Jutro wszystko wskazuje na wygraną Liverpoolu, więc Real zgarnia 3 pkt. Jeżeli jednak rządowi przegrają to już będzie gorąco w majtach. Floro już krytykuje nowy format bo Real nie zdobywa punktów, a jutro może się zacząć bojkot. :D Już widzę przed oczami te gadanie, że to już nie jest Liga Mistrzów i oni nic nie muszą udowadniać, bo LM skończyła się w poprzednim sezonie. Bardzo ciekawe starcie jutro.
Ale co De Jong wczoraj przy bramce na 2-2 najpierw złamał linię spalonego, a potem się przyglądał jak zawodnik Celty ładuje bramkę to Jego. Tragiczny jest.
@4drian0 Ja gram w full HD, mimo 100 FPS gra nadal wydaje się mało płynna. Mikroscinki pomimo moda nadal występują, no i oświetlenie jest zbugowane momentami.
@macio_944 Narobili zielonych łąk generowanych za pomocą AI i tyle. W tych czasach to żaden wyczyn, wszystko zależy ile terenu będzie ciekawego a nie zapełniającego przestrzeń.
Widzę w mediach i ogólnie wśród niedzielnych kibiców znów jest moda na narzekanie na reprezentację i zwalnianie trenera. :) Nigdy się chyba nie nauczymy, że trzeba dać trochę więcej czasu komukolwiek, żeby mógł coś zbudować. Nawet Flick nie poradził sobie w Niemczech w krótkim czasie, a w Barcy robi cuda. Probierz jakiś pomysł ma, można być Jego fanem albo nie, ale trzeba dać mu trochę czasu. Mam nadzieję, że ma silną psychę i sam nie zrezygnuje. A, zapomniałem dodać, że graliśmy z solidnymi rywalami w tym roku, Portugalia, Chorwacja 2x, Szkoci (w naszym zasięgu, jeden mecz wygraliśmy, drugiego nie - bywa), wcześniej była Francja, Austria i Holandia. No sory, ale kadra w budowie nie zacznie nagle wszystkich klepać jak leci. Remis z Chorwacją czy wygrana ze Szkotami to już i tak dobre wyniki w tej dywizji jak na nasz potencjał, przestańmy z nas robić ekipę tier 1, bo nigdy nią nie będziemy.
@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.
1
Zaraz gol Brestu na pobudzenie bo śpimy od czasu gola
4
@Jakchcesz O komentatorów mu chodziło, bo nie wiedzą kto to xD
2
Komentatorzy Bernala nie znają nawet haha, ta cisza niezręczna.
0
Żeby ten pech się nie zemścił
6
Jak ktoś dzisiaj jakiegoś babola popełni i stracimy punkty to Flick go rozszarpie w szatni
5
Najgłupsze w dzisiejszej piłce , var nie może zareagować że był albo nie było rożnego. Chore.
0
Jeden z najlepszych piłkarzy na ŚWIECIE. Bez dwóch zdań.
0
@partymaker A co odj**ał? Nie mogę znaleźć.
0
Jutro wszystko wskazuje na wygraną Liverpoolu, więc Real zgarnia 3 pkt. Jeżeli jednak rządowi przegrają to już będzie gorąco w majtach. Floro już krytykuje nowy format bo Real nie zdobywa punktów, a jutro może się zacząć bojkot. :D Już widzę przed oczami te gadanie, że to już nie jest Liga Mistrzów i oni nic nie muszą udowadniać, bo LM skończyła się w poprzednim sezonie. Bardzo ciekawe starcie jutro.
0
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/467952887_1101069655143774_7617481513499592711_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=75d36f&_nc_ohc=BjFzDu_J4WAQ7kNvgH0HEZs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=AiLLVjnqA88fKA0aRj-rO4A&oh=00_AYD_7dPl7WHGZ6GSVdY4avfyCunJ1grItuCU-VE0Z_zc7g&oe=674968DB
Lucho w nowym gladiatorze?
2
Ale co De Jong wczoraj przy bramce na 2-2 najpierw złamał linię spalonego, a potem się przyglądał jak zawodnik Celty ładuje bramkę to Jego. Tragiczny jest.
0
@4drian0 Ja gram w full HD, mimo 100 FPS gra nadal wydaje się mało płynna. Mikroscinki pomimo moda nadal występują, no i oświetlenie jest zbugowane momentami.
0
Modziki do stalkera na optymalizację i mniej HP mutantów już są jakby co :P na nexusie do pobrania.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze mnie trzyma po wczoraj, ale strata punktów i tak boli :P
0
Wow, dobrze, że nie oglądałem wczoraj meczu... widzę, że znowu po błędach przegrywamy trudne, ale spokojnie do wygrania spotkanie.
8
@kanver_ W Sportingu nie ma na to szans, musieliby wygrać LM
4
@macio_944 Narobili zielonych łąk generowanych za pomocą AI i tyle. W tych czasach to żaden wyczyn, wszystko zależy ile terenu będzie ciekawego a nie zapełniającego przestrzeń.
0
@Comentateiro Nie porównuj piłki klubowej do repki proszę...
4
Widzę w mediach i ogólnie wśród niedzielnych kibiców znów jest moda na narzekanie na reprezentację i zwalnianie trenera. :) Nigdy się chyba nie nauczymy, że trzeba dać trochę więcej czasu komukolwiek, żeby mógł coś zbudować. Nawet Flick nie poradził sobie w Niemczech w krótkim czasie, a w Barcy robi cuda. Probierz jakiś pomysł ma, można być Jego fanem albo nie, ale trzeba dać mu trochę czasu. Mam nadzieję, że ma silną psychę i sam nie zrezygnuje. A, zapomniałem dodać, że graliśmy z solidnymi rywalami w tym roku, Portugalia, Chorwacja 2x, Szkoci (w naszym zasięgu, jeden mecz wygraliśmy, drugiego nie - bywa), wcześniej była Francja, Austria i Holandia. No sory, ale kadra w budowie nie zacznie nagle wszystkich klepać jak leci. Remis z Chorwacją czy wygrana ze Szkotami to już i tak dobre wyniki w tej dywizji jak na nasz potencjał, przestańmy z nas robić ekipę tier 1, bo nigdy nią nie będziemy.
0
My gramy Szkoci strzelają
7
@D10SLEO Nie, to był refleks Marineza, bo Muani strzelił obok niego i w ostatniej chwili wystawił nogę.
0
@macio_944 na GTA bym nie liczył w 2025
2
@Kapitan hawk Gdyby zaliczyć wyzywanie Gali na twitterze to by było więcej komentarzy niż u nas
1
@MesQueUnClub_87 Poczekaj do następnej środy na STALKERA 2
0
Muniek właśnie w TVP nawiązał do za dużej stopy Lewego? :D
2
@MOLESTA + nie poniesie żadnych konsekwencji oczywiście :) Kupili Mbappe, Galacticos 2.0 i Barca 6 pkt przed nimi? 4-0 w klasyku? No tak nie może przecież być.
10
@tbas On od zawsze tak gra, ślepy jest na takie zagrania. Casado już tutaj z asystą albo chociaż kluczowym podaniem...
0
Gramy słabo - klepiemy Sociedad na wyjeździe i odczarowujemy Anoeta.
Gramy dobrze - znowu wracają ciężary na Anoeta.
Taka kolej rzeczy.
3
Raz na jakiś czas zdarza się mecz gdzie nic nie wychodzi, i obawiam się że to właśnie ten...
2
Aj ten Pena... Słaby jak barszcz