kuz

3

@Encore Obie Siebie warte, ale ta cała żugaj chcoiaz nie uczy dziewczynek jak być qrfą w internecie.

kuz

2

@NeroTFP1 To jest bardzo niepokojące jeżeli to nie ustawka. Oznacza, że ktoś rozprowadza w Polsce to ścierwo co w USA. Kwestia czasu jak będą ulice pełne takich ćpunów.

kuz

1

Prawie 40 letni Taz jako stand-in za m0nesyego robi sobie lepszą gierkę niż HooXi i G2 prowadzi ze Spirit. Wygrać może będzie ciężko, ale oldschool jeszcze żyje.

kuz

1

@PatrychoO Jak tylko uzbieram trochę wolnej kaski to jest kolejny tytuł do ogrania. Gry mnie nudzą, ale słabe gry, więc łapie te bardziej perfekcyjne tytuły, a o tym słyszałem wiele.

kuz

0

@Nazio_87 Sam sobie przypomniałem patrząc na kompozytorów tego kawałka :D

kuz

0



Piękny utwór. Przed chwilą odkryłem, że jednym z kompozytorów jest Damian Skoczyk, chłopak który zajął 3 miejsce w Mam Talent w 2010 roku, śpiewając m. in. Im Still Standing Eltona Johna. Ale ten czas zasuwa, teraz ma 28 lat i pisze takie arcydzieła.

kuz

10

@macio_944 O kurła aż się oplułem, chyba najmocniejsze do tej pory xD

kuz

16

@Aragorn33 Między innymi dlatego nie chciałbym być policjantem w tym zje**nym świecie, nie mam cierpliwości do takich pokemonów.

kuz

1

@MesQueUnClub_87 No to ja podobnie, też zawsze opierdzielę a potem żona krzyczy, że nie ma xD

kuz

0

Jem sobie jalapeno w occie jak chipsy :D uwielbiam, a Wy?

kuz

0

@TheNekro94 Xiaomi Note 12 Pro

kuz

14

@Kapitan hawk Bardzo dobrze, można je*nąć z 5 browarów i wstać na luzie rano do roboty xD

kuz

22

@Lionel_Messi10 Messi z RiGCZEM. Let him cook!

kuz

0

@Pawel13sz Tego jeszcze nie piszą, ale zapomniałem dodać, że "ważni ludzie w szatni" są najbardziej zaniepokojeni.

kuz

0

Jestem z przyszłości, wszedłem na stronę sportu i okładka we wrześniu mówi: "Zawodnicy Barcelony skarżą się na zbyt intensywne sesje treningowe."

kuz

1

@Nazio_87 Honory pośmiertne i tyle. Życia żadne odznaczenia nie zwrócą niestety.

kuz

1

@tristan87 murzyni na Polskim autobusie... To musi być po prostu uniwersalny projekt dla każdego z państw.

kuz

0

@chavez Ja myślę, że jak zgrupowanie zaczynają od zapier**lania a nie baletu to na boisku można to zauważyć. Probierz potrafi ich zmotywować do biegania, wcześniej po 30 minutach już nie mieli sił, a klubów nie zmienili, przypadek?

kuz

26

@zodiak_10 Nawet jeżeli tańczy, to pewnie nie udostępnia ocierania się dupskiem o latynosa do mediów na całym świecie, będąc świadomą, że ogląda ją cały kraj i pół świata i może to być mało PRowe.

kuz

0

@chavez To selekcjoner wybiera sztab, więc tak, odpowiada.

kuz

0

@Jackazz Tu nie ma co porównywać, bo Euro za pasem, na pewno nie grali na 100% intensywności.

kuz

0

@Jackazz Z bardzo dobrze dysponowaną fizycznie Walią w dogrywce gryźliśmy trawę, gdzie Walijczycy czekali już do karnych. Większość obstawiała, że nas zjedzą kondycyjnie.

kuz

0

@kigani Ja się właśnie najbardziej meczu z Austrią obawiam, bo są mocni fest.

kuz

2

@macio_944 Już od pierwszego meczu widać lepsze przygotowanie fizyczne. Teraz w meczach z Ukrainą i Turcją widać jakiś pomysł. Nie zapeszając, PRObierz robi dobrą robotę.

kuz

2

Hahah Ronaldo przed wolnym stoi i coś mamrocze pod nosem, pewnie "Jesteś od Niego lepszy" "Euro jest trudniejsze od MŚ" "Mbappe miał rację"

kuz

1

Joao Felix nasza mordka z golem.

kuz

1

@Zoker Jak śpię czasami 12 godzin to plecy wchodzą mi w dupę. Podziwiam tego co 60 godzin leżał.

kuz

0

@TR3YWAY Zagramy drużynowo?

kuz

1

@analitykTaktyki Nie widziałem De Jonga w żadnej reklamie, może z raz. Za to Lewy? Lidl, Decathlon, Gilette, Lotto itp. można wymieniać do jutra. Według mnie jest przereklamowany na maksa.

kuz

3

@maroon No takie jak wyżej. Gavi po dwóch meczach też był wart 2 miliony euro bo nikt go nie znał, u nas nagle po dwóch dobrych meczach robią z Niego Golden Boya jakby cały sezon miał przepiękny - bo do tego ten mem pije. Wiadomo, że grając w Barcy, Realu czy innym topie szybciej zyskujesz na wartości, ale musisz coś pokazać na dłuższą metę, a nie w dwóch meczach towarzyskich do tego w repce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?