kuz

5

Nico zmienił tor lotu piłki, teraz coś powiecie? Świetna decyzja.

kuz

1

W sumie piłka dotknęła gracza Bilbao więc po to jest var, decyzja słuszna w świetle przepisów

kuz

5

U Gali piana się już toczy z gęby , rodzice go pasami związują

kuz

2

Ale fart xDD De Jong do szafy

kuz

0

Znowu FDJ sabotuje, wyje**c go z tej drużyny jak najszybciej.

kuz

8

Nie. Zesrać. Się. Metr. Przed. Kiblem.

Powtarzam to sobie teraz.

kuz

0

@ali3gator Można się śmiać ale to prawda.

kuz

12

Gavi wojownik, gol, asysta a schodzi jakby niezadowolony. Takich charakterów tu trzeba.

kuz

0

Lewy do bazy? Powinien.

kuz

0

Balde do nikogo xD

kuz

3

A potem Flick obrywa za problem z dostawieniem nogi xd

kuz

0

Bobek proszę Cie... Taka piękna akcja.

kuz

0

Dobrze że do Bobka nie podawał bo by kibice piłkę łapali xD

kuz

0

Dobra, uspokoili :)

kuz

0

Dobra to już czas, to się zemści za chwileczkę :)

kuz

1

@sergio5 ćwierć mózgi jak on tego nie zrozumieją, już pewnie Gullita nie lubią.

kuz

1

@gumaz Ja też, ale dzisiaj do jutra będzie nastawienie bojowe na Madryt :D

kuz

12

45 minut albo ciut więcej dzieli nas od "dawać ten Real" albo "ten sezon jest przegrany". Trzymajmy kciuki.

kuz

7

Oby Szczena jeszcze kilka interwencji jak w pierwszej połowie i Pena siądzie na stałe, o nic więcej nie proszę.

kuz

0

Mogło by Bilbao strzelić bo my chyba chcemy 1-0 wygrac :P siedli strasznie

kuz

0

Lewy wylosował znowu formę Michniewicz

kuz

2

Szczena nie dość, że presja ogromna bo każdy ruch śledzą to jeszcze brak czutki meczowej , mega ciężko takie coś dźwignąć więc nie krytykujmy proszę jak coś nie wyjdzie. To już nie jest puchar z czwartoligowcem.

kuz

4

Znowu 20 hektarów miejsca przed polem karnym, dobrze że Casado doskoczył

kuz

4

Poczuł oddech Peni

kuz

21

Zamknęli Pene w szatni w kiblu jak nic :D chłop nagle w ważnym meczu się spóźnił hahah

kuz

7

Wiecie jakie straty Tebas by poniósł gdyby taka gwiazda (bądź co bądź ten brzydal nią jest w tej lidze) nie zagrała w SPH? Przecież Araby zaraz by żądali rekompensaty albo by mniej zapłacili. Biznes is biznes niestety.

kuz

15

@blakkudium 52 stronnicowy dokument potwierdzający, że Barca jest niewinna. Laporcie pomagał niejaki Wojciech G.

kuz

2

@MOLESTA Wystarczyło by przyjąć karę, przeprosić publicznie i postanowić poprawę, poprawić sobie PR dzięki głośnej czerwonej, ale ten dzban jest za głupi na to razem ze swoim klubem, bo po co jak można pod prąd ze wszystkimi?

kuz

0

@blakkudium Czyli dwa mecze superpucharu opuści?

kuz

2

@Hajny Wstrzymałbym się jeszcze z ocenami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?