kuz

21

Do Twych rękawic wznosimy błaganie, obroń wszystkie karne Oblaku Janie!

kuz

1

Jakby teraz załadował to przecież media jutro robią z Niego piłkarskiego Boga xD

kuz

0

Barcelona zainteresowana sprowadzeniem Sesko [Mundo Siemaelo]

kuz

0

Teraz sie spieszą, nie chcą karnych, bo wiedzą, że piękny nie strzeli xd

kuz

1

@partymaker Ambicja to jest zakasanie rękawów i gra do końca, przecież nie przegrywają.

kuz

1

POOR RONALDO :(((((

kuz

2

Całą drugą połowę ma a płacze, to jest ten mental?

kuz

1

Hahahahahahhaahhahahahahaha

kuz

0

SEEEEWIIIIIIIIII

kuz

5

No i piękny bohaterem, znowu to zrobił, poprowadził Portugalię do awansu!! !

kuz

0

Emil Sesko, to nawet nie jest on

kuz

0

Znowu będzie w doliczonym i znowu będziemy smutni :DD

kuz

1

Czeladnik pozbywając się na siłę tkanki tłuszczowej, pozbywa się też sukcesywnie tej mózgowej.

kuz

3

@jacobFCB Herbu nie dam bo to nic dobrego, nienawidzę szpitali. Szybkiego powrotu do domu cokolwiek to nie jest. :P

kuz

0

@TR3YWAY Amarena z jakimś śmiesznym podpisem/zawieszką. Na stół nie postawią, a zapamiętają na pewno pośród tych wszystkich prezentów. :)

kuz

2

@Kgorecki2500 Niektórzy chyba dopiero odkryli po co jest armia i wojsko. Idziesz tam, żeby uczyć się jak zabijać i bronić kraju. Przysięgasz, że będziesz to robił pomimo wszystko. To nie jest łatwe 6 tysięcy na rękę tylko moralna decyzja każdego z osobna.

kuz

0

Takie ekipy a tempo jak na orliku o 12 w gierce oldboyów.

kuz

0

Griezmann przepiękną ma trwałą na głowie.

kuz

0

To dzisiaj jaki mecz, tacy komentatorzy :P

kuz

0


Żeby grać w Barcelonie przez wiele lat, to trzeba potrafić coś więcej i prezentować jakiś poziom. A nie, sory, to już dawno nie obowiązuje. :P

kuz

3

Lamine sie na Niemcach odblokuje

kuz

10

Hahaha Olmo pasuje do Barcy, ale tej Koemana z Minguezą na obronie

kuz

1

Chłop robi większe wrażenienniż Mbappe, marketingowo nie dojeżdża ale sportowo to must have. Laporta rozbijaj świnie.

kuz

1

Morata na spalonym

kuz

1

Boże jaka sklejka Nico, przecież Raphinha sie zabija 3 razy o taką piłkę xD

kuz

0

@kaamil1910 Nie miał takiego dryblingu nigdy jak Yamal. Bez podjazdu.

kuz

1

Yamal jaki ma luz, Fati nigdy tak nie grał

kuz

7

Rafał Wolski, Mati Święcicki. TOP

kuz

7

Hymny dopiero a Pedri już zmęczony

kuz

5

Teraz czas na piękna dla oka grę a nie tam jacyś żółtozębi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?