kuz

8

@FanBarcYxD Do każdego szczura który nielegalnie przechodzi przez ogrodzenie powinni strzelać i nie przejmować się Jego losem. Robią to świadomie.

kuz

0

@FCB_dimiC Mnie bawią takie jak opa, jeszcze te niesmieszne "nie zapraszam do dyskusji" z myślą, że to kogoś bawi.

kuz

0

@FCB_dimiC Odswiez stronę bo dodałem specjalnie drugi artykuł, wiedziałem ze bedziesz sie czepiał. Ludzie z niskim iq rzadko mają wysokie wykształcenie kolego.

kuz

0

@Kgorecki2500 Rada Bezpieczeństwa po 3 miesiącach od incydentu bo ktoś się wygadał? To ile takich incydentów zostało zamiecione pod dywan? :D Nasza armia to parodia armii.

kuz

0

@FCB_dimiC https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9325249,wybory-2023-im-wyzsze-wyksztalcenie-tym-wieksza-niechec-do-pis-wyniki-wyborow-a-wyksztalcenie.html

Pierwszy z brzegu, jest tego więcej :)

https://www.newsweek.pl/polska/inteligencja-iq-intelekt-prawica-konserwatysci-scena-polityczna/9tkcyvs

Poza tym dziwne, że muszę to tłumaczyć :D Jeżeli ktoś słucha Jarka, Maciera i innych, i uważa ich za normalnych, to chyba nie trzeba.

kuz

0

@Jonyx No i super, ludzie głosujący na pis mają statystycznie niższe iq, to fakt a nie żadna obraza. Zgłaszaj sobie. :) @FCB_dimiC nigdzie nie napisałem, że będzie inaczej.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

0

Miał być Simmons, Guido, Nico, przyszedł ten Flick i namieszał. Out jak najszybciej.

kuz

5

@HighestInTheRoom Od razu 3 pozycje obskoczy

kuz

0

@Faro Oni są chorzy na głowę :P

kuz

1

Czeladnik z Madery miałby już hat-tricka przeciwko Luksemburgowi, tymczasem Mbappe nawet strzału nie oddał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kuz

5

@Bobo25 Nie, to po prostu zwykły chłop oderwany od pługa albo browara. Ale popieram, takich nie powinni dopuszczać do polityki, a najwyższe stanowisko takiego człowieka powinno nazywać się sołtys.

kuz

1

Ale kozackie stroje ma Francja :) W końcu tricolore

kuz

4

@misterio Nie pasuje kompletnie tutaj ten dylemat, bo żadnego nie ma. Racja, może nie praca po 15 godzin, ale jednak praca i nie za darmo. Na mieszkanie powinno się zapracować a nie dostawać dopłaty z czyichś podatków, jednocześnie zachowując optymalne ceny.

kuz

2

@Pawlak1992 Nowa umowa z nike powoduje, że możemy wydawać tyle, ile zarobimy, a nie jak wcześniej tylko 25% tej kwoty. Czyli wychodzimy na 0 i teraz dajmy na to sprzedajemy Lengleta, Fatiego i kogoś jeszcze za kwotę równą 20 milionów, to możemy kupić kogoś za 20 milionów a nie za 5. Tak to mniej więcej wygląda i o to chodzi.

kuz

0

@VamosVamos Jakis LO bo Cancelo lepiej na skrzydełko

kuz

0

@OBSERWATOR2021 usuwasz wszystko na końcu ze znakiem zapytania włącznie z linku

kuz

0

Gavi już wykonuję na prawdę trudne ćwiczenia obciazeniowe na siłowni. Wydaje się, że chłop na presezon będzie już gotowy z takim charakterem.

kuz

0

@Emhyr No jak tak powiesz to spoko, to Twoje zdanie tak samo jak ja mam swoje i nie mówię, że to fatalny pomysł. Mnie się po prostu nie podoba ten zawodnik, nie na Barcę. Możliwe, że to odszczekam.

kuz

1

@KichuBlaugrana Zeby wygrać ligę wystarczy wygrywać ze wszystkimi poza Realem. Nie dostawać batów od Granady, Villarrealu czy Girony.
Mimo, że przegraliśmy dwa klasyki, to majster przepadł przez porażki ze średniakami. Liga wcale nie jest przegrana, zakładając, że Real ratował Bellingham w wielu momentach na początku sezonu.

kuz

0

@Emhyr Nawet nie znam tego Onany :P Kimmich jest chyba lepszą opcją, chociaż mniej realną.

kuz

4

Merino? Takie trochę meh.. Znowu zapychanie składu średniakami. Nie skreślam go na starcie, tymbardziej, że mamy nowego trenera, ale kiepsko widzę ten transfer.

kuz

1

@jacobFCB Ja w tym roku Metallica a jesienią Dream Theater. :)

kuz

0

Gdyby nasza Barcelona nie była cyrkiem to wierzyłbym w to, że Laporta tak powiedział żeby nie zawyżać cen za zawodników, których chcą ściągnąć. No ale jest jak jest.

kuz

2

@BulaKG Kiedyś też biegały ploty, ale to dawno, że ćpuny wkładają zakażone igły w pistolety od dystrybutorów na stacjach. Ja bym brał z przymrużeniem oka, ale w tym świecie wszystko jest możliwe.

kuz

1

@tbas Bo to nie wina zawodników :)

kuz

1

@tbas Jeżeli uda się przedłużyć wypożyczenia to co w tym złego? Przecież to są solidni zawodnicy a na lepszych nas nie stać, do tego mają sezon za sobą i dobry trener może to poukładać.

kuz

0

@Dankho94isback Zaden klub z topu marketingowo nie doruwnuje Barcy, nie ma nawet o co prosić.

kuz

2

@DonCarletto Ale to wyjątki, chociaż Mariano nie miał na bank ogromnej pensji, po prostu nie chciał odejść i pewnie zerwaliby kontrakt (bo byłoby ich na to stać i nie pozwolą sobie na zabawę z wizerunkiem klubu)

kuz

3

@DLFCB Plastikowych slomek używa 99% populacji, każdego na nie stać. Takich jak ona jest odsetek. Nie to, że jej bronie, ale w slomkach chodzi o efekt rozciągnięty na x lat. Przelot takim jetem to pewnie nic przy 8 miliardach ludzi zanieczyszczających planetę plastikiem. Jet nie zabija zwierząt w oceanie itp itd, nie chce mi się rozpisywać, ale ma to sens, o iile nie przyklejasz się ddo ulicy tylko rzeczywiście działasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?