@szkutnik91 No nawet trener Hull potwierdził, że Barca o Niego pytała więc nic nowego nie pokazał. :P Jeżeli to ma być wypożyczenie, bez dużych kosztów do uzupełnienia składu to czemu nie :)
@JimMorrisonFCB Warto dodać, że ten zapis pojawił się tydzień temu i obowiązuje tylko w Polsce. W Niemczech bez problemu można było wnieść mały plecak czy nerkę.
Sku***syny z Live Nation, na Metallice nie można wnieść nawet małej nerki na dokumenty, telefon czy środki higieny. Depozyt na miejscu 50 zł, z którego pewnie będą magicznie rzeczy ginąć. Ludzie jadą z całej Polski, z innych krajów też a Ci traktują klientów jak dojne krowy. Przecież to jest żałosne. Ktoś jeszcze się wybiera na Metę?
@tristan87 No właśnie nie, bo z tego co mi wiadomo to był nawet zapraszany do kanału sportowego swego czasu. Nie znam nikogo z tych madryckich internetowych ludzi, kto byłby normalny. Jest jeden profil chyba na twitterze który jest obiektywny, galacticos coś tam, a reszta to są jacyś idioci, chociaż prowadzą poważne pofile oo jednym z największych klubów i masa ludzi to czyta.
@NeroTFP1 Nie obserwuje, staram się ignorować, ale zawsze wejdzie z kimś w dyskusje kogo obserwuje i wyświetla się, człowiek czyta i się za głowę łapie jak można być aż takim idiotą.
Pomimo wieku 39 lat był najlepszym ofensywnym piłkarzem na boisku w Portugalii. Zmarnował karnego, który wydawał się decydujący i zawalił mu się świat, ale kilka minut później to on jako pierwszy do niego podszedł i pewnie wykorzystał. Jak kapitan. Najlepszy w historii. https://t.co/z8JZ1EC7Hr">pic.twitter.com/z8JZ1EC7Hr
Powiedzcie mi jedno, czy są tacy ludzie, którym sprawia radość, że ktoś ich wyzywa w internecie i specjalnie wrzucają jakieś kontrowersyjne opinie, które mijają się z prawdą? Ewidentnie koleś wie, że wypisuje głupoty, że 90% komentarzy będzie mu życzyło psychiatryka, a nadal brnie. Nie rozumiem tego spier**lenia internetowego.
1
Ale Niemiaszki dziurawe :D ale grają na biało więc zaraz gol z dupy
0
Fullkrug wchodzi, gość zawsze strzela. Trzeba Joselu wprowadzić bo na Morate nie ma co liczyć.
0
To kara za faul
0
Morata wszystko dobrze a wykończenie koszmar
0
Yamal chyba pamięta jak Neuer lubi wypluć :P
3
Sane na karuzeli
2
Havertz vs Morata = two retards fighting
3
Nienieckie drewniaki jak w tartaku. Jakbym mecz z Getafe oglądał.
0
@MesQueUnClub96 Chodzi o to, że ryzykował duzo bo Olmo wychodził na czysto. Kimmich obok go uratował.
1
Hahaha następny Rudiger, też pomarańczowa
2
I Pedri ciekawe czy nie kolano już.. A zwyrol bez kartki biega, szok.
9
Haha i bez żółtka bo to Kroos?
2
Jedziemy Hiszpanie, po swoje! Fajnie jakby Yamal w końcu coś ukąsił.
0
Demiral zawieszony na dwa mecze za gest xD śmieszna mafia
5
@michaleu Better Call Saul, i nie zniechęcać się po dwóch pierwszych sezonach.
2
@ranger3120 Andre zarąbisty gościu :D Lubię Jego filmiki na poprawę humoru
1
@szkutnik91 No nawet trener Hull potwierdził, że Barca o Niego pytała więc nic nowego nie pokazał. :P Jeżeli to ma być wypożyczenie, bez dużych kosztów do uzupełnienia składu to czemu nie :)
8
@Roobo Z 80 milionów na miękko patrząc na aktualne ceny, wiek i jakość jaką prezentuje na ME.
4
Komentarz usunięty
0
@Chada Pojawiły się bo zrobili ten cały resell przez stornę. W sumie dobra opcja bo pozwala uniknąć oszustów.
4
@Chada Ja idę na jeden dzień ale tylko dlatego, że dostałem bilet w prezencie na 30stkę. W innym wypadku nigdy bym sam tyle nie wydał. To jest chore.
3
@Zoker Tak to się kończy jak polska januszerka się bierze za robienie koncertów...
4
@JimMorrisonFCB Warto dodać, że ten zapis pojawił się tydzień temu i obowiązuje tylko w Polsce. W Niemczech bez problemu można było wnieść mały plecak czy nerkę.
5
Sku***syny z Live Nation, na Metallice nie można wnieść nawet małej nerki na dokumenty, telefon czy środki higieny. Depozyt na miejscu 50 zł, z którego pewnie będą magicznie rzeczy ginąć. Ludzie jadą z całej Polski, z innych krajów też a Ci traktują klientów jak dojne krowy. Przecież to jest żałosne. Ktoś jeszcze się wybiera na Metę?
4
@Michalekek Wszystko wszystkim, żarty w necie żartami, ale poważna stacja o ile to prawdziwe - nie powinna sobie takich żartów robić. Strzał w kolano.
1
@tristan87 No właśnie nie, bo z tego co mi wiadomo to był nawet zapraszany do kanału sportowego swego czasu. Nie znam nikogo z tych madryckich internetowych ludzi, kto byłby normalny. Jest jeden profil chyba na twitterze który jest obiektywny, galacticos coś tam, a reszta to są jacyś idioci, chociaż prowadzą poważne pofile oo jednym z największych klubów i masa ludzi to czyta.
2
@NeroTFP1 Nie obserwuje, staram się ignorować, ale zawsze wejdzie z kimś w dyskusje kogo obserwuje i wyświetla się, człowiek czyta i się za głowę łapie jak można być aż takim idiotą.
0
Powiedzcie mi jedno, czy są tacy ludzie, którym sprawia radość, że ktoś ich wyzywa w internecie i specjalnie wrzucają jakieś kontrowersyjne opinie, które mijają się z prawdą? Ewidentnie koleś wie, że wypisuje głupoty, że 90% komentarzy będzie mu życzyło psychiatryka, a nadal brnie. Nie rozumiem tego spier**lenia internetowego.
0
Hiszpania wszystkich pogodzi z lewej strony drabinki. :))) )
2
Psycha siadła im od łez Ronaldo, to było zaplanowane