kuz

0

Diabeł zaspał czy się obudzi? :D

kuz

0

Dobra, teraz już nie wrócą :) GG

kuz

1

Nic im dziś nie wychodzi, piłka nie siada, jakiś pech :P

kuz

0

Lepsze zapisanie się w historii z rekordową serią bez porażki czy wygrana LE? Jak myślicie? Rekord trudny do pobicia, na bank długo będą go trzymać, a wygrana LE? Czy taka prestiżowa? :P

kuz

2

@ToWinaSedziego Nie muszę sobie wyobrażać

kuz

25

@Marcelinho99 Haha, tak, każdy wygrywa z marszu ligę bez porażki, ostatni raz 20 lat temu Arsenal, ale co tam, umniejszyć muszę bo się uduszę. Nawet jeżeli w następnym sezonie będzie w środku tabeli, to chłop ma szacun dożywotni już za ten wyczyn, a Wy możecie sobie szczekać.

kuz

4

@maciekofcb Niedawno przegrali z najsłabszym Juve od lat i były inne głosy. Zależy jak wiatr zawieje.

kuz

0

Alonso do pierwszej porażki...

kuz

0

@PatrykBarca Oj nie chce mi się tu przytaczać ile to klubów miało ich wyjaśnić po drodze :D Sami sobie rywali nie wybierali i grali z najlepszymi z jakimi mogli. Ciekawi mnie skąd takie umniejszanie tutaj, przez Alonso bo z Madrytu? Ja tam im kibicuję.

kuz

0

@derus Jasne, że tak, ale to nie zmienia faktu, że buki dają takie kursy. Nic w tym dziwnego.

kuz

0

Jeszcze 6 i mogą zacząć powoli się cieszyć.

kuz

5

@Rewolucja123 No, szczególnie, że Leverkusen nie przegrało meczu w tym sezonie, kto by się spodziewał, że mogą wygrać? Jeżeli dla kogoś nie są faworytem to czysta ignorancja i tyle.

kuz

2

@DonMatteo901 Pisza to ludzie co w latach 2010 mieli 3 lata i mama ich ubierała.

kuz

1

@misterio Hmm, mistrz Hiszpanii, awans z grupy w LM, czy gorzej? xd

kuz

3

Gorzej niż za Xaviego nie będzie, a może chociaż dna przegrywu... Tfu.. Barcy się pozbędziemy.

kuz

7

@Nazio_87 Pol roku? Jeszcze przed startem presezonu xd

kuz

3

Yamal i Pedri w październiku 150 na klatę

kuz

2

Oby dopinali szczegóły nowej umowy Flicka :)

kuz

2

Teraz jeszcze sport pisze, że Laporta LGBT xD Nie no, jaja

kuz

1

Jak zaczną grzać tu znowu temat Pocza w Barcy to ebne :D

kuz

0

Diario AS podaje, że przyszłość Xaviego zależy od raportu Deco. Hahahah burdel na kółkach.

kuz

2

@Radioactive9705 Nie uda się, bo jest zasada spalonego a piłka poszła do przodu. Wtedy to było jakbyś w bklasie strzelił 10 goli.

kuz

1

@97ketrab Może specjalnie to zrobił żeby go Laporta wziął? DNA Barcy jakie ma niewielu.

kuz

0

Motta do czerwca

kuz

1

@macio_944 Nie dość, że Xavi słabo trenuje to jeszcze powoli buduje Camp Nou. Z nim to my nigdzie nie zajdziemy, Laporta musi go zwolnić.

kuz

0

Chciał zdjąć koszulkę, ale się opamiętał, że jeszcze kupę meczu a jest obrońcą haha :D

kuz

0

@priest9999 Ciekaw jestem twojej narracji jak wyjdą z grupy LM jeżeli Motta zostanie :P

kuz

3

@ViscaelBarca2007 No tak, nic nie muszą, mogą. Juventus najsłabszy od lat, Serie A najsłabsza od lat. Zapomniałem.

kuz

4

To powiecie, że Bologna ma bardziej jakościowych graczy niż Barca i dlatego gra tak dobrze? Myślicie, że trenują długo na siłowni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?