kuz

2

@Rupert_Haubica Ale to jest fakt jak nic. Nie wdaje się w te gierki psychologiczne bo najzwyczajniej w świecie tego nie kuma. Idealny trener.

kuz

2

@cules100pro "Spieprzyliście nam nowy rok i trzech króli"

kuz

0

@karolszymek Niech spokojnie go Flick wprowadza a nie z marszu. Cubarsi + Inigo dobrze się spisują póki co, zmiana jednego może kompletnie rozwalić taktykę. Chłop nie grał od pół roku.

kuz

2

@Ptasior Bo Bundesliga to lata świetlne przed Ligue 1. Chyba w każdym możliwym aspekcie. Do tego Bayern zawsze był solidny w LM a Robert pokazał jakość już w BVB.

kuz

0

MBAPPE Przyszedł za darmo!!!
Dajcie mu spokój, bo za taką cenę to akurat prezentuje odpowiedni poziom. Nawet nasz Pau kosztował nas więcej.

kuz

0

@PatrykBarca Ale ja nigdzie nie cwaniakuje że jesteśmy mistrzem. Pokory mnie nauczyło jakieś 8 ostatnich lat.

kuz

0

@Kuchar Nie no, mógł karnego w pierwszej połowie odgwizdać na luzie ale tego nie zrobił

kuz

5

Może Gala tu zagląda: Kamil leki!

kuz

0

Real miał być nad nami już? Skąd te zwątpienie? Nawet mecz z Valencią im nic nie da haha, a jeszcze pewnie powiększymy przewagę. Liga nie kończy się w grudniu a Ci już w podnietę wpadali.

kuz

1

Gdyby Mbappe nie był słabeuszem mieliby już 3 pkt a tak mają 0 hahah

kuz

1

Skończony jest chłop hahah

kuz

0

Tak jak mówiłem, karniak :)

kuz

0

Zaraz karny dla Realu :P

kuz

0

Hahahaha Mbappe to chyba gorszy od Ferrana Torresa haha

kuz

0

Stawiać domy na Real

kuz

0

Już szukają spalonego

kuz

5

Stempel i karny ale wiemy jak będzie :)

kuz

0

Po pierwszej połowie mogę powiedzieć, że Real wygra :)

kuz

1

@michal26 No bo jest, bezjajeczny od kilku sezonów i trzyma się w tej Barcy odpad po Bartomeu, kręci kółeczka i nic wielkiego nie wnosi do gry. Wiecznie nie ta pozycja, wiecznie kontuzje, wiecznie coś nie tak.

kuz

48

Może Pena jest zmęczony?

kuz

5

@Chucky Mówię sobie co chcę i powiem, że powinien odejść razem z Torresem bo jest MIERNY

kuz

4

@gumaz No tu ma rację :D spamują tym od początku pobytu Wojtka w Barcy, a Flick ma to w dupie

kuz

0

Wynik trochę zakrzywił nam brak skuteczności, ale jak Torres zszedł to chyba wróciła dobra Barca. Yamal jest pier***nięty z tymi zewniakami. :P

kuz

4

Jutro Real traci punkty z Bilbao i ciekawe jaka będzie narracja po "Jesteśmy nad Barceloną." XD

kuz

4

Ale Torres co flaka posłał po tym błędzie i się ledwo dotoczyła piłka do bramki xD koleś jest memem

kuz

0

A Flick Wam wpuści tego Szczęsnego i odwali jakiegoś babola od razu xD ale by było

kuz

0

@PatrykBarca Po prostu ciężko jest grać tyle meczy z taką intensywnością, gdy cały poprzedni sezon nawet połowy tego nie robiliśmy na treningach i w meczach. To było więcej niż pewne, że w końcu przyjdzie zadyszka, a meczów jest coraz więcej i więcej.

kuz

0

@PatrykBarca I pokazał klasę, akurat do Torre nie mam nic za ten mecz, bo wykreował w jednej połowie 2 bardzo groźne sytuacje. Zawiodła skuteczność.

kuz

0

Dziś wraca Casado więc powinno być dobrze, ale Arrasate zawsze ma pomysł na nas.

kuz

0

@GeneralXavi No ja widzę wyzwiska, obrażanie i inne temu podobne :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?