FC Barcelona ma nadzieję na rozwiązanie kwestii Olmo i Pau Víctora przed konferencją prasową Hansiego Flicka przed meczem z UD Barbastro. [@ffpolo] (2️⃣)
Laporta dimission? Czy nie będzie miał jajec? Jak myślicie? Według mnie powinien, bo czekać prawie pół roku na ostatnią chwilę to musieli wiedzieć, że nic się nie da zrobić. Totalna kompromitacja.
Wszystkiego najlepszego w nowym roku La Ramblo! Alkohol już zrobił swoje ale życzę Wam żebyście zarejestrowali wszystko na czym Wam tylko zależy, bez podziałów!
@KamQiX Milan, Chelsea, Man Utd, można wymieniać jak się skończyły "sezony przejściowe" i brak ambicji. W takim marazmie i przejściu łatwo utknąć. @partymaker Nie był potrzebny i uważam, że lepiej było ściągnąć skrzydłowego i ŚPD po 30 mln od łebka, no ale jaki mamy na to wpływ? Dostaliśmy Olmo bo kadra według Flicka była kompletna.
Trochę śmieszy tutaj argument, że Laporta "mógł pozwolić na dwa sezony przejściowe bez trofeów...". Wyobrażacie sobie, ze Barca przez dwa sezony niczego nie wygrywa, ma słabe wyniki a kibice tutaj i ogólnie są zadowoleni i klepią zarząd i trenera po plecach? Przecież Laporta razem z trenerem od razu by polecieli i te sezony przejściowe byłyby na nic, w tym klubie są wymagania od fanów i presja sezon w sezon. Zapomnieli już niektórzy jaką 11 grał Koeman i Xavi? Mingueza, Braithwaite? Tuzy. To nie był sezon przejściowy według niektórych? I jak to się skończyło? Memami i kompromitacją, że Barca ma skład jak spadkowicz La Liga, smród ciągnie się dalej.
@misterio Wyobrażasz sobie dwa sezony bez trofeów i miłość do Laporty i trenera tutaj? Przecież wszystkich by na mordę wywalali sezonowych nie rozumiejący problemu. Barca nie ma sezonów przejściowych i tu Laporta ma rację, bo w tym przejściu możesz utknąć jak United czy swego czasu Chelsea.
@mientusek1407 Dlatego nie krytykuję Laporty, bo czego by nie zrobił to będzie źle i niedobrze :D Ale za to zaraz jesteś atakowany jako "wyznawca Laporty" bo chcesz dla klubu jak najlepiej i trzymasz kciuki, żeby zrobił cokolwiek aby było dobrze.
I zobaczcie na jakiej my jesteśmy karuzeli przez Laportę. 1. Krytykujemy zarząd bo kupuje w kryzysie gościa-szklankę za 60 milionów Euro. 2. Przepraszamy zarząd bo Olmo zagrał pierwsze mecze na TOP poziomie, jak z resztą cała ekipa, zaskoczył chyba wszystkich. 3. Spadła forma całego zespołu, Olmo zaczął łapać kontuzje, zaczęła się krytyka. 4. Teraz znowu problemy z zarejestrowaniem i ta sama śpiewka, kompromitacje i inne. Ja tam nie byłem w cyrku od 2016 i nie żałuję.
"On coś tam ten... idzie." Ze znajomymi do dziś ten tekst powtarzamy dla śmiechu. Chłop zapisał się na kartach rodzimego internetu jakby nie patrzeć, szkoda.
Ktoś, kto głosuje inaczej niż na Raphe powinien się zająć hodowlą jedwabników, bo to nie jest głosowanie na ulubionego piłkarza a nikt nie był blisko brazylijczyka.
@pollack tylko pisiory z ujemną inteligencją uważają, że tam jest tak samo jak było w TVP za pisu xD wiadomo, że jest w jedną stronę ale ludzie, bądźmy poważni.
@Herato Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale United przyciąga chyba największą ilość fanów zaraz po Realu i Barcy. Wątpie, że władze PL pozwolą żeby spadli. :))
@Mezocyklon87 Jest fajne powiedzenie, ze na jedną papierową słomkę, która rozwala Ci się w gębie przypada 5 hindusów, którzy srają do woreczka plastikowego i wrzucają to do Gangesu.
@TheNekro94 Większość robi pod Siebie, żyje w skrajnej biedzie jedną rodziną na 20m2, czy to tak fajnie? :) Chiny to jeszcze, ale takie Indie? Przecież to jedna wielka bieda.
@BORO_12 A został wybrany przez idiotów i ignorantów socios, ten model jest najgorszy aktualnie i nic nie da nam kłócenie się kto będzie lepszy, lepiej liczyć że Laporcie coś się uda niż go krytykować i narzekać bo niczego tym nie zmienisz.
@BORO_12 Czytałem nie tylko wywiady ale i programy, i to wszystko populistyczne gadki bez wiedzy na temat tego w jak głębokim gównie jesteśmy. Nikt z nich nie wiedział jaka jest prawdziwa sytuacja i każdy musiałby szyć z gówna. Laporta chyba najlepiej to potrafi bo ma najwięcej doświadczenia ze wszystkich w improwizacji i polityce. Poza tym kim Ty jesteś ze "już nie raz to tłumaczyłem"? :D każdy ma swoje przekonania i Twoje nie muszą być tymi jedynymi dobrymi. Ja nie wierzę ani w bajki Fonta ani Freixy, każdy z trzech miałby takie same problemy a po co gdybać co by było? Mamy to co mamy i socios poparli Laporte. Klub = socios. Oni zagłosowali na Laporte więc atakując go atakujesz socios którzy tworzą ten klub.
@BORO_12 W czym każdy jest lepszy? Jesteś jasnowidzem że wiesz co by zrobili inni z tym samym bagnem? Szkoda słuchać takich ludzi wszechwiedzących. Font byłby lepszy i uj, koniec gadki. @Traba727 no to po co pisać że Font czy inni byliby lepsi? Skąd to wiedzą?
@BORO_12 Nikt nie broni Laporty, zrozumcie to w końcu. Wystarczy zobaczyć że nie ma lepszych opcji aktualnie, klub był w szambie i nikt chyba nie zrobił by niczego lepiej, więc po co atakować Laporte? Wtedy atakujesz też klub.
0
Szkoda Flicka, bo gruby nie wyjdzie powiedzieć słowa a on będzie musiał cały wstyd na Siebie przyjąć i odpowiadać na głupie pytania. Ehhh.
0
Laporta dimission? Czy nie będzie miał jajec? Jak myślicie? Według mnie powinien, bo czekać prawie pół roku na ostatnią chwilę to musieli wiedzieć, że nic się nie da zrobić. Totalna kompromitacja.
6
Wszystkiego najlepszego w nowym roku La Ramblo! Alkohol już zrobił swoje ale życzę Wam żebyście zarejestrowali wszystko na czym Wam tylko zależy, bez podziałów!
1
@KamQiX Milan, Chelsea, Man Utd, można wymieniać jak się skończyły "sezony przejściowe" i brak ambicji. W takim marazmie i przejściu łatwo utknąć. @partymaker Nie był potrzebny i uważam, że lepiej było ściągnąć skrzydłowego i ŚPD po 30 mln od łebka, no ale jaki mamy na to wpływ? Dostaliśmy Olmo bo kadra według Flicka była kompletna.
0
@PatrykBarca śmiech przez łzy jednak
2
Trochę śmieszy tutaj argument, że Laporta "mógł pozwolić na dwa sezony przejściowe bez trofeów...". Wyobrażacie sobie, ze Barca przez dwa sezony niczego nie wygrywa, ma słabe wyniki a kibice tutaj i ogólnie są zadowoleni i klepią zarząd i trenera po plecach? Przecież Laporta razem z trenerem od razu by polecieli i te sezony przejściowe byłyby na nic, w tym klubie są wymagania od fanów i presja sezon w sezon. Zapomnieli już niektórzy jaką 11 grał Koeman i Xavi? Mingueza, Braithwaite? Tuzy. To nie był sezon przejściowy według niektórych? I jak to się skończyło? Memami i kompromitacją, że Barca ma skład jak spadkowicz La Liga, smród ciągnie się dalej.
3
@misterio Wyobrażasz sobie dwa sezony bez trofeów i miłość do Laporty i trenera tutaj? Przecież wszystkich by na mordę wywalali sezonowych nie rozumiejący problemu. Barca nie ma sezonów przejściowych i tu Laporta ma rację, bo w tym przejściu możesz utknąć jak United czy swego czasu Chelsea.
0
@mientusek1407 Dlatego nie krytykuję Laporty, bo czego by nie zrobił to będzie źle i niedobrze :D Ale za to zaraz jesteś atakowany jako "wyznawca Laporty" bo chcesz dla klubu jak najlepiej i trzymasz kciuki, żeby zrobił cokolwiek aby było dobrze.
0
I zobaczcie na jakiej my jesteśmy karuzeli przez Laportę.
1. Krytykujemy zarząd bo kupuje w kryzysie gościa-szklankę za 60 milionów Euro.
2. Przepraszamy zarząd bo Olmo zagrał pierwsze mecze na TOP poziomie, jak z resztą cała ekipa, zaskoczył chyba wszystkich.
3. Spadła forma całego zespołu, Olmo zaczął łapać kontuzje, zaczęła się krytyka.
4. Teraz znowu problemy z zarejestrowaniem i ta sama śpiewka, kompromitacje i inne.
Ja tam nie byłem w cyrku od 2016 i nie żałuję.
40
@D10SLEO Portugalczycy mają szczęście, że w finale ME złapał kontuzję, bo by go przegrali.
0
"Tiger, czy masz jakieś ostatnie życzenie przed śmiercią?"
"Odblokujcie wszystkie płyty główne, które zablokowałem."
Trochę ludzi odetchnie z ulgą.
1
@Sulimo Właśnie czytam, szkoda chłopa trochę, na swój sposób był śmieszny.
5
"On coś tam ten... idzie." Ze znajomymi do dziś ten tekst powtarzamy dla śmiechu. Chłop zapisał się na kartach rodzimego internetu jakby nie patrzeć, szkoda.
2
@Sulimo Tiger Bonzo się zawinął?!?!
0
@LukaszFan Według przepisów nie mogą właśnie xd
4
Jakieś ziomy walczą na c+ na jakiejś gali bokserskiej, chyba zawodowa, a tam onlyfans na sznurach reklama... Świat upadł.
1
Nie no beka, pokonali City naprężyli muskuły a teraz nadstawiają dupę znowu xD Jednak Barca aż tak nisko nie upadła.
21
Ktoś, kto głosuje inaczej niż na Raphe powinien się zająć hodowlą jedwabników, bo to nie jest głosowanie na ulubionego piłkarza a nikt nie był blisko brazylijczyka.
1
@pollack tylko pisiory z ujemną inteligencją uważają, że tam jest tak samo jak było w TVP za pisu xD wiadomo, że jest w jedną stronę ale ludzie, bądźmy poważni.
4
@Herato Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale United przyciąga chyba największą ilość fanów zaraz po Realu i Barcy. Wątpie, że władze PL pozwolą żeby spadli. :))
1
@MateS Kto pierwszy krzyknie "ku**a mać" albo "aaa je**ć to", albo uronił łzę, albo wstał i wyszedł.
7
Maszyna Pepa ruszyła, nikt ich już nie zatrzyma.
1
@Janas11224 Od 2016 do teraz, ale to już final boss, konkretnie to wprowadzenie stadion olimpijski w Rzymie :D
2
@Mezocyklon87 Jest fajne powiedzenie, ze na jedną papierową słomkę, która rozwala Ci się w gębie przypada 5 hindusów, którzy srają do woreczka plastikowego i wrzucają to do Gangesu.
0
@TheNekro94 Większość robi pod Siebie, żyje w skrajnej biedzie jedną rodziną na 20m2, czy to tak fajnie? :) Chiny to jeszcze, ale takie Indie? Przecież to jedna wielka bieda.
1
To w której minucie City się wy**bie? :D
0
@BORO_12 A został wybrany przez idiotów i ignorantów socios, ten model jest najgorszy aktualnie i nic nie da nam kłócenie się kto będzie lepszy, lepiej liczyć że Laporcie coś się uda niż go krytykować i narzekać bo niczego tym nie zmienisz.
0
@BORO_12 Czytałem nie tylko wywiady ale i programy, i to wszystko populistyczne gadki bez wiedzy na temat tego w jak głębokim gównie jesteśmy. Nikt z nich nie wiedział jaka jest prawdziwa sytuacja i każdy musiałby szyć z gówna. Laporta chyba najlepiej to potrafi bo ma najwięcej doświadczenia ze wszystkich w improwizacji i polityce. Poza tym kim Ty jesteś ze "już nie raz to tłumaczyłem"? :D każdy ma swoje przekonania i Twoje nie muszą być tymi jedynymi dobrymi. Ja nie wierzę ani w bajki Fonta ani Freixy, każdy z trzech miałby takie same problemy a po co gdybać co by było? Mamy to co mamy i socios poparli Laporte. Klub = socios. Oni zagłosowali na Laporte więc atakując go atakujesz socios którzy tworzą ten klub.
0
@BORO_12 W czym każdy jest lepszy? Jesteś jasnowidzem że wiesz co by zrobili inni z tym samym bagnem? Szkoda słuchać takich ludzi wszechwiedzących. Font byłby lepszy i uj, koniec gadki. @Traba727 no to po co pisać że Font czy inni byliby lepsi? Skąd to wiedzą?
0
@BORO_12 Nikt nie broni Laporty, zrozumcie to w końcu. Wystarczy zobaczyć że nie ma lepszych opcji aktualnie, klub był w szambie i nikt chyba nie zrobił by niczego lepiej, więc po co atakować Laporte? Wtedy atakujesz też klub.