kuz

0

A tu info pyyyyyyyyyk, Mbappe do Arabii idzie za gruby szmal, znowu wypiął się na Real XD Ale by była beka. I tak będzie, z tych co go rok temu wyzywali od zdrajców, chciwych i innych ujów :DDD "KIBICE"

kuz

0

@Spacedragon Z Busim wygrywamy mistrza i superpuchar, odchodzi - kończymy sezon bez pucharu. Tymczasem tam był Kante.

kuz

1

Xavi jest obłąkany. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

kuz

2

@Radioactive9705 Czyli twierdzisz, że chcieli zaczipowac zwykłego Kowalskiego już w 1796 roku? Od tamtej pory im się nie udało przejąć władzy nad ludźmi? Kontrolować ich? A może się udało?

kuz

1

@Popitek12 Skonczyl się Messi i Ronaldo, skończyli się pewni faworyci do ZP. Vinicious/Bellingham, zależy od Euro anglika i od wyniku finału LM. Bo Jude był top na początku sezonu a potem zgasł, ale mimo to dał Realowi to mistrzostwo swoimi golami w końcówkach.

kuz

0

@Gall Ale co socio mają do tego że trener to pierdoła a prezydent który był najlepszym wyborem okazał się nie ogarniać do końca tej trudnej sytuacji fonansowej jak to zapowiadał?

kuz

0

@doc Ktory Pepe? Kepler? XD

kuz

5

Żałosny klub, żałosny zarząd, żałosny sztab szkoleniowy, tylko bogu ducha winni kibice dostają za nic. I następny sezon będzie taki sam albo gorszy od tego. Żadnego światełka w tunelu nie widać nawet. Żal i rozpacz.

kuz

5

@MichuZ44 Kara śmierci to jak ratunek. Powinni gnić w norze 3x1 przy suchym chlebie i wodzie aż zdechną albo zjedzą ich szczury.

kuz

4

@Deviler Dovbyk Sorloth Bellingham i Budimir zarabiają mniej niż Lewandowski.

kuz

0

Lewy już kakałko pije

kuz

0

Robimy Girone xD

kuz

0

Teraz według planu szybka brama Sociedad

kuz

0

Hahaha teraz co dal Raphinha, oni są niepełnosprawni?

kuz

1

Lewy vs Raphinha w ataku xD parodia ta ich gra

kuz

1

Już od sierpnia takie mecze co weekend a nawet częściej. Też nie możecie się doczekać?

kuz

0

Spalony jak byk a Ci ze z własnej połowy, przecież było widać jak na dłoni. Oni są ślepi?

kuz

2

Mega ważny mecz, widać po naszej grze, te zaangażowanie, cisnienie na bramkę. Mega się ogląda! Oby tak dalej!

kuz

10

Dibu może do końca kariery takie puszczać, ale za tyle milionów popekanych odbytow w finale MŚ ma u mnie dożywotni szacun. Mówcie sobie co chcecie, śmiejcie się :D

kuz

1

Klasyczna laga i strata! Zaczynamy! XDD

kuz

5

Dziś bardzo ważny mecz o bardzo ważne 2 miejsce w lidze. Zobaczycie jak będą jeździć na dupach i walczyć, tak, że aż wcale :D

kuz

3

@BorzyKrzys W ogóle pomijam te wszystkie posty i kontent z szurami bo mi się nóż w kieszeni otwiera i brakuje mi cierpliwości - tyle jest tych idiotów, a im większy dostęp do internetu, tym chętniej się tym dzielą.

kuz

0

@TR3YWAY Diario Sport

kuz

0

Chłopy serio planują sprzedać Araujo... ja wysiadam.

kuz

0

Dziwnie się ogląda ten obrazek, jak z Włoch i Niemiec po 5 ekip do fazy grupowej LM awansuje. Idzie nowe...

kuz

1

@Transu96 Za takie konto powinien być z góry ban :) chłop 5 dni na stronie i jeszcze takie dziecinne prowokacje. Ja tam na to leje ale widziałem już parę wywodów na stronie tego Jegomościa i to zwykły troll.

kuz

1

@blakkudium I w takim klasyku by nie uznali :D Hit że nie ma tej technologii..

kuz

1

@MesQueUnClub96

Ta była najlepsza

kuz

0

@Drozdu7 Główny wokal jest, ale dodatkowo jest tyle chórków i backing vocali, że ciężko to wysłyszeć. Luna np. ma tak słaby wokal, że tylko chórki było słychać - do tego w chórku laska fałszowała xD

kuz

0

Polska pomimo, że miała dobrą muzycznie piosenkę, typowo na eurowizję, odpadła bo Luna po prostu ma ogromne braki warsztatowe i nie potrafi śpiewać. Ot zagadka, a teraz płaczą ludzie, że mogła awansować. Otóż nie mogła, bo była słaba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?