@JohnnySilverhand Nie, ale mogli ściągnąć pivota z prawdziwego zdarzenia zamiast łatać czym popadnie. Real za Modrica już wcześniej pościągał młodych graczy, którzy się ogrywali przy nim, teraz Luka już z ławki wchodzi. Zarządzanie klubem TOP, tego Realowi nikt nie odbierze i zazdroszczę im Florentino.
@Arden Z jednej strony słabe, z drugiej strony mają sztywne zasady od zawsze i dlatego finanse Realu oraz poziom sportowy jest gdzie jest. U nas 35 letniego Busquetsa błagają żeby został chociaż na sezon.
Xavi z Almerią już 100 mecz jako nasz trener, ale to zleciało... Mam wrażenie, że czas od wieku 20 lat do 30 zleciał mi w oka mgnieniu i wciąż przyśpiesza.
@TheNekro94 Mimo wszystko będą chcieli nawalić Evertonowi jak najwięcej dla pewności :D Ostatnia kolejka chyba wszyscy grają o tej samej godzinie, więc gdyby City wygrało 6-0 a Arsenal tylko 1-0 to już lipa.
Jeżeli City dziś jakimś cudem zremisuje, to następna, ostatnia kolejka to będzie pogoń za bramkami :D Taka sama liczba punktów, o majstrze decyduje różnica bramek. Zarówno Pep jak i Arteta będą chcieli nastrzelać jak najwięcej. Ciekawy byłby dziś remis.
@marcin62 Może nie krew, ale liście, uderzenia w głowę, kopnięcia. Na ściankach Ferrari lał się z jakimś trenerem, potem też komuś wypłacił partyzanta, podobnie na tych face 2 face. Czy musi być krew żeby to było patologią? Okładanie się po głowie przy interwencji ochrony jest już spoko?
@bartas97 Nikt? Przecież 80% Waszych kibiców wieszało na nim psy, że woli kasę i niech się wypcha. Gdybym robił screeny to zabrakło by mi pamięci na dysku. Hipokryzja, ale u kibiców Realu to jest na porządku dziennym.
@marcin62 Wszyscy się zachowujecie, jakby wcześniej kur*a na tych fejmach siedzieli, rozmawiali o filozofii i rozgrywali partię szachów przy okazji. Przecież od lat to jest patologia, ciągłe bluzgi i nie raz już się tam komuś stała krzywda, czy to na panelu czy na wywiadzie. Czemu ludzie się zachowują jakby to było coś nowego? Nie czaje.
2
Gahaha znowu zwalniają Xaviego? XD ten klub to HIT, zero nudy masa wstydu
13
@Michael24 Ale to wciąż nawoływanie do zabicia kogoś, powinni znaleźć tego dzieciaka i pokazać mu, że nie jest anonimem.
10
@Emhyr A ludzie piszą "era Messiego i Ronaldo" :DDD Messi nieporównywalnie wyżej od czeladinka od zawsze, wkleił się tu jak rzep.
0
Przyzwyczajcie się do smutnych kibiców Atalanty. Z Leverkusen będzie to samo.
0
Komentarz usunięty
1
@esem91 Wystarczyło po krótkim dać bo tamtej nogi postawnej by nie ruszył :D Nawet chyba nie spojrzał na bramkarza.
3
Kozackie intro zrobili w pucharze Włoch. :D
1
@Emhyr No xD Tylko atak w sumie solidny, reszta to zbieranina jakaś
6
@blakkudium Lepszego klubu poza Wolfsburgiem aktualnie nie ma. Chelsea to ten sam poziom, a Barca to już jest sufit. Decyzja zrozumiała.
1
@Bulbulator Mbappe się do Augustyniaka uśmiechnie
0
@tbas Super informacja!
15
@QQL5 nie śmiej się z chorego
2
@marcin62 Czy bym w to zagrał to już drugorzędna sprawa :D Chodzi o samą cenę.
2
@marcin62 Wujek Skidrow za całe 0 zł poda jak na tacy :) Potem się dziwią, że ludzie piracą.
0
@Klejnot_Nilu A to nie był swego rodzaju odwet za Pearl Harbor i pokazanie siły?
1
@NeroTFP1 Niech zaproszą też Małysza i zrobią zawody, jakiekolwiek. Mem się spełni.
0
@Deviler Plotek od groma aktualnie, ale ziomek od Bayernu, który podaje dużo prawy wspominał o Flicku, że już zaczęli rozmowy.
0
@Deviler Ja stawiam, że wezmą Flicka jednak. Finał LM jeszcze Tuchela by obronił, ale fatalna porażka z Realem skreslila.
4
@JohnnySilverhand Nie, ale mogli ściągnąć pivota z prawdziwego zdarzenia zamiast łatać czym popadnie. Real za Modrica już wcześniej pościągał młodych graczy, którzy się ogrywali przy nim, teraz Luka już z ławki wchodzi. Zarządzanie klubem TOP, tego Realowi nikt nie odbierze i zazdroszczę im Florentino.
26
@Arden Z jednej strony słabe, z drugiej strony mają sztywne zasady od zawsze i dlatego finanse Realu oraz poziom sportowy jest gdzie jest. U nas 35 letniego Busquetsa błagają żeby został chociaż na sezon.
6
Xavi z Almerią już 100 mecz jako nasz trener, ale to zleciało... Mam wrażenie, że czas od wieku 20 lat do 30 zleciał mi w oka mgnieniu i wciąż przyśpiesza.
3
@kaamil1910 A według mnie on jest przehajpowany a przy Xavim to jeszcze bardziej zgaśnie.
5
"Wszyscy uczą się kontrataków od Barcelony."
Jak to brzmi dzisiaj a jak brzmiało w 2015? XD
0
Czemu Anczelot gra pierwszym składem? Nie da Brahima, Gulera? Dziwne w sumie.
0
@TheNekro94 Mimo wszystko będą chcieli nawalić Evertonowi jak najwięcej dla pewności :D Ostatnia kolejka chyba wszyscy grają o tej samej godzinie, więc gdyby City wygrało 6-0 a Arsenal tylko 1-0 to już lipa.
0
Jeżeli City dziś jakimś cudem zremisuje, to następna, ostatnia kolejka to będzie pogoń za bramkami :D Taka sama liczba punktów, o majstrze decyduje różnica bramek. Zarówno Pep jak i Arteta będą chcieli nastrzelać jak najwięcej. Ciekawy byłby dziś remis.
0
@marcin62 Może nie krew, ale liście, uderzenia w głowę, kopnięcia. Na ściankach Ferrari lał się z jakimś trenerem, potem też komuś wypłacił partyzanta, podobnie na tych face 2 face. Czy musi być krew żeby to było patologią? Okładanie się po głowie przy interwencji ochrony jest już spoko?
4
@Bulbulator I to ze dwa razy już zamykali z tego co pamiętam :D
13
@bartas97 Nikt? Przecież 80% Waszych kibiców wieszało na nim psy, że woli kasę i niech się wypcha. Gdybym robił screeny to zabrakło by mi pamięci na dysku. Hipokryzja, ale u kibiców Realu to jest na porządku dziennym.
7
@marcin62 Wszyscy się zachowujecie, jakby wcześniej kur*a na tych fejmach siedzieli, rozmawiali o filozofii i rozgrywali partię szachów przy okazji. Przecież od lat to jest patologia, ciągłe bluzgi i nie raz już się tam komuś stała krzywda, czy to na panelu czy na wywiadzie. Czemu ludzie się zachowują jakby to było coś nowego? Nie czaje.