kuz

5

O bracia pier**lec wchodzaą, Panie miej nas w opiece

kuz

8

Hahaha brak reakcji sędziego

kuz

0

@Mustbe11 Skoro Brestowi w formie potrafimy zapakować trzypak to chyba spadkowiczów też możemy łatwo ograć ?

kuz

0

@Arden Nie, ale przecież idealnie widać jak wygląda gra. Ciężko o dwie bramki będzie.

kuz

1

Tracimy punkty :/ oby ten dołek szybko minął

kuz

4

"Pablo Torre szansy kompletnie nie wykorzystał" no nie zgodzę się z Cwiakala tutaj, pier**li głupoty

kuz

1

@zeko0 właśnie dozyles

kuz

0

@dv7wisnia dwie

kuz

0

Torre póki co najlepszy , dwie czy trzy dobre piłki gdzie jedna minimum powinna być bramką.

kuz

2

Będzie gotowy na następny mecz, to raczej taki uraz chwilowy, gdzie czuje dyskomfort krtani. Wierzę, że będzie ok.

kuz

3

Fermin same złe decyzje

kuz

2

Brak Casado i brak gry do przodu, piłek prostopadłych

kuz

7

@kanver_ I bardzo dobrze!

kuz

0

Torre dzisiaj znowu udowodni swoją kreatywność w środku pola, już nie mogę się doczekać bo fajnie się chłopaka ogląda.

kuz

1

To jak dzisiaj? Na urodziny klubu golimy ich jakąś piąteczką? :)

kuz

3

@Danny Gaucho Ja tak samo.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.

kuz

0

Chłopak aż się popłakał! Piękne obrazki!

kuz

1

@A4ron Oni już dawno wstydu nie mają, a koleś (nie wiem jak to wygląda dokładnie) pewnie nie strzelił bramki od kilku miesięcy więc nawet jakby Kultywatorowi Pierdziszewo załadował to by się cieszył jak po**bany.

kuz

1

@vangoor kluczowe jest tu "nieumyślne". Diler ma świadomość co towar robi z ludźmi i ku swojemu dorobkowi świadomie ich zatruwa. I nie mówię, że to było nieumyślne bo sprawy nie znam dokładnie, ale sąd tak orzekł więc taki jest też wyrok.

kuz

2

@vangoor Wyrok pierwszego za niski, ale dilerzy to taki sam ściek co mordercy. Sprzedają gówniarzom syf który wyniszcza organizm i dorabiają się na tym kokosów.

kuz

1

@jacob345 Celowanie zawsze jest lepsze z myszką i klawiaturą. Tylko auto aim ratuje konsolowe produkcje.

kuz

13

Przypomnę, że Negreira ustawiał mecze, Messi kradł złote piłki a Real ma 15 prawdziwych Lig Mistrzów, a nie jakieś nowe formaty dla debili.

kuz

1

To jest hit kurna

kuz

18

Jutro caso Negreira nabierze rozpędu. Poza tym Liga Mistrzów skończyła się w poprzednim sezonie.

kuz

2

Mbappe stracił wszystkie swoje atuty w Realu, nawet piłki nie umie przyjąć. Coś jak Lewy za Xaviego po mundialu, zupełnie inny zawodnik.

kuz

0

Liczymy dziś na coś? Czy na to co zawsze?

kuz

9

@macio_944 zesrają się metr przed kiblem, jak zawsze :)

kuz

1

O w Andrzejki gramy o 14, zajebiście :)

kuz

1

O, DeJong wchodzi. Jeszcze przegramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?