Niedługo powinien zacząć się koncert Metallicy na żywo (ale zarejestrowany 13 grudnia, dla jasności :)), jakby ktoś się nudził i chciał posłuchać dobrej muzy na wieczór. :)
@BezglutenowyPedri Wolałbym być np. takim Dawidem Podsiadło albo Quebo. Mają od groma kasy, są rozpoznawalni w Polsce, ale jak chcą trochę prywatności to wyjeżdżają sobie gdzieś za granice do mniejszego miasta i odpoczywają od tego wszystkiego.
@NeroTFP1 Falcao Ronaldo i Messi wtedy w La Lidze robili takie liczby do których teraz "topowy sezon Viniego" nawet nie ma podjazdu :D Trzeci Falcao miał coś pod 30 goli gdzie teraz 20 to już top
@Eklerek Na instagramie chyba nie ma grup jako takich? + mamy insta zespołowego, ale chyba wiekowy target naszych obserwujących jest bardziej facebookowy, bo na insta żadnych liczb nie robimy a na fejsie już tak :P
@Eklerek Mam kapelę, której prowadzimy fanpage (koncerty, wydarzenia) informujemy tam ludzi o w/w. Poza tym mam sporo grupek muzycznych/gitarowych/sprzętowych w których lubię porozmawiać z różnymi ludźmi ze świata, podzielić się wiedzą i pochłonąć jej trochę w różnych dziedzinach. @Archie Ale sam algorytm działa dobrze, bo po wejściu w rolki mam "swoje", te które mnie interesują w miarę. Chodzi o to co na głównej w proponowanych wywala, czyli kompletny shit.
@prucnalkam Wszystko pod publiczkę, pod bycie "fajnym" w telewizji :) Od zawsze tak było. Na palcach jednej ręki można policzyć "polityków" którzy są/byli dla ludzi, i to przeważnie Ci na niższych szczeblach, czyli radni gminni którzy nie mają z tego ogromnych pieniędzy. Jak już się któryś dostaje wyżej do rzadu (koryta) to z automatu zapomina po co tam jest. Zostaje wybrany przez ludzi a ma ich głęboko gdzieś. Tak to od zawsze wygląda dlatego gardzę polityką.
Ciekaw jestem jak działa algorytm facebooka co do rolek, bo na głównej mam zawsze jakiś shit proponowany (tępi influ, gówno z podtekstem erotycznym, inne internetowe debilizmy) a jak już wejdę w dział rolek to mam dostosowane pod Siebie (piłka, muzyka, gry itp.) Na siłę wciskają takie idiotyzmy ludziom, nawet tym których to nie interesuje, a potem się dziwić, że takie głupie dzieciaki i społeczeństwo. Nie da się nawet tego zablokować w żaden sposób bo algorytm mimo blokowania dalej podrzuca takie coś.
0
Należało się już wcześniej! :) Atletico nie istnieje
0
Z Leganes też cisnelismy cały mecz, żeby zaraz brama z dupy znowu nas nie załatwiła.
0
@Antimadridista_WR Nie wiem, w La Liga nic nie ma sensu i znaczenia
0
Ta ręka by nic nie zmieniła, piłka by wyszła
2
Rapha to się bawi piłką
0
Na bank Atleti wychodzi z myślą: "przeje**li z Leganes, golimy ich."
0
@Faro No i rozwiał wszystkie wątpliwości i ploty tych szmaciarzy z mediów :P Polaczki mogą się rozejść
0
@PatrykBarca Najwięcej operuje w środku, ale schodził z lewej.
0
Rapha na prawej stronie? Ciekawe jak to zadziała. Strach rośnie.
0
Pepula poleci jak tak dalej pójdzie xd ile można?
0
@Popitek12 Chelsea? W żadnej, to prawda :D
0
@FcPortoFan1999 Niestety nie u wszystkich, pewnie z dnia na dzień u Ciebie też przestanie.
0
@Wasacz_ Mam Origina od początku, poczytaj komentarze. Wielu ludzi narzeka na to, że od grudnia przestało działać na Youtubie :(
0
@Wasacz_ Na odtwarzaczu YouTube, pierwszy raz w sumie dziś.
0
@gumaz Rok temu chyba było to samo?
0
Chyba finalnie skończyło się oglądanie YouTube z adblockiem jakimkolwiek :P Teraz dostałem komunikat, że muszę wyłączyć albo filmy będą zablokowane :D
1
Niedługo powinien zacząć się koncert Metallicy na żywo (ale zarejestrowany 13 grudnia, dla jasności :)), jakby ktoś się nudził i chciał posłuchać dobrej muzy na wieczór. :)
0
Nie widziałem gola xD
2
@MesQueUnClub_87 @bocian czy @pantadeusz ?
0
@BezglutenowyPedri Wolałbym być np. takim Dawidem Podsiadło albo Quebo. Mają od groma kasy, są rozpoznawalni w Polsce, ale jak chcą trochę prywatności to wyjeżdżają sobie gdzieś za granice do mniejszego miasta i odpoczywają od tego wszystkiego.
0
@BulaKG A co? Odpadliśmy z LM czy PK? Bo chyba mnie coś ominęło.
1
Serio ten ziomek z Monaco nawet żółtej nie dostał za te wejście w Donnarume? XDDDD
3
Komentarz usunięty
1
@blakkudium Kounde powinien tak strzelić z Leganes, identyczna sytuacja :D
1
@NeroTFP1 Falcao Ronaldo i Messi wtedy w La Lidze robili takie liczby do których teraz "topowy sezon Viniego" nawet nie ma podjazdu :D Trzeci Falcao miał coś pod 30 goli gdzie teraz 20 to już top
1
@blakkudium La Liga nie istnieje bez Barcelony dlatego Tebas nie może nas zablokować z żadną rejestracją itp. Te wojenki to tylko na pokaz.
1
@Eklerek Na instagramie chyba nie ma grup jako takich? + mamy insta zespołowego, ale chyba wiekowy target naszych obserwujących jest bardziej facebookowy, bo na insta żadnych liczb nie robimy a na fejsie już tak :P
2
@Eklerek Mam kapelę, której prowadzimy fanpage (koncerty, wydarzenia) informujemy tam ludzi o w/w. Poza tym mam sporo grupek muzycznych/gitarowych/sprzętowych w których lubię porozmawiać z różnymi ludźmi ze świata, podzielić się wiedzą i pochłonąć jej trochę w różnych dziedzinach. @Archie Ale sam algorytm działa dobrze, bo po wejściu w rolki mam "swoje", te które mnie interesują w miarę. Chodzi o to co na głównej w proponowanych wywala, czyli kompletny shit.
2
@prucnalkam Wszystko pod publiczkę, pod bycie "fajnym" w telewizji :) Od zawsze tak było. Na palcach jednej ręki można policzyć "polityków" którzy są/byli dla ludzi, i to przeważnie Ci na niższych szczeblach, czyli radni gminni którzy nie mają z tego ogromnych pieniędzy. Jak już się któryś dostaje wyżej do rzadu (koryta) to z automatu zapomina po co tam jest. Zostaje wybrany przez ludzi a ma ich głęboko gdzieś. Tak to od zawsze wygląda dlatego gardzę polityką.
2
Ciekaw jestem jak działa algorytm facebooka co do rolek, bo na głównej mam zawsze jakiś shit proponowany (tępi influ, gówno z podtekstem erotycznym, inne internetowe debilizmy) a jak już wejdę w dział rolek to mam dostosowane pod Siebie (piłka, muzyka, gry itp.) Na siłę wciskają takie idiotyzmy ludziom, nawet tym których to nie interesuje, a potem się dziwić, że takie głupie dzieciaki i społeczeństwo. Nie da się nawet tego zablokować w żaden sposób bo algorytm mimo blokowania dalej podrzuca takie coś.