kuz

1

Ale Niemiaszki dziurawe :D ale grają na biało więc zaraz gol z dupy

kuz

0

Fullkrug wchodzi, gość zawsze strzela. Trzeba Joselu wprowadzić bo na Morate nie ma co liczyć.

kuz

0

To kara za faul

kuz

0

Morata wszystko dobrze a wykończenie koszmar

kuz

0

Yamal chyba pamięta jak Neuer lubi wypluć :P

kuz

3

Sane na karuzeli

kuz

2

Havertz vs Morata = two retards fighting

kuz

3

Nienieckie drewniaki jak w tartaku. Jakbym mecz z Getafe oglądał.

kuz

0

@MesQueUnClub96 Chodzi o to, że ryzykował duzo bo Olmo wychodził na czysto. Kimmich obok go uratował.

kuz

1

Hahaha następny Rudiger, też pomarańczowa

kuz

2

I Pedri ciekawe czy nie kolano już.. A zwyrol bez kartki biega, szok.

kuz

9

Haha i bez żółtka bo to Kroos?

kuz

2

Jedziemy Hiszpanie, po swoje! Fajnie jakby Yamal w końcu coś ukąsił.

kuz

0

Demiral zawieszony na dwa mecze za gest xD śmieszna mafia

kuz

5

@michaleu Better Call Saul, i nie zniechęcać się po dwóch pierwszych sezonach.

kuz

2

@ranger3120 Andre zarąbisty gościu :D Lubię Jego filmiki na poprawę humoru

kuz

1

@szkutnik91 No nawet trener Hull potwierdził, że Barca o Niego pytała więc nic nowego nie pokazał. :P Jeżeli to ma być wypożyczenie, bez dużych kosztów do uzupełnienia składu to czemu nie :)

kuz

8

@Roobo Z 80 milionów na miękko patrząc na aktualne ceny, wiek i jakość jaką prezentuje na ME.

kuz

4

Komentarz usunięty

kuz

0

@Chada Pojawiły się bo zrobili ten cały resell przez stornę. W sumie dobra opcja bo pozwala uniknąć oszustów.

kuz

4

@Chada Ja idę na jeden dzień ale tylko dlatego, że dostałem bilet w prezencie na 30stkę. W innym wypadku nigdy bym sam tyle nie wydał. To jest chore.

kuz

3

@Zoker Tak to się kończy jak polska januszerka się bierze za robienie koncertów...

kuz

4

@JimMorrisonFCB Warto dodać, że ten zapis pojawił się tydzień temu i obowiązuje tylko w Polsce. W Niemczech bez problemu można było wnieść mały plecak czy nerkę.

kuz

5

Sku***syny z Live Nation, na Metallice nie można wnieść nawet małej nerki na dokumenty, telefon czy środki higieny. Depozyt na miejscu 50 zł, z którego pewnie będą magicznie rzeczy ginąć. Ludzie jadą z całej Polski, z innych krajów też a Ci traktują klientów jak dojne krowy. Przecież to jest żałosne. Ktoś jeszcze się wybiera na Metę?

kuz

4

@Michalekek Wszystko wszystkim, żarty w necie żartami, ale poważna stacja o ile to prawdziwe - nie powinna sobie takich żartów robić. Strzał w kolano.

kuz

1

@tristan87 No właśnie nie, bo z tego co mi wiadomo to był nawet zapraszany do kanału sportowego swego czasu. Nie znam nikogo z tych madryckich internetowych ludzi, kto byłby normalny. Jest jeden profil chyba na twitterze który jest obiektywny, galacticos coś tam, a reszta to są jacyś idioci, chociaż prowadzą poważne pofile oo jednym z największych klubów i masa ludzi to czyta.

kuz

2

@NeroTFP1 Nie obserwuje, staram się ignorować, ale zawsze wejdzie z kimś w dyskusje kogo obserwuje i wyświetla się, człowiek czyta i się za głowę łapie jak można być aż takim idiotą.

kuz

0


Powiedzcie mi jedno, czy są tacy ludzie, którym sprawia radość, że ktoś ich wyzywa w internecie i specjalnie wrzucają jakieś kontrowersyjne opinie, które mijają się z prawdą? Ewidentnie koleś wie, że wypisuje głupoty, że 90% komentarzy będzie mu życzyło psychiatryka, a nadal brnie. Nie rozumiem tego spier**lenia internetowego.

kuz

0

Hiszpania wszystkich pogodzi z lewej strony drabinki. :))) )

kuz

2

Psycha siadła im od łez Ronaldo, to było zaplanowane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?