Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.
Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.
@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?
5
Nico zmienił tor lotu piłki, teraz coś powiecie? Świetna decyzja.
1
W sumie piłka dotknęła gracza Bilbao więc po to jest var, decyzja słuszna w świetle przepisów
5
U Gali piana się już toczy z gęby , rodzice go pasami związują
2
Ale fart xDD De Jong do szafy
0
Znowu FDJ sabotuje, wyje**c go z tej drużyny jak najszybciej.
8
Nie. Zesrać. Się. Metr. Przed. Kiblem.
Powtarzam to sobie teraz.
0
@ali3gator Można się śmiać ale to prawda.
12
Gavi wojownik, gol, asysta a schodzi jakby niezadowolony. Takich charakterów tu trzeba.
0
Lewy do bazy? Powinien.
0
Balde do nikogo xD
3
A potem Flick obrywa za problem z dostawieniem nogi xd
0
Bobek proszę Cie... Taka piękna akcja.
0
Dobrze że do Bobka nie podawał bo by kibice piłkę łapali xD
0
Dobra, uspokoili :)
0
Dobra to już czas, to się zemści za chwileczkę :)
1
@sergio5 ćwierć mózgi jak on tego nie zrozumieją, już pewnie Gullita nie lubią.
1
@gumaz Ja też, ale dzisiaj do jutra będzie nastawienie bojowe na Madryt :D
12
45 minut albo ciut więcej dzieli nas od "dawać ten Real" albo "ten sezon jest przegrany". Trzymajmy kciuki.
7
Oby Szczena jeszcze kilka interwencji jak w pierwszej połowie i Pena siądzie na stałe, o nic więcej nie proszę.
0
Mogło by Bilbao strzelić bo my chyba chcemy 1-0 wygrac :P siedli strasznie
0
Lewy wylosował znowu formę Michniewicz
2
Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.
4
Znowu 20 hektarów miejsca przed polem karnym, dobrze że Casado doskoczył
4
Poczuł oddech Peni
21
Zamknęli Pene w szatni w kiblu jak nic :D chłop nagle w ważnym meczu się spóźnił hahah
7
Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.
15
@blakkudium 52 stronnicowy dokument potwierdzający, że Barca jest niewinna. Laporcie pomagał niejaki Wojciech G.
2
@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?
0
@blakkudium Czyli dwa mecze superpucharu opuści?
2
@Hajny Wstrzymałbym się jeszcze z ocenami :)