kuz

0

@13th No a jak? Dopłacamy Negreirze ekstra żeby w innych meczach dla odwrócenia uwagi też robili wałki. I nawet w lidze mistrzów hiszpańscy arbitrzy to samo, dostają ekstra kasę od Laporty.

kuz

4

@macio_944 Ale on musi coś takiego robić bo przyciąga widzów i robi kliki :P O to w tym niestety chodzi, bo że to inteligentny gościu to każdy raczej wie.

kuz

0

@bartas97 Bo trzeba działać i reagować na EWIDENTNE błędy arbitrów. W tym meczu nie było żadnego bo Bellingham kopał Viniego. Brak reakcji pogrążył by tę ligę całkowicie, ale takie coś to poziom łebków pokroju Gali. Poważny klub?

kuz

4


Nie mają wstydu i klasy.

kuz

11

@esem91 "Na twarzy ma wypisane coś takiego, że chciałoby mu się przypier**lić"

kuz

3

@Kapitan hawk I do tego w studiu Eleven dywagują że 50/50 jakby nie widzieli że to Jude kopie pierwszy

kuz

0

@escarabajo Zjadłeś "m" w rozumiem.

kuz

2

@Marian_Pazdzioch Też stawiałem karny za pierwszym razem, ale to Jude mu wyje**ł kopa pierwszy xD

kuz

1

@FCB_dimiC Przez comebacki i mecze Realu mam już z 20 domów, więc mogę stawiać bez ryzyka. To się tyczyło tych co też mają kilka.

kuz

1

@KamQiX Oby tak dalej! Nie żebym źle życzył!

kuz

1

Gdzie Barca nie może tam Real pomoże. xD

kuz

1

BREAKING: Negreira zjadł kolacje i umył zęby.

kuz

2

@Szymemdymek Punkt przewagi i jutro mecz żeby były 4 pkt przewagi. Real ma zaległy mecz więc najgorzej będziemy punkt przed nimi.

kuz

0

I teraz pajęczynka z wolniaczka Isiego, dawać! :D

kuz

0

Ten se znowu zwyzywał arbitra i nic :D

kuz

1

@Culer9002 raczej pogranicze :P

kuz

0

Real okradziony!!!!!!!! Vini okradziony!!!!!!! NEGREIREAAA~!!!!!

kuz

2

Chłop wchodzi w drugiej połowie, żeby ratować mecz, ma kartkę od pauzy w następnym meczu i robi takie coś. No on ma IQ 20 jak nic.

kuz

2

Do twej łysiny wznosimy błaganie, strzel jeszcze jedną łysy patafianie!

kuz

0

@graco14 Pokaż mi drugą taką drużynę, która przegrywając zaczyna wszystko wrzucać w pole karne i wszystko wpada albo z dupy dostają karne?

kuz

4

@norbi77 Mega farta

kuz

0

W drugiej połowie wejdzie uciśniony, pokrzyczy tą wielką mordą na sędziego... Nie skończyłem pisać komentarza i 2-2 :D

kuz

0

Arda kartka jak nic, ale oczywiście pewnie bez

kuz

0

I karny będzie z tego haha

kuz

1

Kto złapał kurs temu chwała

kuz

1

Stawiać teraz domy na Real bo kurs będzie świetny

kuz

1

Zapasy dozwolone w Madrycie :D

kuz

1

Real w czapę i humor gituwa! Rayo jak zwykle (i jak wszyscy) spina się na wielki Real xD

kuz

0

@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.

kuz

0

@KrychaFCB HuNter co prawda najwięcej fragów, ale w kluczowym momencie meczu zawalił chyba 3 rundy przez co przegrali mecz. CS była okrutny,.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?