kuz

1

The office have all sat back down now.

It was a false alarm, Laporta was refreshing the wrong bank website.

No money has been received.
@gerardromero

To już są żarty prawda? :D

kuz

3

@sergio5 Bo pieniądze lubią ciszę. Floro ma łeb na karku i załatwia wszystko bez kopania się z Tebasem i łataniem tym problemów. Oni problemów nie mieli i dlatego nic się o tym nie mówi.

kuz

2

@Silencee09 Zastanów się krótko co napisałeś, nie możemy ich zarejestrować = nie są naszymi zawodnikami tylko mają wolną kartę. Jak chcesz ich wypożyczyć? Nie mamy ich karty zawodniczej.

kuz

0

@Nightraider Mam świadomość. To tylko takie inside żarty.

kuz

0

@tbas Może obgadują plan podania się do dymisji?

kuz

1

@Lewy952468xx Ale sprzedaż już poszła, tylko idioci z zarządu nie zdążyli z zaksięgowaniem przelewu. Sami sobie są winni bo mieli czas od sierpnia na ogarnięcie dźwigni i kontakt z La Ligą w celu ustalenia rozwiązań.

kuz

0

@BORO_12 A co jest mniej złym? To, że Laporta którego nienawidzicie zostanie zdymisjonowany a klub będzie po raz kolejny kolebką wstydu w Europie? Przecież to są tylko złe rozwiązania i żadne dla KLUBU nie jest dobre, ale to już trzeba kogoś, kogo się nie zna tak nienawidzić własnie :P Myślenie, że zwolnienie i niepowodzenie Laporty polepszy humor kibicowi Barcy jest dziwne, bo po Laporcie Barca nadal będzie, nadal będą te same problemy i wstyd na cały świat.

kuz

0

1. Cieszymy się z upadku Laporty bo to krętacz i mu się należy.
2. Ubolewamy bo klub znowu się kompromituje i odbija się to na formie i opinii.
Lepiej żeby La Liga zarejestrowała Olmo, ale cała Hiszpania potem nas nienawidziła jeszcze bardziej za "uchylanie" prawa dla nas? Czy lepiej, żeby tego nie zrobiła, Laporta dostał po dupie, ale Flick został bez dwóch zawodników i cały świat się z nas śmiał? Tu nie ma dobrych rozwiązań, wstyd jak cholera...
Abstrahując już od tego, to zauważyłem, że jest ogrom osób tak nienawidzących Laporty, że Jego niepowodzenia i upadek przekładają ponad dobre imię klubu, jakby wszystko co mu się aktualnie nie udaje nie dotyczyło klubu pośrednio lub bezpośrednio.

kuz

0

Laporta już na**bany czy nie zapomniał o konferencji?

kuz

1

@Arden A czym się dyrektor sportowy zajmuje? Przecież to praktycznie prawa ręka Laporty :D Przez 4 miesiące olewali temat a na kluczowy czas wyjechał na urlop, nie no, gituwa!

kuz

1

@Popitek12 Przy aktualnych formach obu zespołów, strzelenie jednej bramki to będzie dla nich sukces. Nie ma na co liczyć raczej.

kuz

0

Klub się sypie i kompromituje na oczach całego świata piłkarskiego i nie tylko, a Deco zostawił szwagra i pojechał na flaszkę świąteczna do Brazylii :D Ten zarząd dostarcza więcej upokorzeń niż wszystkie poprzednie razem, nawet za Barto nie było takich karuzeli bo uciekł przed burzą xd szok

kuz

0

@Tomek54321 No wiem, masz rację, ale to nie zmienia faktu że Tebas nienawidzi Barcy

kuz

0

@Tomek54321 W którym miejscu go bronie?

kuz

4

Z dobrych wieści, to Dani Rodriguez ma szansę na debiut w PK, o ile mecz będzie łatwy i przyjemny. Kolejny spawn super talentu? Dlaczego by nie?

kuz

4

@gumaz Tu w promilach będzie mierzone, głosy rodziny i przyjaciół

kuz

4

@Culer9002 Ciekawe czy Olmo dobre jajka smaży

kuz

0

@MatBac1991 Zawodowy piłkarz a nie odróżnia budżetu od limitu płac, nawet dalej nie czytałem. :)

kuz

1

Brakuje jeszcze żeby Szczęsny wpuścił babola z Barbarzyńcami i żebyśmy odpadli, wtedy to najlepiej chyba na rok zamknąć się w piwnicy bez internetu. :D

kuz

3

@Kgorecki2500 A ja wolałem żeby został w tej formie z początku gry, bez mutantów :D Jakoś ten wątek z mutantami mnie odepchnął, może dlatego że byłem gówniakiem jak w to pierwszy raz grałem i najwyraźniej musiałem się bać w to grać :D

kuz

0

@Nightraider No to wina ligi, że na takie coś pozwala :D Jeżeli masz dobrze skonstruowane regulaminy i prawo, to takie wałki by nie przeszły, a tutaj jakoś się udało? Cała dokumentacja i wszystkie potrzebne rzeczy dostali, sprawdzili, przeanalizowali i zaakceptowali (krótko to nie trwało) więc czemu teraz to nie jest wina ligi?

kuz

1

@robsesh Oni od zawsze byli leniwymi ludźmi, którym nic się nie chce. Ten model klubu dlatego traci rację bytu w tych czasach.

kuz

0

@Nightraider Nie mogą wyciągnąć żadnych konsekwencji za dźwignie finansowe, jeżeli na tamten okres było to legalne i dozwolone. Tak jak napisałeś, zmienili i uszczelnili regulaminy, ale to działa na teraz a nie na przeszłość. Więc Tebas nie może nas "zaorać" jeśli tylko zechce za to, co było, bo mimo, że były to nieudolne działania Laporty to jednak skuteczne i legalne według ówczesnego prawa.

kuz

0

@Nightraider "Po drugie, liga po drodze uszczelniła przepisy i manewry typu dźwignie już nie wpływają na FFP" a prawo nie działa wstecz, więc nic nie mogą nam zrobić, bo było to dozwolone na tamten okres. Tebas orze tę ligę bez przerwy, a nas może jedynie cmoknąć bo ma świadomość, że bez Barcy La Liga będzie drugą ligą francuską z Realem i dalej długo długo niczym jeżeli chodzi o marketing i oglądalność.

kuz

0

@takisobiektos @Nightraider Tu nie tylko o to chodzi, bo już wcześniej Bilbao czy inne kluby ciągle nas atakowały. Ciągłe skargi, że robimy transfery nie mając pieniędzy, weryfikacje, jakieś dziwne wpisy na twitterze, przecież w tej lidze większość ekip z chęcią by nas do segunda wrzuciła gdyby mogła, ale przecież dopóki La Liga na coś zezwala to chyba jest to legalne? Nie naginali dla nas prawa tylko wykorzystywaliśmy luki w ich regulaminach i prawie żeby cokolwiek zdziałać?

kuz

4

Wszystkie kluby La Liga tylko czekają na nasz upadek, niech dalej poklaskują Tebasowi to za parę lat poziom spadnie do poziomu ligi czeskiej. Chłop jawnie obniża poziom od sędziów po FFP a oni wszyscy sobie obrali Barcę za wroga, bo byliśmy za superligą. Ciekawe, że Floro był głównym prowodyrem tego projektu a nikt mu za złe nie ma? :) Laporta powinien się podać do dymisji za ten cyrk z Olmo, to fakt i jeżeli ktoś uważa, że ludzie go nadal bronią to nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Tu nie chodzi o Laportę, bo on kiedyś odejdzie tak jak odszedł Bartomeu. Tu chodzi o klub i bronienie Jego wartości, które wspomniana dwójka pozwala tłamsić, bo i Barto i teraz Laporta jawnie się kompromitowali/kompromitują zamiast działać z głową. Wotum nieufności albo dymisja to kolejne problemy, kolejny cios w formę drużyny która i tak nie jest najlepsza, bardzo jest nam to teraz potrzebne, ale chyba jest nieuniknione jeżeli nie zmajstrują czegoś jutro.

kuz

0

@22_LR No nie, bo w tym przypadku La Liga musi wszystkie złożone dokumenty zweryfikować i sprawdzić i dopiero wtedy oficjalnie je akceptują, wiele razy już tak było, że trwało to wieki. Poczytaj, a ja radzę sobie zajebiście.

kuz

4

Laporta wyczerpał już wszystkie pokłady cierpliwości fanów, ale warto pamiętać, że La Liga uwielbia Madryt a nienawidzi Katalonii i Barcelony, zrobią wszystko żeby w stolicy było lepiej, także nie zdziwię się jak nasi złożyli wszystkie dokumenty a tamci się ociągali z rozpatrzeniem. Oni się wszyscy karmią jak Barca się kompromituje a w tej sytuacji finansowej wystarczy chcieć coś utrudnić żeby osiągnąć sukces.

kuz

2

Wotum nieufności analizowane :P Pali się stołek ojjj pali. Fajnie jakby Pique namówili na prezydenture.

kuz

2

@Sulimo Dobrze lutnac piwo po wczorajszym żeby odżyć trochę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?