@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.
Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.
@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.
@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.
@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.
1
@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.
0
Osasuna w tym sezonie to nie bolki do bicia. Jak Real zaprezentuje formę z ostatnich meczy to stracą pkt i Anczelot poleci
3
@tomek8756 Lubię i z wzajemnością. Szanujemy się od początku i nie widzę problemu by było inaczej. :)
0
Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.
1
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.
2
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.
1
@abram3k Nigdy w życiu, gościa chociaż da się słuchać, nie gada jak robot albo TTS
0
Jeszcze dalej od bramki Pena wariacie
1
Dobrze, lepiej z Brestem u Siebie przekroczyć od razu setkę :)
0
Gang uszatych na boisku
1
Jajcem załadował Robercig
4
Byle Panowie zbytnio nie olali tego meczu, bo punkty jak i gole są bardzo ważne.
1
Hansi im zrobi w przerwie jesień średniowiecza
4
Pena ręcznik, w końcu musi Szczęsny zacząć
2
Raphinha tylko przypomniał teraz jaki był za Xaviego, jakby ktoś zapomniał jakim kocurem się stał
1
@Xxxbarca4ever Jednak się zaczyna dopiero
1
Pena już ręcznikiem
1
Nie prowadzimy już 1-0, słabo to wygląda...
0
@Rust_Cohle Wiem.
0
@Rifek https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/465714071_983102463841223_1198705507278825608_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=zJVMDk20SUAQ7kNvgFF9fwR&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=Am-y9mT8yiAFtS_j5PNSP3X&oh=00_AYCUb_GQ3kSfaWrHTr8S98FaJPnd47F3A3Olp3kzzjWn3Q&oe=6731AA1D
Zdjęcie z fanpage TJMMNW z Belgradu, tamten to chyba nasz sektor
0
@Rifek Te wejście było jak jeszcze bramy nie były otwarte pewnie. Naszych nie ma bo zakaz realizują.
1
@budel17 @MesQueUnClub96 @Safrani Wiem, wiem, wiem.
0
Koleś z Crveny powiedział, że udowodni Yamalowi swoją wyższość nad nim, że jest lepszy. Ciekawe jak się to zestarzeje za godzinkę, może półtora :D
6
@BorzyKrzys Głowa jej służy tylko do jedzenia
0
Dziś grad goli czy raczej spokój i odpoczynek?
0
@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.
1
@Derean To wycena jak im się chce. Inna jest jak im się nie chce.