kuz

1

@Rust_Cohle raczej odwrotnie. Normalni ludzie idą do inter marche czy innych dyskontów, a tamci niech dalej się kopią jak dwa retardy.

kuz

2

Hiszpanie czekają w półfinale niczym na Ankę Lewandowską przed zajęciami z baciaty :P

kuz

0

Felix DNA Barcy ma, nie ma wątpliwości

kuz

3

Hahaha Ronaldo and Felix are not friends anymore

kuz

36

I chłop już spokój na twarzy bo on nie zje**ł i nawet jak odpadną to ma to gdzieś. Co za mental! XD

kuz

0

Kriszczianuuuuuuuu SEWIIIIIII

kuz

0

Oho, juz od pierwszej kolejki Portugalia będzie prowadzić xD

kuz

3

Hahahah na takim poziomie strzał prosto w bramkarza, parodia

kuz

1

Ciekawe czy Diogo znowu ich uratuje :D

kuz

2

Kante jeszcze by se runmageddon przebiegł po meczu

kuz

5

Martinez pewnie w szoku, a to można tak Mbappe zmienić? U Niego w umowie jest zakaz.

kuz

1

Przygotujcie się na napinke, bramke z karnego i wielkie SIUUUUU po dogrywce.

kuz

2

KON SEJ SOŁ

Borek irytuje podobnie jak obie ekipy

kuz

1

Nie no ten mecz to mem

kuz

2

Dembele xD po co podawał tera

kuz

0

Głupia zasada "lidera" i "gwiazdy" trzyma Ronaldo i Mbappe na boisku. Barcola czy Jota daliby więcej, ale nie, bo mental gwiazdy ich niesie.

kuz

0

@Cobra303 W tym turnieju*

kuz

11

Musiał wspomnieć o 41 lat Pepe, nikt jeszcze nie wie

kuz

2

Kante ma niesamowitą wydolność jak na skończonego grajka

kuz

2

Ciekawe jakie argumenty obronne wyciągnie Gala

kuz

0

@Cyzix Nico. Młodszy, ograny w lidze, pewnie tańszy.

kuz

6

Portugalii i tak należy się szacunek ogromny. Grają cały turniej w 10tkę a są w 1/4, to mega wyczyn, chłopy dają 200% z Siebie.

kuz

4

@KamQiX solidna topka głupich zawodników

kuz

1

Hahaha i ten jednonogi bandyta już zaczyna swoje przekładanie połączone z machaniem gałęziami. :DDD Creme de la creme.

kuz

11

Kolo Muani flashbacki z mundialu

kuz

0

Pedri ma na zdjęciu owinięte lewe kolano, a na powtórce widać, że dostał mocniej w prawe aż przeskoczyło. Może nie będzie tak źle.

kuz

1

@Comentateiro Racja, ja byłem przekonany, że po golu na 1-1 już to przegrali.

kuz

0

Wniosek jest taki, że Hiszpania ze swoimi skrzydłami wytrze podłogęii Francją i Portugalią, bez względu kto awansuje to poziom przepaść.

kuz

1

@Nazio_87 wedka to jak ktoś wejdzie i schodzi w tym samym meczu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?