Oho, widzę gruby nie lubi jak ktoś mówi prawdę i trzeba było Raphinhe ustawić do pionu. Piękna atmosfera w tym klubie panuje, ale Raphinha powiedział po prostu prawdę, kto by chciał teraz tu dołączyć jeżeli nie ma pewności, że zagra w ogóle jeden mecz?
@MOLESTA Sami są idiotami więc nawet nie biorą pod uwagę, że coś jest głupie. Macier nadaje się w kaftan a Kłeczek ma głowę tak głęboko w du*ie Jarka, że też nic nie ogarnia.
Nico Williams to chyba największy wygrany, jak sobie teraz patrzy co się dzieje z Olmo to myśli: Jak dobrze, że zostałem. :P I jak sam uważałem, że cofa swoją karierę to w tym wypadku wyszedł na tym dobrze. :D
@patrix211 Nie opłaca. Aktualnie ps5 z napędem na promocji wyrwiesz za 1999 zł, teraz 2699 ale się nie opłaca za tyle. PS5 pro jest za 3499 zł, parametrami na razie nie ma sensu tyle dokładać, bo w każdą aktualną gierkę zagrasz na PS5 bez problemu, a do dobrego PC też daleko.
Nie no ten Endrick irytuje chyba nawet kolegów, macha rękoma jak teraz po strzale Brahima, jakby ten miał mu każdą piłkę wystawiać. Z R9 wspólne to on ma chyba tylko zamiłowanie do jedzenia.
@takisobiektos Problemem są Ci, którzy tyle za nich płacą bo mają nadzieję na kolejnego Neymara. Trochę jak granie na loterii, może się uda a może nie, z naciskiem na nie.
@takisobiektos No bo bogate i topowe kluby tak hajpują każdego z nich. Gdyby hype nie był tak wysoki to by szli za 10 milionów do jakiegoś Lille czy innego Young Boys, a tak klub wydaje 50 baniek a po sezonie koleś tuła się na wypożyczeniach i sam nie wie jak karierą pokierować.
@Coutinho007@Rhoo Wszyscy Ci młodzi Brazole powinni pierw iść do średniaka w Europie a potem jak potwierdzą, że coś potrafią grać w dużym klubie. Robią odwrotnie i kończą zapomnieni w spadkowiczach.
@Solenya Dla takich klubów to jest nagroda zagrać z Barcą/Realem czy jakąś firmą z 1 ligi, moim zdaniem grając na każdym szczeblu powinna być na to szansa i jest to fajne. U nas pierw jest puchar okręgowy potem wojewódzki i nigdy nikt mocny nie gra ze słabeuszem chyba, że słabeusz daleko zajdzie. Szkoda.
@Konias4318 Mieliśmy ograniczony limit płacowy w którym nie mieścił się Olmo w sierpniu. Wypadł Christensen i w miejsce Jego pensji zarejestrowali Olmo, tymczasowo bo od stycznia kontrakt Christensena wraca. Mieliśmy/mamy zasadę 1/4 przez ten właśnie przekroczony limit płac. Każda sprzedaż/dzwignia/zastrzyk gotówki zwiększa przychody klubu, które zmniejszają nam też limit płac, jeżeli się w nim mieścimy, wracamy do zasady 1/1 i możemy zarejestrować Olmo i Christensena bez problemów.
0
@Irmscher10 To, że to ironiczny post bo Jego fani
0
@Faro Serio? Gość jest w drużynie a media wpychają jego numer komuś kogo tylko plotki łączą z Barcą?
2
Ogólnie to wiecie, że Budda nie może iść do więzienia, bo do 26 rż jest się zwolnionym z podatku? :D
0
@wojopancer No tak jak napisałem , sam uważałem że źle wybrał zostając (nawet nie chodzi o Barcę) ale czas pokazuje że jednak dobrze.
0
@boss000 Kleczek może i to zaplanował ale Macier na bank nie ogarnął
4
Oho, widzę gruby nie lubi jak ktoś mówi prawdę i trzeba było Raphinhe ustawić do pionu. Piękna atmosfera w tym klubie panuje, ale Raphinha powiedział po prostu prawdę, kto by chciał teraz tu dołączyć jeżeli nie ma pewności, że zagra w ogóle jeden mecz?
8
@marcin62 Baba jaki proces myślowy musiała załączyć żeby wydukać o co jej chodzi xD Szok
6
@jaras121 Po Superpucharze, żeby mógł sobie zagrać, wybiorą moment na najsłabszych rywali w lidze.
0
@MOLESTA Sami są idiotami więc nawet nie biorą pod uwagę, że coś jest głupie. Macier nadaje się w kaftan a Kłeczek ma głowę tak głęboko w du*ie Jarka, że też nic nie ogarnia.
3
Nico Williams to chyba największy wygrany, jak sobie teraz patrzy co się dzieje z Olmo to myśli: Jak dobrze, że zostałem. :P I jak sam uważałem, że cofa swoją karierę to w tym wypadku wyszedł na tym dobrze. :D
0
@Faro Żaden fejk, ale łykanie takich dziennikarskich wypocin to już wyższy level :)
5
@patrix211 Nie opłaca. Aktualnie ps5 z napędem na promocji wyrwiesz za 1999 zł, teraz 2699 ale się nie opłaca za tyle. PS5 pro jest za 3499 zł, parametrami na razie nie ma sensu tyle dokładać, bo w każdą aktualną gierkę zagrasz na PS5 bez problemu, a do dobrego PC też daleko.
3
@snupson Oczywiście, że warto, z reguły jakoś na wiosnę wlatuje wyprzedaż i przy zapowiedzi kolejnej wersji ta stara jest na mega promce.
1
@Eklerek Lepiej tego nie pokazywać, bo zaraz pewne środowiska idiotów będą miały problem do Ronaldo po latach xD
0
Hahaha właśnie w tej akcji Endrick sobie załatwił u Carlo ławkę do końca sezonu.
0
@KanapkaFCB Roque szybko poszedł po rozum do głowy, ale Endrcika będą tak pompować, że będzie tam siedział aż zniknie
0
@FcPortoFan1999 Idealnie :D
0
@FcPortoFan1999 No i zastąpi, ale jakiegoś Viniciousa Souze z drugoligowca :D
1
Nie no ten Endrick irytuje chyba nawet kolegów, macha rękoma jak teraz po strzale Brahima, jakby ten miał mu każdą piłkę wystawiać. Z R9 wspólne to on ma chyba tylko zamiłowanie do jedzenia.
2
@takisobiektos Problemem są Ci, którzy tyle za nich płacą bo mają nadzieję na kolejnego Neymara. Trochę jak granie na loterii, może się uda a może nie, z naciskiem na nie.
2
@takisobiektos No bo bogate i topowe kluby tak hajpują każdego z nich. Gdyby hype nie był tak wysoki to by szli za 10 milionów do jakiegoś Lille czy innego Young Boys, a tak klub wydaje 50 baniek a po sezonie koleś tuła się na wypożyczeniach i sam nie wie jak karierą pokierować.
4
@Coutinho007 @Rhoo Wszyscy Ci młodzi Brazole powinni pierw iść do średniaka w Europie a potem jak potwierdzą, że coś potrafią grać w dużym klubie. Robią odwrotnie i kończą zapomnieni w spadkowiczach.
5
@Solenya Dla takich klubów to jest nagroda zagrać z Barcą/Realem czy jakąś firmą z 1 ligi, moim zdaniem grając na każdym szczeblu powinna być na to szansa i jest to fajne. U nas pierw jest puchar okręgowy potem wojewódzki i nigdy nikt mocny nie gra ze słabeuszem chyba, że słabeusz daleko zajdzie. Szkoda.
3
Ale ten Endrick jest mierniakiem :D Krótka przygoda go czeka w topowych klubach
1
@Popitek12 Czyli warto wygrac, bo nie będą musieli już do końca grać ani jednego meczu w lidze i skupić się na LM.
7
Hahah De Jong jest żałosny, na tle 4to ligowca chyba można już tak powiedzieć?
2
Albatrosy jednak za mocne :D cienko to widzę
0
Brat Munira dziś ukąsi?
0
@Konias4318 Mieliśmy ograniczony limit płacowy w którym nie mieścił się Olmo w sierpniu. Wypadł Christensen i w miejsce Jego pensji zarejestrowali Olmo, tymczasowo bo od stycznia kontrakt Christensena wraca. Mieliśmy/mamy zasadę 1/4 przez ten właśnie przekroczony limit płac. Każda sprzedaż/dzwignia/zastrzyk gotówki zwiększa przychody klubu, które zmniejszają nam też limit płac, jeżeli się w nim mieścimy, wracamy do zasady 1/1 i możemy zarejestrować Olmo i Christensena bez problemów.
1
@Kamiloza91 Lepiej oddać walkowerem wszystkie mecze do końca i skupić się na następnym sezonie :)