kuz

4

Dembele to najgłupszy zawodnik jakiego widziałem od lat

kuz

1

Ale chłop ma gaz :O

kuz

0

Robcio wejdzie jak już nie będzie o co walczyć, wsadzi jakaś honorową bramęww końcówce i wszyscy będą gadać "oooo gdyby nie kontuzja." Tak będzie.

kuz

7

Co oni wszyscy widzą w tym Ferranie xD koleś jest mierny

kuz

2

Own goal złota piłka

kuz

0

Ten koleś co prowadzi studio teraz to co za jeden? Jaki pajac to szok.

kuz

36

Pytanie, czy @Redakcja kiedykolwiek grała w piłkę żeby prowadzić największy serwis o Barcelonie w Polsce?

kuz

1

Hahah, żyje ostatnio pod kamieniem i dopiero zobaczyłem jak się Czesiu spiął w kanale zero :D Dystans to on ma jak dobry chłopak z Dębicy, a Stanowskiemu było tak głupio, bo chciał go bronić ale nie miał żadnych argumentów - po prostu wiedział, że Paczul ma rację. xD Teraz wiemy dlaczego tak pięknie graliśmy za Cześka.
Późniejsza kontra od Mietczyńskiego to mistrzostwo świata haha.

kuz

7

Jak ktoś od poczatku liczył, że my mamy jakieś szanse z Austrią to ja nie wiem od kiedy piłkę ogląda. To będzie trudniejszy mecz niż z Holandią.

kuz

1

@Culer9002 No właśnie pytanie brzmi dlaczego? To bezsensowny przepis. Wszystko powinno być sprawdzane.

kuz

2

Sprawdzenie na var rożnego to kilka sekund, mogłaby być dobra sytuacja. Czemu oni tego nie używają to ja nie wiem.

kuz

0

Pires w studiu TVP, mają rozmach..

kuz

1

@Pawel13sz Gdzie błąd? Zmiana trenera po każdym nieudanym turnieju. Probierz robi robotę, i za rok możemy serio grać bardzo dobrze.

kuz

1

@agaFCB Żeby zamiast głowy Viniciousa czajnik się zagotował przy linii :D

kuz

1

@KamQiX O tym nie pomyślałem, ale dźwięk kopnięcia faktycznie jest tym momentem. Fajny pomysł.

kuz

1

Lukaku to jeden z najbardziej przereklamowanych zawodników ostatnich lat xD wielki kloc bez grama techniki.

kuz

3

Dobry myk z tym czujnikiem wibracji/dźwięku w piłce. Jest pewność, że ktoś zagrał ręką czy dotknął piłkę.

kuz

0

@sevs Ma rację w tym co mówi, tylko blednie mówi o sobie xD

kuz

1

@jacobFCB Ja 28go maja, już mnie wszystko zdążyło zaboleć...

kuz

1

@Jakchcesz Dokladnie, do tego mecz ze Szkocją bez formy :)

kuz

1

Zaczyna się powoli grillowanie Flicka, z tym, że tylko nieliczni biorą pod uwagę fakt bardzo mocnej kadry w peaku formy. Wirtz po świetnym sezonie, Musiala tak samo - świetny grajek. Rudiger mistrz Hiszpanii i LM, szef obrony. Flick nie miał takiego składu.

kuz

1

To jest karny + czerwo :)

kuz

0

Ale brzydka ta grafika z wynikiem... Jakaś taka, nie wiem.

kuz

1

@sen Piwo i czipsy

kuz

2

@regatta52 Największe szkodniki tego świata - hatfuuu influencerzy

kuz

1

@J4no Odpal sobie złoty napój z pianą na dwa palce, chipsy na stół, włącz studio na TVP. Po jednym już się klimat udziela. A najlepiej będzie w niedziele o 15 na strefach kibica, jeden z plusów awansu naszej repki na duży turniej - kibice!

kuz

1

Polska to stan umysłu, w tle tak wielkich problemów jak uchodźcy na granicy, wysokie ceny mieszkań i tak dalej i tak dalej, oni robią aferę z gościa co sobie na dachu zrobił fotkę... Przecież to jest gorsze od cyrku.

kuz

2

@Ojciec5tkidzieci Kto to jest? Jakiś atencjusz akurat przed meczem z takim czymś?

kuz

3

@TheNekro94 Każdy z osobna to był WIELKI piłkarz :P Teraz to takich 3-4 na dwa składy znajdziesz.

kuz

0

@tbas Niech oni podpiszą Nike, zamkną sprawę z Barca vision, i jeszcze z jakimś Lidlem podpisza dodatkowo na wszelki wypadek/ xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?