@13th No a jak? Dopłacamy Negreirze ekstra żeby w innych meczach dla odwrócenia uwagi też robili wałki. I nawet w lidze mistrzów hiszpańscy arbitrzy to samo, dostają ekstra kasę od Laporty.
@macio_944 Ale on musi coś takiego robić bo przyciąga widzów i robi kliki :P O to w tym niestety chodzi, bo że to inteligentny gościu to każdy raczej wie.
@bartas97 Bo trzeba działać i reagować na EWIDENTNE błędy arbitrów. W tym meczu nie było żadnego bo Bellingham kopał Viniego. Brak reakcji pogrążył by tę ligę całkowicie, ale takie coś to poziom łebków pokroju Gali. Poważny klub?
@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.
0
@13th No a jak? Dopłacamy Negreirze ekstra żeby w innych meczach dla odwrócenia uwagi też robili wałki. I nawet w lidze mistrzów hiszpańscy arbitrzy to samo, dostają ekstra kasę od Laporty.
4
@macio_944 Ale on musi coś takiego robić bo przyciąga widzów i robi kliki :P O to w tym niestety chodzi, bo że to inteligentny gościu to każdy raczej wie.
0
@bartas97 Bo trzeba działać i reagować na EWIDENTNE błędy arbitrów. W tym meczu nie było żadnego bo Bellingham kopał Viniego. Brak reakcji pogrążył by tę ligę całkowicie, ale takie coś to poziom łebków pokroju Gali. Poważny klub?
4
Nie mają wstydu i klasy.
11
@esem91 "Na twarzy ma wypisane coś takiego, że chciałoby mu się przypier**lić"
3
@Kapitan hawk I do tego w studiu Eleven dywagują że 50/50 jakby nie widzieli że to Jude kopie pierwszy
0
@escarabajo Zjadłeś "m" w rozumiem.
2
@Marian_Pazdzioch Też stawiałem karny za pierwszym razem, ale to Jude mu wyje**ł kopa pierwszy xD
1
@FCB_dimiC Przez comebacki i mecze Realu mam już z 20 domów, więc mogę stawiać bez ryzyka. To się tyczyło tych co też mają kilka.
1
@KamQiX Oby tak dalej! Nie żebym źle życzył!
1
Gdzie Barca nie może tam Real pomoże. xD
1
BREAKING: Negreira zjadł kolacje i umył zęby.
2
@Szymemdymek Punkt przewagi i jutro mecz żeby były 4 pkt przewagi. Real ma zaległy mecz więc najgorzej będziemy punkt przed nimi.
0
I teraz pajęczynka z wolniaczka Isiego, dawać! :D
0
Ten se znowu zwyzywał arbitra i nic :D
1
@Culer9002 raczej pogranicze :P
0
Real okradziony!!!!!!!! Vini okradziony!!!!!!! NEGREIREAAA~!!!!!
2
Chłop wchodzi w drugiej połowie, żeby ratować mecz, ma kartkę od pauzy w następnym meczu i robi takie coś. No on ma IQ 20 jak nic.
2
Do twej łysiny wznosimy błaganie, strzel jeszcze jedną łysy patafianie!
0
@graco14 Pokaż mi drugą taką drużynę, która przegrywając zaczyna wszystko wrzucać w pole karne i wszystko wpada albo z dupy dostają karne?
4
@norbi77 Mega farta
0
W drugiej połowie wejdzie uciśniony, pokrzyczy tą wielką mordą na sędziego... Nie skończyłem pisać komentarza i 2-2 :D
0
Arda kartka jak nic, ale oczywiście pewnie bez
0
I karny będzie z tego haha
1
Kto złapał kurs temu chwała
1
Stawiać teraz domy na Real bo kurs będzie świetny
1
Zapasy dozwolone w Madrycie :D
1
Real w czapę i humor gituwa! Rayo jak zwykle (i jak wszyscy) spina się na wielki Real xD
0
@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.
0
@KrychaFCB HuNter co prawda najwięcej fragów, ale w kluczowym momencie meczu zawalił chyba 3 rundy przez co przegrali mecz. CS była okrutny,.