Zasada, że zawodnik musi być całym ciałem na spalonym żeby ten był uznany byłaby serio bardzo dobra. Takie stykowe rzeczy jak noga, ramię za obwodem to jest cyrk.
Niebywałe jest to jaki wpływ ma psychika. Grasz z Realem to wiesz, że fart będzie, że sędzia pomoże, że trzeba max być skoncentrowanym i wywalasz się na ryjec. Z nami każdy od razu siada na maks bo wie że brameczka i psycha leży.
3
@Chaoss Skoro chciały go najlepsze kluby Europy to coś widocznie potrafi? Szkoda, że trafił akurat do najgorszego.
1
Roque zawijaj stąd, szkoda talentu na ten bajzel.
0
Wydaje sie że Xavi to w ogóle losowe zmiany robi xD ma to gdzieś juz, przecież i tak przegrane
2
To co, Xavi jednak odejdzie latem, bo nie będzie kasy na obiecane wzmocnienia? XD CYYYYRKKKK
1
@doc Jeszcze nie. Tu ZAWSZE może być gorzej xd
0
Ale nam doje*ią. W 5 minut straciliśmy z 4 klasy. XD
2
Po co Real ma się męczyć. Barca dobry kumpel pozowli młodym pograć z Madrytu.
0
Psycha? A na co to komu? XD
0
Cały Sergi :) solidny zawodnik czasami obsrywajacy zbroję.
10
@tristan87 Oby wygrali LM. Życzę mu tego z całego serducha!
7
-> leż na glebie cały doliczony
-> płacz o gola w 98 minucie
9
Też siedzicie dzisiaj w robocie? :D Pozdrawiam wszystkich czekających na fajrant.
0
@Hartge U nas już by był roztrzygnięty dwumecz :D
0
Zasada, że zawodnik musi być całym ciałem na spalonym żeby ten był uznany byłaby serio bardzo dobra. Takie stykowe rzeczy jak noga, ramię za obwodem to jest cyrk.
1
Dobrze! Jechać z tymi dziadami arabusami!
0
Hahaha ale nurek
20
Jeszcze z 10 bramek Bayernu i rewanż 50/50
2
Niebywałe jest to jaki wpływ ma psychika. Grasz z Realem to wiesz, że fart będzie, że sędzia pomoże, że trzeba max być skoncentrowanym i wywalasz się na ryjec. Z nami każdy od razu siada na maks bo wie że brameczka i psycha leży.
0
Z nimi nikt nie wygra xD zara druga akcja z dupy i ze 3-0 się skończy
5
Lewy dziś przyklepał wywiad że zostaje do końca kontraktu hat trickiem :) lepiej się nie dało
0
Juz bronią wyniku, nie chcemy dalej grać :)
0
Żeby zaraz nie poszła jakaś konterka z dupy xd
0
Cisniemy ich odkad dostali czerwo, co Wy chcecie? Xd
4
Po co ten Roque, lepiej niech do Marqueza idzie do końca sezonu grać
1
Wow, Pedri co naprawił
4
Juz bramkarz na ławce zakłada rękawice xD bo juz nawet Valencia wie
7
Nawet nie mówcie ze on go nie wyrzuci
0
Kiedy wszyscy Ci mówią, że gorzej być już nie może, pokaż im, że się mylili.
0
Chłop jeszcze ma pretensje za oczywisty faul
0
Araujo nie był dłużny Marc nie będzie kradł mu show xDD