La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

8

Holendrzy w szoku, wszystko ustawiali pod Robcia a teraz będzie grał jakiś Piątek, kto to w ogóle jest i jak tu taktykę ustawić? :D
Robert wiadomo, klasowy zawodnik, ale wydaje mi się że bez Niego rywalom będzie trudniej. W każdym meczu wystarczyło go wyłączyć i nie grał zupełnie nic. Granada, Girona czy inne Rayo potrafiło, więc dla Holandii to nie byłby problem. Ja tam wierzę, że to będzie na plus, z całym szacunkiem do Robercika.

1

@kuz Nie no tak. Lewego łatwo wyłączyć, ale Piątek to już co innego. Inna klasa

1

@Ptasior Nawet nie wiadomo czego się po takim Piątku spodziewać. Zawsze gra Lewy w repce, teraz będzie całkiem inne ustawienie i poruszanie się zespołu. Nie chodzi o to, że Piątek jest lepszy, ale zupełnie inaczej gramy bez Lewego.

0

@kuz Granada potrafiła? W jednym meczu z nimi Lewy strzelił jedną bramkę. Girona potrafiła? W dwóch meczach z nimi dwie bramki. Z Rayo w dwóch meczach jedna bramka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?