kuz

0

Polska pomimo, że miała dobrą muzycznie piosenkę, typowo na eurowizję, odpadła bo Luna po prostu ma ogromne braki warsztatowe i nie potrafi śpiewać. Ot zagadka, a teraz płaczą ludzie, że mogła awansować. Otóż nie mogła, bo była słaba.

kuz

0

@Kgorecki2500 No bo to logo microsoftu a koleś pewnie nie ma licencji. btw. to taka koszulka i nikt nie blurował nic.

kuz

1

BVB już widzę trenuje mecz z Realem od 85 minuty prowadząc 1-0

kuz

1

Zubimendi jeszcze tu nie przyszedł a już ma klauzulę strachu :D Laporta&Deco duet marzeń

kuz

1

@MichuZ44 FUT jest grywalny tylko w miesiąc po premierze gry, jak są tylko złote karty i informy. Trafiasz wtedy najlepszy skład po dwóch dniach co prawda, ale nie tak często. Potem już choinka kolorowych kart :D

kuz

4

@Kgorecki2500 Ostatnie dni/tygodnie a może miesiące Jego życia :)

kuz

0

@clyde Nie kłam XD

kuz

2

@clyde Ale Ty pracujesz chyba u buka, a on swoich nie rusza...

kuz

2

Jest szansa przegonić Gironę znów, więc bankowo tracimy punkty, stawiajcie domy :DD

kuz

1

@macio_944 Oni przehandlowali niezdobycie nigdy trypletu za wygrywanie w końcówkach meczów.

kuz

2

@barcelonaLM Do piłki nożnej by się nadał, jakiś bidon plastikowy a ten prawie zemdlał xD

kuz

0

@ViscaelBarca2007 1% chances 99% no chances XD

kuz

0

@bartekvisca Ja widzę 0 i krzyż, czyli 0 punktów i krzyż na drogę

kuz

1

@ranger3120 Wyglądasz jak madryciok xD

kuz

0

@Messibestplayerintheworld Ja poczekam aż będą prezentacje na graczach, bo wtedy wyglądają lepiej, kolory są ładniejsze. Ale na pierwszy rzut to brzdka jak diabli.

kuz

3

@IronSanHybrid Przyszli na ogłoszenie o casting do nowego Króla Lwa

kuz

0

@MesQueUnClub96 To w tym wypadku zostanie pewnie, nie wiedziałem, że to wzięli. Współczuję widzom.

kuz

0

@MesQueUnClub96 LE i LKE jest na Viaplay proszę Pana.

kuz

2

@Muszynianka Ja myślę, że bez LM oni w ogóle te kanały zdejmą, bo po co? Tam płacisz tylko za LM a to co leci pomiędzy to jakieś wypełniacze (stare mecze LM) na dwóch pierwszych kanałach. Czasem mecze repki lecą jakieś eliminacyjne.

kuz

7

@Arden Aaa, bo Alize nigdy na eurowizji nie występowała dlatego się zastanawiałem

kuz

4

@Arden Ale co przeszkadzało? Przecież ona się po prostu zestarzała jak każdy xD

kuz

0

@Kamiloza91 Boli Cię wielki Winniczek? Mnie też.

kuz

0

@mekston Trzecia opcja - wy**banie Xaviego bo z nim żadna z powyższych nie ma sensu.

kuz

2

@TR3YWAY Jak to po co? Wrzucą go na siłę na skrzydło a po sezonie odejdzie bo niewypał :D

kuz

0

@Arden ktos tam zweryfikowany chyba?

kuz

4

Hahahhahaha nie no ja nie mam pytań

kuz

2

Diabeł wstał właśnie po wczorajszym xD

kuz

0

@Arden Leverkusen do Barcy porównujesz? Oni już i tak są wygranymi tego sezonu, nic więcej nie muszą :D A jeszcze Puchar Niemiec mają przed sobą.

kuz

0

@Arden No ta, co sezon ktoś robi rekord bez porażki :D

kuz

0

@Arden Chłopy przez cały sezon nie przegrały meczu, wygrały bundesligę z Bayernem, teraz potknięcie się zapowiada i już "zweryfikowani" :d beka z Was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?