@PatrykBarca Serio pytasz? Cała kariera jest do zaorania i zrobienia od nowa. PES 6 miał lepszą niż aktualna fifa. Nie wszyscy grają w ten szit FUT i wydają kasę. Mi sprawia frajdę kariera.
Wczoraj za dużo się tu działo to napiszę teraz. Byłem po południu w salonie Orange zapytać o te nowe kanały C+. Jeżeli mieliście pakiet Orange Love z Canal+ i mistrzowską piłką, to... dostaniecie za darmo te wszystkie kanały bez dodatkowych opłat jak tylko wystartują w ramach pakietu C+. Tak powiedział mi gość z obsługi, że na 99% tak będzie.
Król strzelców 3 gole, own goal 11 goli. Ale to jest wstydliwa statystyka dla tego turnieju, nikt się praktycznie nie wyróżnia na tyle, żeby mówić o nim jak o MVP, przynajmniej jeżeli chodzi o bramki.
@Arden W sumie wystarczy zobaczyć jak grała Hiszpania z Niemcami po zejściu Yamala i Williamsa. Większość ataków idzie prawą stroną, Lamine dogrywa w pole karne, ma tylko jednego gola ale za to kilka asyst i kluczowych piłek. Ciężko wyłonić najlepszego ale na pewno Jego forma wpisuje się w to, co napisał OP. Daje nadzieje na lepsze jutro nam tutaj wszystkim zebranym.
0
Speed jest właśnie u burmistrza Sofii w Bułgarii. :D Ale to wariat jest.
0
@PatrykBarca Serio pytasz? Cała kariera jest do zaorania i zrobienia od nowa. PES 6 miał lepszą niż aktualna fifa. Nie wszyscy grają w ten szit FUT i wydają kasę. Mi sprawia frajdę kariera.
1
@JohnnyBarca I to ostatnia z nowości, dawej kase na fifa pointsy biedaku
0
@Kazragore Czy ja wiem? Raptem jeden dyskusyjny karny z Newcastle PSG i potem w tym nieszczęsnym meczu Realu z Bayernem też do wybronienia.
4
@tristan87 Oby im położył ten finał na złość. Marciniak zrobił najlepszy mecz w historii na mundialu.
0
Wczoraj za dużo się tu działo to napiszę teraz. Byłem po południu w salonie Orange zapytać o te nowe kanały C+. Jeżeli mieliście pakiet Orange Love z Canal+ i mistrzowską piłką, to... dostaniecie za darmo te wszystkie kanały bez dodatkowych opłat jak tylko wystartują w ramach pakietu C+. Tak powiedział mi gość z obsługi, że na 99% tak będzie.
2
@tristan87 Raczej baitu :D
9
Flick łata wszystkie dziury w drużynie, nawet ubytki w zębach. Hahaha jeden z lepszych komentarzy na twitterze od dawna. :DDDD
0
Król strzelców 3 gole, own goal 11 goli. Ale to jest wstydliwa statystyka dla tego turnieju, nikt się praktycznie nie wyróżnia na tyle, żeby mówić o nim jak o MVP, przynajmniej jeżeli chodzi o bramki.
0
W sumie to narobili żółtozębym jeszcze większe nadzieje i jeszcze bardziej upadną jak przegrają finał. :P
0
@El Plutoninho Umowa z Realem ma stempel od diabła. Przynajmniej Jego miała.
2
Znowu w 90... nie wyczymie Halina trzymaj mnie..
1
Ale piękna burza nad Olsztynem :P
0
@DonCarletto bez względu na to, która awansuje
2
Anglia chyba zrozumiała, że na finał trzeba zagrać a nie przepchnąć mecz kolanem. Bardzo dobrze dla widowiska, a Hiszpania i tak zniszczy obie repki.
0
@TankerHunter Potrzymaj piwo Douglasowi.
8
@JarekS Lewaki standardowo, zabrać komuś najwięcej ile się da samemu nic nie robiąc. Zawistne chu*ki.
1
@szkutnik91 Bellingham na tej liście to jest nieporozumienie jakieś. Tak samo Saka wyżej od Williamsa xD
0
@Arden W sumie wystarczy zobaczyć jak grała Hiszpania z Niemcami po zejściu Yamala i Williamsa. Większość ataków idzie prawą stroną, Lamine dogrywa w pole karne, ma tylko jednego gola ale za to kilka asyst i kluczowych piłek. Ciężko wyłonić najlepszego ale na pewno Jego forma wpisuje się w to, co napisał OP. Daje nadzieje na lepsze jutro nam tutaj wszystkim zebranym.
0
21:37 do meczu Holandia Anglia w studiu TVP. No to ładnie. :D
0
@clyde presja z Madrytu
3
Jakby Real teraz dopiero podpisywał Mapeta to by zapłacili o połowę mniej (chodzi o bonusy itp) :D
0
Oyarzabal zmiana widmo :P
2
Pamiętajcie, że Francja gra na biało :P dalej chyba nie muszę mówić?
26
Borek już drugi raz mowi Yamin Lamal
0
Znowu stracą w doliczonym :D siedli coś
1
Fabian znowu sabotuje.
0
Ten sie kiwa w polu karnym...
1
@andrzejek_yamal nigdy w życiu tego głupka tutaj :D coś piłeś?
0
Dobra dobić ich bo zaraz zejdą skrzydła i znowu gra siądzie.