kuz

2

Gahaha znowu zwalniają Xaviego? XD ten klub to HIT, zero nudy masa wstydu

kuz

13

@Michael24 Ale to wciąż nawoływanie do zabicia kogoś, powinni znaleźć tego dzieciaka i pokazać mu, że nie jest anonimem.

kuz

10

@Emhyr A ludzie piszą "era Messiego i Ronaldo" :DDD Messi nieporównywalnie wyżej od czeladinka od zawsze, wkleił się tu jak rzep.

kuz

0

Przyzwyczajcie się do smutnych kibiców Atalanty. Z Leverkusen będzie to samo.

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

1

@esem91 Wystarczyło po krótkim dać bo tamtej nogi postawnej by nie ruszył :D Nawet chyba nie spojrzał na bramkarza.

kuz

3

Kozackie intro zrobili w pucharze Włoch. :D

kuz

1

@Emhyr No xD Tylko atak w sumie solidny, reszta to zbieranina jakaś

kuz

6

@blakkudium Lepszego klubu poza Wolfsburgiem aktualnie nie ma. Chelsea to ten sam poziom, a Barca to już jest sufit. Decyzja zrozumiała.

kuz

1

@Bulbulator Mbappe się do Augustyniaka uśmiechnie

kuz

0

@tbas Super informacja!

kuz

15

@QQL5 nie śmiej się z chorego

kuz

2

@marcin62 Czy bym w to zagrał to już drugorzędna sprawa :D Chodzi o samą cenę.

kuz

2

@marcin62 Wujek Skidrow za całe 0 zł poda jak na tacy :) Potem się dziwią, że ludzie piracą.

kuz

0

@Klejnot_Nilu A to nie był swego rodzaju odwet za Pearl Harbor i pokazanie siły?

kuz

1

@NeroTFP1 Niech zaproszą też Małysza i zrobią zawody, jakiekolwiek. Mem się spełni.

kuz

0

@Deviler Plotek od groma aktualnie, ale ziomek od Bayernu, który podaje dużo prawy wspominał o Flicku, że już zaczęli rozmowy.

kuz

0

@Deviler Ja stawiam, że wezmą Flicka jednak. Finał LM jeszcze Tuchela by obronił, ale fatalna porażka z Realem skreslila.

kuz

4

@JohnnySilverhand Nie, ale mogli ściągnąć pivota z prawdziwego zdarzenia zamiast łatać czym popadnie. Real za Modrica już wcześniej pościągał młodych graczy, którzy się ogrywali przy nim, teraz Luka już z ławki wchodzi. Zarządzanie klubem TOP, tego Realowi nikt nie odbierze i zazdroszczę im Florentino.

kuz

26

@Arden Z jednej strony słabe, z drugiej strony mają sztywne zasady od zawsze i dlatego finanse Realu oraz poziom sportowy jest gdzie jest. U nas 35 letniego Busquetsa błagają żeby został chociaż na sezon.

kuz

6

Xavi z Almerią już 100 mecz jako nasz trener, ale to zleciało... Mam wrażenie, że czas od wieku 20 lat do 30 zleciał mi w oka mgnieniu i wciąż przyśpiesza.

kuz

3

@kaamil1910 A według mnie on jest przehajpowany a przy Xavim to jeszcze bardziej zgaśnie.

kuz

5

"Wszyscy uczą się kontrataków od Barcelony."
Jak to brzmi dzisiaj a jak brzmiało w 2015? XD

kuz

0

Czemu Anczelot gra pierwszym składem? Nie da Brahima, Gulera? Dziwne w sumie.

kuz

0

@TheNekro94 Mimo wszystko będą chcieli nawalić Evertonowi jak najwięcej dla pewności :D Ostatnia kolejka chyba wszyscy grają o tej samej godzinie, więc gdyby City wygrało 6-0 a Arsenal tylko 1-0 to już lipa.

kuz

0

Jeżeli City dziś jakimś cudem zremisuje, to następna, ostatnia kolejka to będzie pogoń za bramkami :D Taka sama liczba punktów, o majstrze decyduje różnica bramek. Zarówno Pep jak i Arteta będą chcieli nastrzelać jak najwięcej. Ciekawy byłby dziś remis.

kuz

0

@marcin62 Może nie krew, ale liście, uderzenia w głowę, kopnięcia. Na ściankach Ferrari lał się z jakimś trenerem, potem też komuś wypłacił partyzanta, podobnie na tych face 2 face. Czy musi być krew żeby to było patologią? Okładanie się po głowie przy interwencji ochrony jest już spoko?

kuz

4

@Bulbulator I to ze dwa razy już zamykali z tego co pamiętam :D

kuz

13

@bartas97 Nikt? Przecież 80% Waszych kibiców wieszało na nim psy, że woli kasę i niech się wypcha. Gdybym robił screeny to zabrakło by mi pamięci na dysku. Hipokryzja, ale u kibiców Realu to jest na porządku dziennym.

kuz

7

@marcin62 Wszyscy się zachowujecie, jakby wcześniej kur*a na tych fejmach siedzieli, rozmawiali o filozofii i rozgrywali partię szachów przy okazji. Przecież od lat to jest patologia, ciągłe bluzgi i nie raz już się tam komuś stała krzywda, czy to na panelu czy na wywiadzie. Czemu ludzie się zachowują jakby to było coś nowego? Nie czaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?