- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1893 Culés
2
Napisałbym „cykl typowego Janusza z la bamby”, ale taki dni jak dziś bardziej pasują do:
Cykl frustrata z la bamby.
2:0 Rayo - hahaha. Jazda z kurami. Chu, spier, kur, dobrze im!! Hahaha!!
2:2 - matko jedyna jak można być tak jujową drużyną. Nie rozumie.
2:3 - żeby czternasta siła la ligi oddała wynik 2:0 byle realowi (koniecznie z małej). Można wyłączyć! Niech spadają z tej ligi! Ja wiedziołem, że tak będzie! Wyłanczam!
3:3 - brawo!! Wierzyłem w Was do końca. Od zawsze kibicuję Rayo. Nawet byłem kiedyś w tym mieście nieopodal Hamburga! Świetne do życia.
Drodzy Panowie:) mecz trwa 90 (97) minut i kończy się ostatnim gwizdkiem. Dziękuję:)
0
@escarabajo Ale to dobrze czytać takie komentarze w trakcie meczu.
1
@FcPortoFan1999 Ty oglądasz Ekstraklasę z zapartym tchem, nie dziwię się że Tobie się podobają tego typu komentarze.
0
@escarabajo Czymś trzeba próbować zasypać pustkę.
0
@escarabajo Zjadłeś "m" w rozumiem.
1
@kuz zapomniałeś wspomnieć o „wyłanczam”, o tym że Wajekano nie jest nieopodal Hamburga, i że nie pisze się „wiedziołem”;)
@FcPortoFan1999 wiem, smutne życie z ekstraklasa to lepsze niż smutne życie bez ekstraklasy;)
0
@escarabajo to są emocje, kolego. Emocje…
1
@July_6_BcN nie myliłbym emocji z frustracją.
1
@escarabajo Smutne życie? Z Ekstraklasą? Właśnie bardzo miłe życie, bo mimo iż ostatnio sędziowie w przeciętnej formie, to przynajmniej nie ma tak co kolejkę jak w pewnej Hiszpanii ;)
0
@escarabajo Ty może nie, ale weź pod uwagę, że nie mamy tu samych orłów emocjonalnych.
1
@July_6_BcN wiele rzeczy biorę pod uwagę i wiele rzeczy mnie bawi. Sporo też mnie „żenuje”, jeśli mogę użyć tego sformułowania:)