streamable.com/nnaigv lepsza jakość nagrania. Co za czub, daje gazem, potem atakuje z partyzanta gościa po gazie, a jak dostaje wpier**l to wyciąga kose. ŚCIEK
3
@JoeBlack Chłopie, wyjdź na dwór, zrób sobie spacer, bo prowokujesz ciągle tu tą śmieszną polityką...
4
@Bykunn Ich elektorat nie ma nawet jednej. @JoeBlack Nawet nie trzeba tu bronić aktualnego rządu, bo to co wypisujesz to są takie głupoty, że ciężko się to czyta. Jak niby w pół roku mają Ci zatrzymać podwyżki, gdy w poprzednich latach ceny były mrożone do granic możliwości, a przed wyborami to już pojechali po bandzie? Żadne państwo tego nie wytrzyma i podwyżki muszą być, nawet gdyby Twój kochany pis wygrał, wtedy byś zobaczył co by się działo, jakby mieli pewnie 4 lata rządzenia, całkiem mieliby na Ciebie wywalone i dalej okradali.
1
@MichuZ44 Barcelona Koemana z grudnia vibes xD
0
Austria - Holandia już w ćwierćfinale się powtórzy prawdopodobnie. Bez sensu jest wyjście z trzeciego miejsca, zupełnie niepotrzebne.
0
@arda Wejdz na fanboy.pl, wybierz zestaw za kwotę jaka Cię interesuje, będziesz miał składaka z moreli z najlepszymi komponentami do ceny. Nie będziesz żałował.
0
Mam wrażenie, że WSZYSCY na tym turnieju są lepsi technicznie od Polaków.
0
@Czerwo64 Co? xD Chłopie, czy ja coś napisałem tutaj o muzyce? Przecież ten stream nawet nie o tym a jakies pseudorapy to jest odległa planeta jeżeli o mnie chodzi.
9
@blakkudium No i pięknie, lepiej tak niż jak Nike, losowanie strojów dla wszystkich klubów mieszając je z treningówkami.
0
https://www.twitch.tv/banduracartel
Polecam wejść na stream. Kizo ma urodziny, Bandura do Niego przyjechał, latali se helikopterami nad Wisłą, a teraz Kizo ich zostawił na jakiejś wyspie i rzucił kiełbasę. :D TOP kontent.
1
@Rust_Cohle Hahah ale go oszczał