La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

9

Co tam przy tych legendach robi Vinicius,? gosc ma 3 bramki dla reprezentacji
-https://pbs.twimg.com/media/GREP87GW0AATvDg?format=jpg&name=large

Poprawione
-https://pbs.twimg.com/media/GREQJq4WMAAM6aq?format=png&name=small

3

@zodiak_10 Tam Neymar powinien być :p Albo Rivaldo, a nie ten pajacyk

1

@zodiak_10 na Instagramie widziałem speców którzy uważają że Modric lepszy od Iniesty i od Xaviego, tak to już niestety jest

0

@zodiak_10 Zaraz będzie miał Złotą Piłkę - jedną więcej niż Neymar. Tyle samo co Ronaldinho.
Nie mam nic do jego sezonu z Realem Madryt ale to też wiele mówi.

3

@Popitek12 Ja widzialem na la rambli specow, ktorzy uwazaja ze Cristiano jest lepszy od Messiego, wiesz o kim mowa?

0

@zodiak_10 a to akurat wybitni specjaliści nie spece, ale szacuneczek hehehe Siuuu

5

@Stinger_ Ale co ma Real Madryt, do reprezentacji Brazylii? Vinicius w reprezentacji jest beznadziejny. A do Neymara czy Ronaldinho nawet ze zlota pilka, nie bedzie mial podjazdu.

0

@zodiak_10 No to, że właśnie dzięki grze w Realu Madryt najprawdopodobniej dostanie Złotą Piłkę.
Także oczywiście przyznaje, że zagrał bardzo dobry sezon ale w reprezentacji gra tak słabo, że przy Neymarze i Ronaldinho wygląda słabo, a zaraz od jednego będzie miał więcej ZP, a z drugim się zrówna. Nawet w klubie nie grał na tym poziomie co wyżej wymieniona dwójka. To dużo mówi o obecnym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?