kuz

1

@messiiiiik Sens miałoby gdybyś robił to nago albo siedząc w stodole pośród krów dla przykładu. Sam kontent oklepany milion razy, ale sukces zależy od skali głupoty w jakiej go przedstawisz.

kuz

0

Osasuna w tym sezonie to nie bolki do bicia. Jak Real zaprezentuje formę z ostatnich meczy to stracą pkt i Anczelot poleci

kuz

3

@tomek8756 Lubię i z wzajemnością. Szanujemy się od początku i nie widzę problemu by było inaczej. :)

kuz

0

Real trochę w dołku i już głosy o zwolnieniu Anczelota, u nas Koeman, Xavi kopali się po czołach tyle czasu ale "wierzyliśmy w projekt". Real wywali Anczelota i zatrudni kogoś innego, kto ich pewnie dźwignie i to nas zawsze różni od nich.

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

0

@FCB_dimiC No to tym bardziej, na randkę jednorazowo warto iść z kimś wartościowym, a oglądając z nią wywiady i śledząc media to ona jest tępa fest. Na bank jest kilka innych piłkarek, które mają cokolwiek do przekazania. Ja bym poszedł z Bonmati albo Putellas, bo bym się dużo dowiedział o Barcy itp. Ale jak ktoś patrzy tylko na dupę przy jednorazowej randce to sam się orze. Nikt się nie zesrał.

kuz

2

Komentarz usunięty

kuz

0

@Pawlak1992 Gyokeres jest z Portugalii a wiemy jak się kończyły transfery "gwiazd" z tej ligi. Kot w worku na wielką piłkę póki co, jeszcze trochę czasu potrzebuje.

kuz

1

@abram3k Nigdy w życiu, gościa chociaż da się słuchać, nie gada jak robot albo TTS

kuz

0

Jeszcze dalej od bramki Pena wariacie

kuz

1

Dobrze, lepiej z Brestem u Siebie przekroczyć od razu setkę :)

kuz

0

Gang uszatych na boisku

kuz

1

Jajcem załadował Robercig

kuz

4

Byle Panowie zbytnio nie olali tego meczu, bo punkty jak i gole są bardzo ważne.

kuz

1

Hansi im zrobi w przerwie jesień średniowiecza

kuz

4

Pena ręcznik, w końcu musi Szczęsny zacząć

kuz

2

Raphinha tylko przypomniał teraz jaki był za Xaviego, jakby ktoś zapomniał jakim kocurem się stał

kuz

1

@Xxxbarca4ever Jednak się zaczyna dopiero

kuz

1

Pena już ręcznikiem

kuz

1

Nie prowadzimy już 1-0, słabo to wygląda...

kuz

0

@Rust_Cohle Wiem.

kuz

0

@Rifek Te wejście było jak jeszcze bramy nie były otwarte pewnie. Naszych nie ma bo zakaz realizują.

kuz

1

@budel17 @MesQueUnClub96 @Safrani Wiem, wiem, wiem.

kuz

0

Koleś z Crveny powiedział, że udowodni Yamalowi swoją wyższość nad nim, że jest lepszy. Ciekawe jak się to zestarzeje za godzinkę, może półtora :D

kuz

6

@BorzyKrzys Głowa jej służy tylko do jedzenia

kuz

0

Dziś grad goli czy raczej spokój i odpoczynek?

kuz

0

@don'T.R.I.P.e Wiem, że Kamala Harris startuje na prezydenta, i... w sumie to tyle o niej wiem. Gdybym głosował też bym to wpisał żeby chociaż trochę poznać kandydata.

kuz

1

@Derean To wycena jak im się chce. Inna jest jak im się nie chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?