kuz

0

Należało się już wcześniej! :) Atletico nie istnieje

kuz

0

Z Leganes też cisnelismy cały mecz, żeby zaraz brama z dupy znowu nas nie załatwiła.

kuz

0

@Antimadridista_WR Nie wiem, w La Liga nic nie ma sensu i znaczenia

kuz

0

Ta ręka by nic nie zmieniła, piłka by wyszła

kuz

2

Rapha to się bawi piłką

kuz

0

Na bank Atleti wychodzi z myślą: "przeje**li z Leganes, golimy ich."

kuz

0

@Faro No i rozwiał wszystkie wątpliwości i ploty tych szmaciarzy z mediów :P Polaczki mogą się rozejść

kuz

0

@PatrykBarca Najwięcej operuje w środku, ale schodził z lewej.

kuz

0

Rapha na prawej stronie? Ciekawe jak to zadziała. Strach rośnie.

kuz

0

Pepula poleci jak tak dalej pójdzie xd ile można?

kuz

0

@Popitek12 Chelsea? W żadnej, to prawda :D

kuz

0

@FcPortoFan1999 Niestety nie u wszystkich, pewnie z dnia na dzień u Ciebie też przestanie.

kuz

0

@Wasacz_ Mam Origina od początku, poczytaj komentarze. Wielu ludzi narzeka na to, że od grudnia przestało działać na Youtubie :(

kuz

0

@Wasacz_ Na odtwarzaczu YouTube, pierwszy raz w sumie dziś.

kuz

0

@gumaz Rok temu chyba było to samo?

kuz

0

Chyba finalnie skończyło się oglądanie YouTube z adblockiem jakimkolwiek :P Teraz dostałem komunikat, że muszę wyłączyć albo filmy będą zablokowane :D

kuz

1



Niedługo powinien zacząć się koncert Metallicy na żywo (ale zarejestrowany 13 grudnia, dla jasności :)), jakby ktoś się nudził i chciał posłuchać dobrej muzy na wieczór. :)

kuz

0

Nie widziałem gola xD

kuz

2

kuz

0

@BezglutenowyPedri Wolałbym być np. takim Dawidem Podsiadło albo Quebo. Mają od groma kasy, są rozpoznawalni w Polsce, ale jak chcą trochę prywatności to wyjeżdżają sobie gdzieś za granice do mniejszego miasta i odpoczywają od tego wszystkiego.

kuz

0

@BulaKG A co? Odpadliśmy z LM czy PK? Bo chyba mnie coś ominęło.

kuz

1

Serio ten ziomek z Monaco nawet żółtej nie dostał za te wejście w Donnarume? XDDDD

kuz

3

Komentarz usunięty

kuz

1

@blakkudium Kounde powinien tak strzelić z Leganes, identyczna sytuacja :D

kuz

1

@NeroTFP1 Falcao Ronaldo i Messi wtedy w La Lidze robili takie liczby do których teraz "topowy sezon Viniego" nawet nie ma podjazdu :D Trzeci Falcao miał coś pod 30 goli gdzie teraz 20 to już top

kuz

1

@blakkudium La Liga nie istnieje bez Barcelony dlatego Tebas nie może nas zablokować z żadną rejestracją itp. Te wojenki to tylko na pokaz.

kuz

1

@Eklerek Na instagramie chyba nie ma grup jako takich? + mamy insta zespołowego, ale chyba wiekowy target naszych obserwujących jest bardziej facebookowy, bo na insta żadnych liczb nie robimy a na fejsie już tak :P

kuz

2

@Eklerek Mam kapelę, której prowadzimy fanpage (koncerty, wydarzenia) informujemy tam ludzi o w/w. Poza tym mam sporo grupek muzycznych/gitarowych/sprzętowych w których lubię porozmawiać z różnymi ludźmi ze świata, podzielić się wiedzą i pochłonąć jej trochę w różnych dziedzinach. @Archie Ale sam algorytm działa dobrze, bo po wejściu w rolki mam "swoje", te które mnie interesują w miarę. Chodzi o to co na głównej w proponowanych wywala, czyli kompletny shit.

kuz

2

@prucnalkam Wszystko pod publiczkę, pod bycie "fajnym" w telewizji :) Od zawsze tak było. Na palcach jednej ręki można policzyć "polityków" którzy są/byli dla ludzi, i to przeważnie Ci na niższych szczeblach, czyli radni gminni którzy nie mają z tego ogromnych pieniędzy. Jak już się któryś dostaje wyżej do rzadu (koryta) to z automatu zapomina po co tam jest. Zostaje wybrany przez ludzi a ma ich głęboko gdzieś. Tak to od zawsze wygląda dlatego gardzę polityką.

kuz

2

Ciekaw jestem jak działa algorytm facebooka co do rolek, bo na głównej mam zawsze jakiś shit proponowany (tępi influ, gówno z podtekstem erotycznym, inne internetowe debilizmy) a jak już wejdę w dział rolek to mam dostosowane pod Siebie (piłka, muzyka, gry itp.) Na siłę wciskają takie idiotyzmy ludziom, nawet tym których to nie interesuje, a potem się dziwić, że takie głupie dzieciaki i społeczeństwo. Nie da się nawet tego zablokować w żaden sposób bo algorytm mimo blokowania dalej podrzuca takie coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?