@maroon No takie jak wyżej. Gavi po dwóch meczach też był wart 2 miliony euro bo nikt go nie znał, u nas nagle po dwóch dobrych meczach robią z Niego Golden Boya jakby cały sezon miał przepiękny - bo do tego ten mem pije. Wiadomo, że grając w Barcy, Realu czy innym topie szybciej zyskujesz na wartości, ale musisz coś pokazać na dłuższą metę, a nie w dwóch meczach towarzyskich do tego w repce.
@Jonyx Holandia i Francja, z Lewym czy bez to są trudne mecze. Wcześniej mieliśmy problemy z Mołdawią, więc o czym Ty mówisz? Ukraina jest dużo mocniejsza od takiej Mołdawii, a wcisnąć 3 gole w tak krótkim czasie, no nie przyzwyczaili nasi do takiej gry. Przegraną na Euro bez Lewego będzie chociaż na co zrzucić, ale z nim było by to samo jeżeli zagramy słabo. Jeden Lewy w dodatku bez formy niczego nie zmienia.
@Ptasior Nawet nie wiadomo czego się po takim Piątku spodziewać. Zawsze gra Lewy w repce, teraz będzie całkiem inne ustawienie i poruszanie się zespołu. Nie chodzi o to, że Piątek jest lepszy, ale zupełnie inaczej gramy bez Lewego.
Holendrzy w szoku, wszystko ustawiali pod Robcia a teraz będzie grał jakiś Piątek, kto to w ogóle jest i jak tu taktykę ustawić? :D Robert wiadomo, klasowy zawodnik, ale wydaje mi się że bez Niego rywalom będzie trudniej. W każdym meczu wystarczyło go wyłączyć i nie grał zupełnie nic. Granada, Girona czy inne Rayo potrafiło, więc dla Holandii to nie byłby problem. Ja tam wierzę, że to będzie na plus, z całym szacunkiem do Robercika.
Wczorajsza "asysta" Lewego do Świdra, to przecież przypadkowo odbita piłka, bo znowu miał problem z opanowaniem jej... A Boras się podniecał piękną asystą. xD Wczoraj do zejścia nic nie pokazał, po wejściu na Ukrainę też nic ciekawego. Mam nadzieję, że Flick mu znajdzie styl gry i formę, bo będzie bida w przyszłym sezonie.
@Ilo Oczywiście trzeba było mieć ze sobą przydupasa z telefonem i wszystko nagrać, bo obywatelski obowiązek musi być zarejestrowany i wrzucony do neta... żałosny typ.
@ObiektywnyKibic121 Obstawiam, że bez względu na skład tak będzie :) A Austria nas upokorzy gorzej od Holandii. Chciałbym być zaskoczony, ale wiemy jak jest.
@Roobo Będzie tam pajacował i robił nam wstyd, tym razem na skalę światową. Jest się z czego cieszyć, nie powiem. (: Ten niezrównoważony człowiek powinien się leczyć a nie reprezentować cokolwiek i kogokolwiek na jakiejkolwiek płaszczyźnie.
3
@maroon No takie jak wyżej. Gavi po dwóch meczach też był wart 2 miliony euro bo nikt go nie znał, u nas nagle po dwóch dobrych meczach robią z Niego Golden Boya jakby cały sezon miał przepiękny - bo do tego ten mem pije. Wiadomo, że grając w Barcy, Realu czy innym topie szybciej zyskujesz na wartości, ale musisz coś pokazać na dłuższą metę, a nie w dwóch meczach towarzyskich do tego w repce.
17
@Kgorecki2500 Ludzie dopiero po meczu z Ukrainą usłyszeli, że istnieje ktoś taki (w większości), i już takie głupoty powstają xD
0
@Jonyx Holandia i Francja, z Lewym czy bez to są trudne mecze. Wcześniej mieliśmy problemy z Mołdawią, więc o czym Ty mówisz? Ukraina jest dużo mocniejsza od takiej Mołdawii, a wcisnąć 3 gole w tak krótkim czasie, no nie przyzwyczaili nasi do takiej gry. Przegraną na Euro bez Lewego będzie chociaż na co zrzucić, ale z nim było by to samo jeżeli zagramy słabo. Jeden Lewy w dodatku bez formy niczego nie zmienia.
0
@Jonyx Z Ukrainą Lewy nie grał i jakoś potrafili strzelić 3 gole w 30 minut? Zobaczyliśmy?
13
@marcin62 Przeciez ksiazulo od początku odrzuca te pato oferty i otwwrcie mówi, że to nie Jego klimat i nie zgodzi się na walkę nawet za potężną sumę.
1
@Ptasior Nawet nie wiadomo czego się po takim Piątku spodziewać. Zawsze gra Lewy w repce, teraz będzie całkiem inne ustawienie i poruszanie się zespołu. Nie chodzi o to, że Piątek jest lepszy, ale zupełnie inaczej gramy bez Lewego.
8
Holendrzy w szoku, wszystko ustawiali pod Robcia a teraz będzie grał jakiś Piątek, kto to w ogóle jest i jak tu taktykę ustawić? :D
Robert wiadomo, klasowy zawodnik, ale wydaje mi się że bez Niego rywalom będzie trudniej. W każdym meczu wystarczyło go wyłączyć i nie grał zupełnie nic. Granada, Girona czy inne Rayo potrafiło, więc dla Holandii to nie byłby problem. Ja tam wierzę, że to będzie na plus, z całym szacunkiem do Robercika.
2
@kanver_ Jak ta piłka mu się odbiła po prostu bo jak zwykle chciał ją przełożyć jeszcze raz, co Ty wymyślasz xd
4
Wczorajsza "asysta" Lewego do Świdra, to przecież przypadkowo odbita piłka, bo znowu miał problem z opanowaniem jej... A Boras się podniecał piękną asystą. xD Wczoraj do zejścia nic nie pokazał, po wejściu na Ukrainę też nic ciekawego. Mam nadzieję, że Flick mu znajdzie styl gry i formę, bo będzie bida w przyszłym sezonie.
3
Repka bez Lewego gra lepiej. Zapraszam do dyskusji.
0
Urbański to Kapustka 2.0 :P
0
Bramkarz mecz życia xd
4
Dobrze uderzył, bramkarz ładna interwencja. Jak Dibu na mundialu.
5
Salamon idiota xd
1
@Kapitan hawk No jakiś pogłos jest, ostatnio też tak było
3
Ciężko zrozumieć że po meczu mieli rzucać xd
0
Jezu, Chylewska skończyła wraz z polsatem, człowiek się cieszył, a ona teraz w TVP prowadzi studio... dlaczego oni nam to robią?
8
@Ilo Oczywiście trzeba było mieć ze sobą przydupasa z telefonem i wszystko nagrać, bo obywatelski obowiązek musi być zarejestrowany i wrzucony do neta... żałosny typ.
13
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 To już za dużo na moją głowę :P
0
@ObiektywnyKibic121 Obstawiam, że bez względu na skład tak będzie :) A Austria nas upokorzy gorzej od Holandii. Chciałbym być zaskoczony, ale wiemy jak jest.
0
Dzisiaj chyba once de gala na Euro przed nami :_)
0
@Faro dręczycielem zawodników i kibiców*, ktoś źle przetłumaczył
1
Komentarz usunięty
2
Ta cała patusiara z Poznania się rozkręca, jakiś czas i obstawiam walkę na fejmie albo w clout... Co za czas by żyć.
0
@BorzyKrzys ale post smierdzi stuleją :D
0
@dv7wisnia tjmmnw na fejsie wrzucał pdfa fajnego
0
@Kamilos84 Gdyby ten psychol się dostał to już by oznaczało koniec definitywny dla tego kraju...
1
@Foton Czy to oznacza, że należy wysyłać tam kolejnych popaprańców?
8
@Roobo Będzie tam pajacował i robił nam wstyd, tym razem na skalę światową. Jest się z czego cieszyć, nie powiem. (: Ten niezrównoważony człowiek powinien się leczyć a nie reprezentować cokolwiek i kogokolwiek na jakiejkolwiek płaszczyźnie.