kuz

1

@tristan87 Wiedza kim są? Wątpię. :P

kuz

0

@Albatros Mundo deportivo

kuz

35

Lewandowski w grupie osób źle traktowanych przez Xaviego? Bo zdjął go ostatnio w 60-70 minucie za bezproduktywnosc? Przecież w ważnych momentach sezonu Lewy kopał się klapkami po czole a Xavi i tak dawał mu grać 90 minut. Jeśli to nie wymysł mediów to nie rozumiem za cholerę. :D

kuz

13

@tbas A kto orzeknie o tej racji? I tak na końcu sędzia decyduje?

kuz

4

@TheNekro94 Ptak nasrał na głowę rudemu

kuz

2

@Sulimo Mariusz Max Kolonko zanim został prezydentem na uchodźstwie xD

kuz

8

Byłem tym telefonem, potwierdzam.

kuz

3

@KamQiX Jak to nic nowego? Gramy jeszcze gorzej niż graliśmy a trener porównuje nas do Almerii, to nie jest nic.

kuz

2

Flick albo pług i orzemy klub

kuz

13

@ObiektywnyKibic121 I przez takie 15 minut z czapy będą takie opinie jak Twoja. Chłop dotknął piłkę ze trzy razy bo cała drużyna gra już byle to dograć. Nikomu się nie chce i obrywa przez to bogu ducha winny Roque. Przez taką presję chłopakowi na 100% tu nie wyjdzie bo się spali.

kuz

2

Ależ to jest uczta dzisiaj dla widza. Palce lizać.

kuz

4

Roque teraz szybkie dwie zamyka mordę Denzelowi, proszę!

kuz

0

Ooo gol na 2-0! Vitor! Vitor! Nie wchodzisz!

kuz

1

Dam sobie obciąć obie ręce, że gdyby mecz zaczęli Felix i Roque kosztem Ferrana i Lewego, to prowadzili byśmy wyżej.

kuz

0

Roque wejdzienna 5 minut, dwa razy dotknie piłkę i Xavi powie: widzicie? Nie nadaje się.

kuz

1

@fart Byl podpisany, po prostu nic z tym nie zrobili.
Mam nadzieję, że plotki są prawdziwe.

kuz

0

Należy zadać pytanie, co my w ogóle robimy na drugim miejscu? :D Abstrakcja

kuz

6

Roque nawet się nie rozgrzewa. Xavi Ty fajfusie obwisły.

kuz

0

Haha Almeria jest od nas lepsza ale nie mają szczęścia. Zaczynam trzymać za nich kciuki.

kuz

1

@abram3k Ty tak serio? To 100% wina Xaviego. Motywacja, trening, taktyka, konsekwencja? Mówi Ci to coś?

kuz

3

Fart nas trzyma w tym meczu, to jest wstyd

kuz

0

Tu juz powinno byc rozpykane 3-0, Roque w przerwie, inne zmiany. Ale nie w tej drużynie z tym trenerem.

kuz

4

Żałośni jesteśmy. Almeria już ze 3 setki a my poza golem jakieś klepanie bez pomysłu. Tragiczna jest ta drużyna.

kuz

2

W Realu nie wiadomo czy przegrają mecz do ostatniej minuty doliczonego czasu.
W Barcelonie nie wiadomo czy trener zostanie do pierwszego dnia presezonu.

kuz

3

Yamal jakie teraz Neymar Vibe to szok

kuz

1

Tradycyjnie, zajebiste rozpoczęcie XDDDD

kuz

2

@Lama20 Ciezko o lepszą okazje

kuz

2

Swoją drogą, na miejscu Laporty bardziej zły byłbym na to, że mają kreta w zarządzie , który puszcza wszystko w eter.
Przecież taka informacja przed samym meczem nikomu nie pomaga i w ogóle nie powinna wypłynąć, nawet, jeżeli jest prawdziwa.

kuz

2

@Sulimo A jaka motywacja dla zawodników, którzy słyszą, że są na poziomie Almerii.

kuz

2

Ja to stawiam, że Laporta słuchał jak Xavi chwali Almerie i mówi, że to trudny rywal. Przecież to upadek wielkiej Barcy o jakiej marzy Lapcio, to ujma na Jego honorze że my się skłaniamy przed ostatnią drużyna La Liga z dwiema wygranymi w ważnym momencie walki o top2. To było chyba już przekroczenie granicy, bo w taki sposób nigdy nie wrócimy na właściwe tory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?