kuz

8

@revolution33 Niestety, ale biorąc pod uwagę całokształt jest. Najlepiej grającym klubem w historii może być Barca Guardioli, ale klubem w sensie sportowym, instytucjonalnym i jeżeli chodzi o trofea jest Real czy to się nam podoba czy nie.

kuz

0

Tylko Flick objął Barcę i już Barca Atletic pięknie ogrywa Ibizę, a to dopiero początek...

kuz

7

@tbas Nie, to nie jest inna kultura, religia, tylko dzicz bez żadnych wartości, kultury i wychowania. Robili pod siebie w swoim kraju to jak mają się w cywilizacji zachować?

kuz

0

Pierwszy mecz Flickiniety dopiero 30 lipca... :(

kuz

2

@Kamiloza91 Powinno, ale jest zbyt mało medialny a Niemcy nie wygrają ME

kuz

39

@FabianekMrozek Dobrze, że każdy pamięta jakieś xG a nie 6 pucharów w 10 lat, bo jeszcze bylby wstyd.

kuz

0

@Sysia11 Messi w Realu, CR w Barcy? Zero trofeów dla Barcy i hegemonia Realu podobna do Bayernu. Tak bym to widział.

kuz

0

@Herato 300k euro podobno proponował

kuz

18

Mekambe psujący atmosfere w Realu to nasze ostatnie i żałosne wytłumaczenie zazdrości o ten transfer. Topowy zawodnik, w solidnej formie, dołączający do poukładanej sportowo i finansowo ekipy. To się nie może nie udać a my będziemy to obserwować i zazdrościć, bo ciężko będzie zarejestrować Vitora Roque.

kuz

0


Nowy system komputerowy :) w ogóle nie będzie zwiększonego ryzyka ustawiania za pieniążki :) UEFA wie co robi?

kuz

7

Wręczył już puchar Realowi 10 minut temu a teraz mówi że jeszcze 3 minuty i jakości BVB. No idiota.

kuz

33

Obrzydliwy Bożydar, chłop bez żadnego wstydu i profesjonalizmu. Dzięki Bogu już ostatni raz.

kuz

0

Farfocel, wylewik, ezzzz

kuz

2

@prokofiew Trzeba grać przeciwko Realowi w LM. Tam się nic nie zgadza a oni i tak zawsze wygrywają.

kuz

1

Teraz ich rozgniotą i tyle z tego :P

kuz

1

Hummels co ręką tam próbował xD

kuz

2

Dobra można iść spać :)

kuz

1

Juz za chwilę "Potężny Real za mocny" a zostali przygnieceni przez BVB.

kuz

3

Próbuje się psychicznie przygotować na jakiś wałek/wylew/fart, wiem o tym, że na bank będzie, a i tak będę pewnie zirytowany fest.

kuz

2

BVB ciśnie, czyli polecam wyłączyć jeżeli nie chcecie psuć sobie wieczoru.

kuz

1

@Kgorecki2500 W otwartym polsacie jest

kuz

1

@FcPortoFan1999 Chciałbym, żeby czkawką się im odbił ten Courtois dzisiaj :D Łunin był pewniejszy

kuz

0

Mógłby ktoś z Realu jakiś wylew odwalic dla odmiany dziś, ale wszyscy wiemy jak będzie xD

kuz

1

Nie wiem czy dziś to oglądać. W sumie to można być pewnym, że Real znowu coś odwali, albo sędzia. Jest sens się denerwować?

kuz

3

Cristiano pojechał do ligi amatorów kwaśnych jabłek i nawet tam mu nie idzie. Też bym płakał.

kuz

1

Facjata Endricka idealnie pasuje do Realu

kuz

1

@bartas97 pustak

kuz

1

@Patrykl145 Klubowego, a klubowy to tylko ten z Bayernu. Repka to inna bajka i nie ma co tu porównywać.

kuz

0

@Zoker Xavi nie miał pomysłu jak wykorzystać najlepsze atuty Lewego i ten robił co chciał. Lepiej?

kuz

1

@DonAndrzejos Grunt to wiara w sukces i pozytywne myślenie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?