- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2030 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2030 Culés
10
Ale to sprdl tu FDJ. Pedri zobaczcie jakby wychodził przy prostopadłej piłce.
10
@tbas On od zawsze tak gra, ślepy jest na takie zagrania. Casado już tutaj z asystą albo chociaż kluczowym podaniem...
0
@tbas Podanie niczym z Polskiej ekstraklasy ;)
0
@tbas KDB by to przez środek pewnie zagrał gdzie była spora luka a ten mistrz podał do boku żebybspowolnić akcje jeszcze niedokładnie..
1
@FcPortoFan1999 chyba ie obrażaj nawet ekstraklasy :) Ale 1 liga i Arka Gdynia juz tak :P
0
@tbas Zawodnik Realu Sociedad przeciąłby to podanie, był dobrze ustawiony. De Jong wybrał najlepszą opcję, ale spierdzielił podanie.
0
@tbas To takie podanie na ślepo wyszło.
0
@kanver_ W środku było tyle miejsca, że na dobieg by to można było podać, tam wszedł jeszcze drugi zawodnik w tą lukę w środku a ten standardowo do boku jeszcze w dodatku źle. Przeglądem pola Casado go zjada..
0
@tbas nie no, to podanie do Pedriego by nie przeszło raczej. Trzeba byłoby być Messim, żeby posłać takie ciasteczko, którego obrońca by nie przejął
0
@Coutinho007 Tak, ale patrz na tego gościa z Sociedad na prawo od Pedriego. On mógł spokojnie zaatakować taką piłkę, przynajmniej tak mi się wydaje. Gdyby De Jong dobrze podał Kounde, na dobieg i to podanie nie zostałoby przecięte, to mielibyśmy bardzo groźną sytuację.
Do decyzji bym się nie czepiał, tylko wykonanie fatalne.
0
@kanver_ Jeszcze była opcja na lewą zagrać gdzie też było miejsce dla Balde. Wykonanie to już swoją drogą, no nigdy on nie był i nie będzie w tym klubie wiodącą postacią a obecnie to dla mnie najgorszy pomocnik w kadrze..
0
@Coutinho007 Trzeba czekać, na powrót do formy Gaviego i liczyć, że stanie się to jak najszybciej, bo z De Jongiem jak zawsze są ciężary w środku pola.
1
@kanver_ Macaulay Culkin nie pasuje do Barcelony Flicka. Jest zbyt leniwy na to.
0
@tbas Prawda jest taka że Pedri wychodził świetnie. Podanie było do wykonania. Ale sam Pedri z tą piłka nic by nie zrobił ,bo jest za wolny co pokazała inna sytuacja gdzie obrońca go dogonil.