- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
9
Far Cry 1 trzyma klimat. To jest prawdziwy horror i pomimo grafiki można się przerazić xd Na szczęście na razie jeszcze nie ma tych potworów co się maskować potrafią.
https://zapodaj.net/plik-2V80nMxjSo
I jak to gry z tamtych czasów... potrafi być trudna
@macio_944 @marcin62 @PatrychoO @Jakchcesz @esem91 @DonCarletto @fart @MesQueUnClub_87 @KamQiX
2
@Kgorecki2500 Far Cry jak na swoje czasy (2004 rok) to był sztos graficzny.
3
@Kgorecki2500 A ja wolałem żeby został w tej formie z początku gry, bez mutantów :D Jakoś ten wątek z mutantami mnie odepchnął, może dlatego że byłem gówniakiem jak w to pierwszy raz grałem i najwyraźniej musiałem się bać w to grać :D
0
@kuz Ja tej gry nigdy nie skończyłem przez te potwory bo też się bałem xd
2
@Kgorecki2500 sztosik gierka, mój ulubiony FPS dla pojedynczego gracza.
Nawet 3cia część mnie tak nie wciągnęła.
1
@Kgorecki2500 FarCry 1 to mogę powiedzieć że gra mojego życia. Rok 2004, pierwszy komputer, demo z CD-Action i wspaniała misja pt. Fort. Jak ja się wtedy w to wciągnąłem w wieku 10 lat to mała głowa.Klimat tam się wylewał z ekranu a muzyka po prostu sprawiała, że pojawiała się gęsią skórka. Katowałem to demo i katowałem i przez lata marzyłem by mieć pełną wersję no ale wiadomo jak to było w tamtych latach z zakupem gier.
Drogo i dostępność w małej wiosce niezbyt. Aż po kilku latach kumpel gdzieś mi to załatwił no i w końcu zagrałem w full wersję. Muszę przyznać, że były naprawdę trudne momenty szczególnie pod koniec. Seria Far Cry niestety powędrowała w ręce klepaczy kodu Ubisoft no i po ciekawiej części 2 i bardzo dobrej 3 poszli na łatwiznę i łatwe pieniążki robiąc to samo i to samo. Marzy mi się powrót do korzeni i zabawę na bardziej zamkniętej mapie tak jak w Far Cry 1 od firmy Crytek.