kuz

1

Zaraz gol Brestu na pobudzenie bo śpimy od czasu gola

kuz

4

@Jakchcesz O komentatorów mu chodziło, bo nie wiedzą kto to xD

kuz

2

Komentatorzy Bernala nie znają nawet haha, ta cisza niezręczna.

kuz

0

Żeby ten pech się nie zemścił

kuz

6

Jak ktoś dzisiaj jakiegoś babola popełni i stracimy punkty to Flick go rozszarpie w szatni

kuz

5

Najgłupsze w dzisiejszej piłce , var nie może zareagować że był albo nie było rożnego. Chore.

kuz

0

Jeden z najlepszych piłkarzy na ŚWIECIE. Bez dwóch zdań.

kuz

0

@partymaker A co odj**ał? Nie mogę znaleźć.

kuz

0

Jutro wszystko wskazuje na wygraną Liverpoolu, więc Real zgarnia 3 pkt. Jeżeli jednak rządowi przegrają to już będzie gorąco w majtach. Floro już krytykuje nowy format bo Real nie zdobywa punktów, a jutro może się zacząć bojkot. :D Już widzę przed oczami te gadanie, że to już nie jest Liga Mistrzów i oni nic nie muszą udowadniać, bo LM skończyła się w poprzednim sezonie. Bardzo ciekawe starcie jutro.

kuz

2

Ale co De Jong wczoraj przy bramce na 2-2 najpierw złamał linię spalonego, a potem się przyglądał jak zawodnik Celty ładuje bramkę to Jego. Tragiczny jest.

kuz

0

@4drian0 Ja gram w full HD, mimo 100 FPS gra nadal wydaje się mało płynna. Mikroscinki pomimo moda nadal występują, no i oświetlenie jest zbugowane momentami.

kuz

0

Modziki do stalkera na optymalizację i mniej HP mutantów już są jakby co :P na nexusie do pobrania.

kuz

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze mnie trzyma po wczoraj, ale strata punktów i tak boli :P

kuz

0

Wow, dobrze, że nie oglądałem wczoraj meczu... widzę, że znowu po błędach przegrywamy trudne, ale spokojnie do wygrania spotkanie.

kuz

8

@kanver_ W Sportingu nie ma na to szans, musieliby wygrać LM

kuz

4

@macio_944 Narobili zielonych łąk generowanych za pomocą AI i tyle. W tych czasach to żaden wyczyn, wszystko zależy ile terenu będzie ciekawego a nie zapełniającego przestrzeń.

kuz

0

@Comentateiro Nie porównuj piłki klubowej do repki proszę...

kuz

4

Widzę w mediach i ogólnie wśród niedzielnych kibiców znów jest moda na narzekanie na reprezentację i zwalnianie trenera. :) Nigdy się chyba nie nauczymy, że trzeba dać trochę więcej czasu komukolwiek, żeby mógł coś zbudować. Nawet Flick nie poradził sobie w Niemczech w krótkim czasie, a w Barcy robi cuda. Probierz jakiś pomysł ma, można być Jego fanem albo nie, ale trzeba dać mu trochę czasu. Mam nadzieję, że ma silną psychę i sam nie zrezygnuje. A, zapomniałem dodać, że graliśmy z solidnymi rywalami w tym roku, Portugalia, Chorwacja 2x, Szkoci (w naszym zasięgu, jeden mecz wygraliśmy, drugiego nie - bywa), wcześniej była Francja, Austria i Holandia. No sory, ale kadra w budowie nie zacznie nagle wszystkich klepać jak leci. Remis z Chorwacją czy wygrana ze Szkotami to już i tak dobre wyniki w tej dywizji jak na nasz potencjał, przestańmy z nas robić ekipę tier 1, bo nigdy nią nie będziemy.

kuz

0

My gramy Szkoci strzelają

kuz

7

@D10SLEO Nie, to był refleks Marineza, bo Muani strzelił obok niego i w ostatniej chwili wystawił nogę.

kuz

0

@macio_944 na GTA bym nie liczył w 2025

kuz

2

@Kapitan hawk Gdyby zaliczyć wyzywanie Gali na twitterze to by było więcej komentarzy niż u nas

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Poczekaj do następnej środy na STALKERA 2

kuz

0

Muniek właśnie w TVP nawiązał do za dużej stopy Lewego? :D

kuz

2

@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.

kuz

10

@tbas On od zawsze tak gra, ślepy jest na takie zagrania. Casado już tutaj z asystą albo chociaż kluczowym podaniem...

kuz

0

Gramy słabo - klepiemy Sociedad na wyjeździe i odczarowujemy Anoeta.

Gramy dobrze - znowu wracają ciężary na Anoeta.

Taka kolej rzeczy.

kuz

3

Raz na jakiś czas zdarza się mecz gdzie nic nie wychodzi, i obawiam się że to właśnie ten...

kuz

2

Aj ten Pena... Słaby jak barszcz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?