kuz

1

Mbappe jest memem na tym turnieju, młokosy go nakrywają czapką a chłop jedyne co zrobił to strzelił karnego z Polską. Nie ma co się oszukiwać, nie ma formy, sam nic nie potrafi wyczarować a drużyna w tym nie pomaga. To nigdy nie był i nie będzie poziom Messiego Cristiano, a nawet zzaryzykuję, że Neymara, Suareza czy Lewego w prime. Chyba, że w Realu nagle eksploduje z formą.

kuz

1

Upa-me-kano

Czemu ten Borek zawsze musi się wyróżniać w taki głupi sposób? Nikt tak nie akcentuje.

kuz

6

Wiadomo dlaczego Barca Guardioli każdego goliła. Tam piłka szła szybciej niż zawodnik zdążył pomyśleć, automatycznie. Tutaj Muani wystarczyło żeby odegrał do wbiegającego zawodnika. Ale oni muszą dwie sekundy pomyśleć a to już za dużo.

kuz

3

@don'T.R.I.P.e Kazdy inny zawodnik prawdopodobnie nawet by nie został powołany w Jego formie. Ale to Ronaldo, on jest większy od całej reprezentacji.

kuz

8

Dobra teraz pożegnać płaczącego czeladnika i gitara

kuz

0

@icmmiiPoza Insagramem on nigdy nim nie był.

kuz

0

Starał się jak mógł Taylor przepchnąć, ale Niemcy nawet z pomocą sędziego za słabe. Hiszpania bierze te ME.

kuz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

1

Teraz wrzuta i gol :D Bez Carvajala na Francję?

kuz

1

Hahahaha Ferran to jest taki placek ze oooojaaaa

kuz

3

W Olmo nadzieja, jedyny chyba umi coś zrobić

kuz

13

Carvajala można nie lubić ale dziś jest szefem

kuz

0

I kartka dla Kimmicha już powinna być, sędzia to dziś błądzi gdzieś

kuz

0

Taka sama ręka jak w meczu z Austrią u nas

kuz

0

Cantona mówił o mediach społecznościowych? Ciekawe :D

kuz

0

Kupą pachnie aż w Polsce jeżeli chodzi o Hiszpanów. Zesrani na maksa są.

kuz

0

Nawet nie chce sie juz oglądać bo wiadono kto awansuje

kuz

5

Diabeł lubi białe stroje ewidentnie :P

kuz

2

Dobra Hiszpania do domu, wszyscy to wiedzieli a teraz Łysy nie ma kim atakować

kuz

6

Faul wczesniej a ten się podnieca UNAI SIMOOOON. Komentarz to dno absolutne.

kuz

1

Pooooodaj do lewej kurrrrrrnaa

kuz

2

Też macie wrażenie że Niemcy nabrali pewności już i wiadomo jak to się skończy? :D

kuz

0

Dzięki bogu to Havertz

kuz

0

Nie no ten już się broni, Merino za Williamsa i Oyarzabal. Błąd popełniasz łysy i to duży.

kuz

0

Już zaczyna wylewać w polu karnym Hiszpanów

kuz

1

@Arden Dwoch nie możemy mieć a bardziej potrzebny jest Williams.

kuz

3

Tu trzeba drugą wsadzić bo Niemcy nie odpuszczą.

kuz

3

Hahaha Lamine ściąga? No to gwóźdź do trumny. Morata dalej biega.

kuz

1

Ale Niemiaszki dziurawe :D ale grają na biało więc zaraz gol z dupy

kuz

0

Fullkrug wchodzi, gość zawsze strzela. Trzeba Joselu wprowadzić bo na Morate nie ma co liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?