@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.
@A4ron Oni już dawno wstydu nie mają, a koleś (nie wiem jak to wygląda dokładnie) pewnie nie strzelił bramki od kilku miesięcy więc nawet jakby Kultywatorowi Pierdziszewo załadował to by się cieszył jak po**bany.
@vangoor kluczowe jest tu "nieumyślne". Diler ma świadomość co towar robi z ludźmi i ku swojemu dorobkowi świadomie ich zatruwa. I nie mówię, że to było nieumyślne bo sprawy nie znam dokładnie, ale sąd tak orzekł więc taki jest też wyrok.
@vangoor Wyrok pierwszego za niski, ale dilerzy to taki sam ściek co mordercy. Sprzedają gówniarzom syf który wyniszcza organizm i dorabiają się na tym kokosów.
5
O bracia pier**lec wchodzaą, Panie miej nas w opiece
8
Hahaha brak reakcji sędziego
0
@Mustbe11 Skoro Brestowi w formie potrafimy zapakować trzypak to chyba spadkowiczów też możemy łatwo ograć ?
0
@Arden Nie, ale przecież idealnie widać jak wygląda gra. Ciężko o dwie bramki będzie.
1
Tracimy punkty :/ oby ten dołek szybko minął
4
"Pablo Torre szansy kompletnie nie wykorzystał" no nie zgodzę się z Cwiakala tutaj, pier**li głupoty
1
@zeko0 właśnie dozyles
0
@dv7wisnia dwie
0
Torre póki co najlepszy , dwie czy trzy dobre piłki gdzie jedna minimum powinna być bramką.
2
Będzie gotowy na następny mecz, to raczej taki uraz chwilowy, gdzie czuje dyskomfort krtani. Wierzę, że będzie ok.
3
Fermin same złe decyzje
2
Brak Casado i brak gry do przodu, piłek prostopadłych
7
@kanver_ I bardzo dobrze!
0
Torre dzisiaj znowu udowodni swoją kreatywność w środku pola, już nie mogę się doczekać bo fajnie się chłopaka ogląda.
1
To jak dzisiaj? Na urodziny klubu golimy ich jakąś piąteczką? :)
3
@Danny Gaucho Ja tak samo.
1
@MesQueUnClub96 Mocna zagrywka w siatkę to normalka akurat, ale takie lekkie przebitki traktuje dokładnie tak samo. Z karnymi dochodzi presja, stan murawy itp, ale taki strzał Bernardo w środek bramki albo wywalenie w trybuny 10m nad bramką to jak najbardziej, powinni wszystko trafiać.
0
Chłopak aż się popłakał! Piękne obrazki!
1
@A4ron Oni już dawno wstydu nie mają, a koleś (nie wiem jak to wygląda dokładnie) pewnie nie strzelił bramki od kilku miesięcy więc nawet jakby Kultywatorowi Pierdziszewo załadował to by się cieszył jak po**bany.
1
@vangoor kluczowe jest tu "nieumyślne". Diler ma świadomość co towar robi z ludźmi i ku swojemu dorobkowi świadomie ich zatruwa. I nie mówię, że to było nieumyślne bo sprawy nie znam dokładnie, ale sąd tak orzekł więc taki jest też wyrok.
2
@vangoor Wyrok pierwszego za niski, ale dilerzy to taki sam ściek co mordercy. Sprzedają gówniarzom syf który wyniszcza organizm i dorabiają się na tym kokosów.
1
@jacob345 Celowanie zawsze jest lepsze z myszką i klawiaturą. Tylko auto aim ratuje konsolowe produkcje.
13
Przypomnę, że Negreira ustawiał mecze, Messi kradł złote piłki a Real ma 15 prawdziwych Lig Mistrzów, a nie jakieś nowe formaty dla debili.
1
To jest hit kurna
18
Jutro caso Negreira nabierze rozpędu. Poza tym Liga Mistrzów skończyła się w poprzednim sezonie.
2
Mbappe stracił wszystkie swoje atuty w Realu, nawet piłki nie umie przyjąć. Coś jak Lewy za Xaviego po mundialu, zupełnie inny zawodnik.
0
Liczymy dziś na coś? Czy na to co zawsze?
9
@macio_944 zesrają się metr przed kiblem, jak zawsze :)
1
O w Andrzejki gramy o 14, zajebiście :)
1
O, DeJong wchodzi. Jeszcze przegramy.