15 grudnia 2024, 22:49
0
Casado wygląda jak po 48 godzinach w kopalni
15 grudnia 2024, 22:48
4
Szczęsny gdyby zagrał to by strzelił dwie przynajmniej. #FlickOut
15 grudnia 2024, 22:47
@Bernard777 Poniosło Cię, idź spać lepiej
15 grudnia 2024, 22:46
W tym sezonie stawiamy wszystko na Ligę Mistrzów xd
15 grudnia 2024, 22:41
@Salchent otóż można xd
15 grudnia 2024, 22:39
@Bernard777 Do wyprowadzenia, atakować trzeba ale obrony nie można odpuścić.
15 grudnia 2024, 22:37
Oni myślą serio że Sorg dziś decyduje o czymkolwiek poza ubraniami jakie założył?
15 grudnia 2024, 22:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 grudnia 2024, 22:35
1
@Solenya No to chociaż je stworzył , w poprzednim był duchem przez 90 min, takie miał mecze :P
15 grudnia 2024, 22:30
Ferran ratuj :(
15 grudnia 2024, 22:29
Ludzie proszą o Ferrana, świat oszalał
15 grudnia 2024, 22:27
@michal26 No druga powtórka pokazała że całym obwodem wyszła na sekundę
15 grudnia 2024, 22:26
7
Olmo już dawno powinien zejść, co on robi na boisku?
15 grudnia 2024, 22:25
Wyszła piła niestety
15 grudnia 2024, 22:23
Nie no Robercik to dziś przechodzi sam Siebie xd
15 grudnia 2024, 22:21
2
@FanBarcy22 pewnie 80% to turyści z różnych stron świata. Prawdziwa grupa ultrasów dostała bana od Laporty xd tzw młyn
15 grudnia 2024, 22:14
Szaman dziś zaczarował bramkę
15 grudnia 2024, 22:13
No chyba sztab wie lepiej niż my z transmisji czy Yamal może grać :P
15 grudnia 2024, 22:09
@esem91 Nie no, sztab to zawodowcy, pewnie wszystko pod kontrolą. Przynajmniej w to wierzmy.
15 grudnia 2024, 22:07
@tbas W ostatnich meczach to ma vibe titanica...
15 grudnia 2024, 22:06
@Peniu Messi miał 19 lat a nie 17 :P
15 grudnia 2024, 22:00
10
Raphinha jak zwykle się dwoi i troi żeby coś z tego ulepić :D Chłopu plecy siądą niedługo
15 grudnia 2024, 21:56
@arkon____ @barteq to nie znałem cytatu, wziął mnie z zaskoczenia :D @DragonxNF o Yamalu: "W wieku 17 lat to ani Messi ani Ronaldo ani nawet Jezus Chrystus nie robili takich rzeczy.."
15 grudnia 2024, 21:53
5
Cwiakala co doje**ł z Jezusem Chrystusem aż się piwem zachlysnalem
Dobra oby druga połowa byla im. Hansiego Flicka a nie Xaviego
15 grudnia 2024, 21:51
Olmo do bazy, Fermin albo Gavi
15 grudnia 2024, 21:50
Yamala trzyma adrenalina, wypadnie pewnie :(
15 grudnia 2024, 21:47
5 minut, sędzia ogarnia jednak, szac
15 grudnia 2024, 21:40
Nie no co ten Pena teraz zrobił? W końcu ten fart mu się skonczy
15 grudnia 2024, 21:37
Gdyby to trafił to bramka TOP
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Casado wygląda jak po 48 godzinach w kopalni
4
Szczęsny gdyby zagrał to by strzelił dwie przynajmniej. #FlickOut
0
@Bernard777 Poniosło Cię, idź spać lepiej
0
W tym sezonie stawiamy wszystko na Ligę Mistrzów xd
0
@Salchent otóż można xd
0
@Bernard777 Do wyprowadzenia, atakować trzeba ale obrony nie można odpuścić.
0
Oni myślą serio że Sorg dziś decyduje o czymkolwiek poza ubraniami jakie założył?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Solenya No to chociaż je stworzył , w poprzednim był duchem przez 90 min, takie miał mecze :P
0
Ferran ratuj :(
0
Ludzie proszą o Ferrana, świat oszalał
0
@michal26 No druga powtórka pokazała że całym obwodem wyszła na sekundę
7
Olmo już dawno powinien zejść, co on robi na boisku?
1
Wyszła piła niestety
0
Nie no Robercik to dziś przechodzi sam Siebie xd
2
@FanBarcy22 pewnie 80% to turyści z różnych stron świata. Prawdziwa grupa ultrasów dostała bana od Laporty xd tzw młyn
0
Szaman dziś zaczarował bramkę
1
No chyba sztab wie lepiej niż my z transmisji czy Yamal może grać :P
1
@esem91 Nie no, sztab to zawodowcy, pewnie wszystko pod kontrolą. Przynajmniej w to wierzmy.
2
@tbas W ostatnich meczach to ma vibe titanica...
0
@Peniu Messi miał 19 lat a nie 17 :P
10
Raphinha jak zwykle się dwoi i troi żeby coś z tego ulepić :D Chłopu plecy siądą niedługo
2
@arkon____ @barteq to nie znałem cytatu, wziął mnie z zaskoczenia :D @DragonxNF o Yamalu: "W wieku 17 lat to ani Messi ani Ronaldo ani nawet Jezus Chrystus nie robili takich rzeczy.."
5
Cwiakala co doje**ł z Jezusem Chrystusem aż się piwem zachlysnalem
1
Dobra oby druga połowa byla im. Hansiego Flicka a nie Xaviego
2
Olmo do bazy, Fermin albo Gavi
2
Yamala trzyma adrenalina, wypadnie pewnie :(
0
5 minut, sędzia ogarnia jednak, szac
1
Nie no co ten Pena teraz zrobił? W końcu ten fart mu się skonczy
2
Gdyby to trafił to bramka TOP