Lepsze zapisanie się w historii z rekordową serią bez porażki czy wygrana LE? Jak myślicie? Rekord trudny do pobicia, na bank długo będą go trzymać, a wygrana LE? Czy taka prestiżowa? :P
@Marcelinho99 Haha, tak, każdy wygrywa z marszu ligę bez porażki, ostatni raz 20 lat temu Arsenal, ale co tam, umniejszyć muszę bo się uduszę. Nawet jeżeli w następnym sezonie będzie w środku tabeli, to chłop ma szacun dożywotni już za ten wyczyn, a Wy możecie sobie szczekać.
@PatrykBarca Oj nie chce mi się tu przytaczać ile to klubów miało ich wyjaśnić po drodze :D Sami sobie rywali nie wybierali i grali z najlepszymi z jakimi mogli. Ciekawi mnie skąd takie umniejszanie tutaj, przez Alonso bo z Madrytu? Ja tam im kibicuję.
@Rewolucja123 No, szczególnie, że Leverkusen nie przegrało meczu w tym sezonie, kto by się spodziewał, że mogą wygrać? Jeżeli dla kogoś nie są faworytem to czysta ignorancja i tyle.
0
Diabeł zaspał czy się obudzi? :D
0
Dobra, teraz już nie wrócą :) GG
1
Nic im dziś nie wychodzi, piłka nie siada, jakiś pech :P
0
@Chucky https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartwatche-i-zegarki/smartwatche/smartwatch-xiaomi-redmi-watch-4-czarny
0
Lepsze zapisanie się w historii z rekordową serią bez porażki czy wygrana LE? Jak myślicie? Rekord trudny do pobicia, na bank długo będą go trzymać, a wygrana LE? Czy taka prestiżowa? :P
2
@ToWinaSedziego Nie muszę sobie wyobrażać
25
@Marcelinho99 Haha, tak, każdy wygrywa z marszu ligę bez porażki, ostatni raz 20 lat temu Arsenal, ale co tam, umniejszyć muszę bo się uduszę. Nawet jeżeli w następnym sezonie będzie w środku tabeli, to chłop ma szacun dożywotni już za ten wyczyn, a Wy możecie sobie szczekać.
4
@maciekofcb Niedawno przegrali z najsłabszym Juve od lat i były inne głosy. Zależy jak wiatr zawieje.
0
Alonso do pierwszej porażki...
0
@PatrykBarca Oj nie chce mi się tu przytaczać ile to klubów miało ich wyjaśnić po drodze :D Sami sobie rywali nie wybierali i grali z najlepszymi z jakimi mogli. Ciekawi mnie skąd takie umniejszanie tutaj, przez Alonso bo z Madrytu? Ja tam im kibicuję.
0
@derus Jasne, że tak, ale to nie zmienia faktu, że buki dają takie kursy. Nic w tym dziwnego.
0
Jeszcze 6 i mogą zacząć powoli się cieszyć.
5
@Rewolucja123 No, szczególnie, że Leverkusen nie przegrało meczu w tym sezonie, kto by się spodziewał, że mogą wygrać? Jeżeli dla kogoś nie są faworytem to czysta ignorancja i tyle.
2
@DonMatteo901 Pisza to ludzie co w latach 2010 mieli 3 lata i mama ich ubierała.
1
@misterio Hmm, mistrz Hiszpanii, awans z grupy w LM, czy gorzej? xd
3
Gorzej niż za Xaviego nie będzie, a może chociaż dna przegrywu... Tfu.. Barcy się pozbędziemy.
7
@Nazio_87 Pol roku? Jeszcze przed startem presezonu xd
3
Yamal i Pedri w październiku 150 na klatę
2
Oby dopinali szczegóły nowej umowy Flicka :)
2
Teraz jeszcze sport pisze, że Laporta LGBT xD Nie no, jaja
1
Jak zaczną grzać tu znowu temat Pocza w Barcy to ebne :D
0
Diario AS podaje, że przyszłość Xaviego zależy od raportu Deco. Hahahah burdel na kółkach.
2
@Radioactive9705 Nie uda się, bo jest zasada spalonego a piłka poszła do przodu. Wtedy to było jakbyś w bklasie strzelił 10 goli.
1
@97ketrab Może specjalnie to zrobił żeby go Laporta wziął? DNA Barcy jakie ma niewielu.
0
Motta do czerwca
1
@macio_944 Nie dość, że Xavi słabo trenuje to jeszcze powoli buduje Camp Nou. Z nim to my nigdzie nie zajdziemy, Laporta musi go zwolnić.
0
Chciał zdjąć koszulkę, ale się opamiętał, że jeszcze kupę meczu a jest obrońcą haha :D
0
@priest9999 Ciekaw jestem twojej narracji jak wyjdą z grupy LM jeżeli Motta zostanie :P
3
@ViscaelBarca2007 No tak, nic nie muszą, mogą. Juventus najsłabszy od lat, Serie A najsłabsza od lat. Zapomniałem.
4
To powiecie, że Bologna ma bardziej jakościowych graczy niż Barca i dlatego gra tak dobrze? Myślicie, że trenują długo na siłowni?