La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

8

Raphinha to taki Griezmann na sterydach. Dokładnie tak sobie wyobrażałem przygodę Francuza u nas. Nie pamiętam kiedy ostatnio piłkarz o takiej jakości z przodu dawał również tyle waleczności w obronie. Od 2004 czyli odkąd kibicuję chyba takiego piłkarza nie było.

7

@BezglutenowyPedri Pedro :) Może jeszcze Giuly ale to już trochę inne czasy.

1

@kuz Pedro z Alexisem .

1

@ShawnC Chciałem wspomnieć o Sanchezie, ale czy on aż tak pracował w obronie? Niech będzie.

0

@ShawnC Chłopie co ty masz z tym Sanchezem? W Barcelonie to on nie podołał i tyle z jego przygody. Miał jeden dość udany sezon, w którym nic nie wygraliśmy.

0

@partymaker Alexis miał udział przy ponad 80 bramkach w 140 spotkaniach i wygrał 6 trofeów z Barceloną w 3 lata.
@kuz w obronie i pressingu . Fajnie to wyglądało jak był na skrzydle razem z Pedro bo oni bardzo wspomagali obrońców.

0

@ShawnC Zerowy wkład w sezonie 11/12. Pep go miał dość na tyle, że zaczął stawiać na Tello, w sezonie 12/13 też nic specjalnego. Odpalił dopiero w 13/14, ale i tak bardziej się go opłaciło odpalić kosztem Suareza.

0

@partymaker w sezonie 11/12 14 bramek 7 asyst . Gość strzelił od razu w debiucie. Potem też bramka z Realem .
Jeśli to jest zerowy skład dla zawodnika który dopiero co dołączył do Barcelony to nie mam pytań .
Ja oglądałem każdy ich mecz i Alexis bardzo mi się podobał .
Dla Ciebie to chyba tylko Messi był dobry .

0

@ShawnC No w sumie w sezonie 11/12 to było tylko Messi show i czasami Fabregas jeśli chodzi o atak XD. Mocny zjazd Pedro, kontuzja Villi i marnujący na potęgę setki Sanchez. Przypomnij sobie co Alexis wyprawiał z Chelsea na Stamford Bridge. On tam miał z 3-4 sety.

0

@partymaker Messi miał najlepszą setę i przestrzelił.

0

@ShawnC Najlepszą miał Fabregas, praktycznie pustą bramką i strzelił nad.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?