kuz

0

@Dankho94isback Co Ty gadasz xD jakie więcej? To dla przykładu Osasuna zarząda tyle samo bo Barca tyle dostała? :DD

kuz

0

@Zoker Co Ty gadasz :P Masa dzieciaków jest za Barcą ze względu na Lewego, oczywiście w Polsce. Co drugi dzieciak ma koszulkę Barcy na sobie.

kuz

0

Wszystkie nastroje tutaj mogą się zmienić o 180 stopni, jak uda się wrócić do zasady 1:1 w La Liga.

kuz

4

@Gibbon_FCB Jeżeli jakiś nowy młodziak z rezerw ma strzelić bangera z Realem w USA a potem grać jak Fermin, to jeszcze 3 sezony i zbudujemy potężną kadrę z La Masii. Jestem za!

kuz

0

@Blue9 I nigdy nim nie będzie :) Nikt!

kuz

2

@GABVI36 Nie opłaca się płacić tym złodziejom za tę samą grę rok w rok. Zero zmian w karierze, zero zmian w gameplayu, tylko nowe karty żeby wyciągnąć hajs od ludzi. Hatfu i radzę poczekać na grę od FIFY bo robią nową i ma być też w tym roku.

kuz

1

@Encore Jeden z najlepszych, Hazard też nim był. Eden grał w PL a Mbappe w Ligue 1 gdzie z najlepszym atakiem marzeń przegrał mistrza.

kuz

1

@Encore Nie ten kaliber wiadomo, ale pokazał jak presja potrafi zeżreć człowieka. Bellingham takiej nie miał i wszedł idealnie.

kuz

0

@Blue9 A Ty co z piwnicy po 20 latach wyszedłeś? Toć większość widziała to na żywo.

kuz

1

Hazard też był kozakiem przed transferem. :P

kuz

0

@GeneralXavi Ale nikt nie palił Jego koszulek pod stadionem :D No i Neymar tu nie przyszedł więc mogą dalej po nim jechać.

kuz

3

Ciekawe co te głąby, które paliły koszulkę Mbappe rok temu teraz czują? A no tak, zapomniałem, że większość to hipokryci i już tego nie pamiętają i HALA MBAPPE!

kuz

0

Odpowiedzią na Mbappe będzie kompletna bomba! Problem z rejestracją Roque i Roberto do końca sierpnia!

kuz

1

@Encore Już otarł łzy dolarami :D

kuz

1

@Faro Co Ty opowiadasz? Żadnych przecieków nie było nawet, jeden z lepiej zatajonych transferów w historii, ale jak zwykle będziecie dopisywać sobie jakieś teorie bo Kylian wstawił fotkę z Madrytu...

kuz

0

Mbappe w Realu, nie powiem, bombazo! Jesteście też zaskoczeni? Ja się nie spodziewałem. Świetny transfer białych.

kuz

0

@Barcasub Problemami z rejestracją kogokolwiek :P Każdy może podpisać Mbappe bez żadnych problemów, ale największe emocje są zawsze u nas przed startem sezonu.

kuz

6

@takisobiektos A to ocena tytułów czy ogólnie trenera? Alonsoww takim razie też blado przy Ancelottim wypada.

kuz

3

@tomek8756 Laska która seksualizuje grę w piłkę i robi wyswietlenia dupą. Specjalnie się wypina, wstawia zdjęcia "od dupy strony", gardzę takimi kobietami bez szacunku do Siebie

kuz

4

Widzę, że Fati odpalił protokół wazelina. Barca to najlepszy klub, cules są spoko, a Flick to porządny i najlepszy trener. Czekamy jeszcze na kocopoły od Boriego. Jak odchodził bo był słaby to wbijali szpilę w klub jak tylko mogli... Nie wierzę w chłopa i w żadne Jego słowa, odbił się od średniaka Brighton z De Zerbim, który ma rękę do młodzieży.

kuz

0

@Michael24 Niestety już jestem :D jak już się zgarnie dupę z domu to nastawienie się zmienia.

kuz

0

@Michael24 Dzien dobry, mi też.

kuz

16

@ViscaelBarca2007 Trochę niepokoi, że robi się z nich męczenników już na poziomie Atletic. Potem cierpią w pierwszej ekipie i mają pełne porty.

kuz

1

@against_modern_football Nawet nie próbuj mi wmówić, że za granicą w poważnych klubach jakieś patusy wchodzą na trening, wyzywają zawodników i grożą im w przypadku braku osiągnięcia celu XD

kuz

0

@FcPortoFan1999 Pełna zgoda, ale trzeba zaczynać od małych rzeczy, których u nas jest masa do poprawy.

kuz

3

Jeżeli Polskie kluby dalej będą pozwalać na patologię, zastraszanie piłkarzy przez bezmózgów, których nie interesuje piłka tylko wzajemne naparzanie się po mordach, to nigdy nie będzie sukcesów. Przecież Arka tym działaniem nałożyła na zawodników taką presję, że ich zjadła od środka. Pewnie chłopy się bali o rodzinę i Siebie.

kuz

0

@tbas Ale ja nic nie napisałem o religii. Tylko, że to nie jest jej kwestia.

kuz

8

@revolution33 Niestety, ale biorąc pod uwagę całokształt jest. Najlepiej grającym klubem w historii może być Barca Guardioli, ale klubem w sensie sportowym, instytucjonalnym i jeżeli chodzi o trofea jest Real czy to się nam podoba czy nie.

kuz

0

Tylko Flick objął Barcę i już Barca Atletic pięknie ogrywa Ibizę, a to dopiero początek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?